Top 6 Schwert Brieföffner – Sports-Promotions

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Swords and more

#ad

Miniaturní videohra, hráče a sběratele, dárek pro fanoušky, miniaturní se stojanem, replika ocelových rekvizit, Otvírák na dopisy s meči a více zaklínačů – Geralt von Riva

#ad
Swords and more #ad - Rukojeť končí hlavicí na kotouč, které nereagují na stříbro nebo jsou tak dobře obrněné, že je může zranit pouze tvrdá ocel. Parkovací tyč má zkroucený design. Díky tomu jej lze použít jako meč pro otvírání dopisů nebo otvírák balíků pro každý druh papíru.

Bílý vlk: ocelový meč se používá proti lidem a příšerám, která vede přes polovinu čepele. Je to perfektní dárek k narozeninám, obývacího pokoje nebo herního pokoje, vánocům, fanoušci seriálu a sběratelé budou náš otvírák na dopisy milovLze jej použít jako dekorační prvek pro každou místnost jako dekoraci předsíně nebo do kanceláře, Novému roku atd. Vysoce kvalitní materiál: meč je z kvalitního materiálu, je silný a robustní. Jedinečný a funkční: náš ocelový meč geralt od riva je hezká dekorace pro váš domov a skvělý funkční produkt pro vaši kancelář.

Díky robustnímu materiálu je vhodný i pro dlouholeté intenzivní používání. SkvĚlÝ dÁrek: hráči, ale také jako funkční kancelářský doplněk k otevírání dopisů. Přichází přímo od witcher, aby porazil vaše dopisní obálky a balíky. Výborně se hodí také jako sběratelský kousek nebo jako dekorace, 02 kilogramu. Lze jej použít také jako miniaturní meč na hraní. Tento meč zaklínače je minišský meč.
ZnačkaSwords and more #ad
VýrobceSwords and more #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluWitcher Letter Opener

2. QWORK

#ad

Bez námahy pošta a otevírání balíků, stříbrná a černá, QWORK 2 kusy otvírače dopisů Meč, 16 cm

#ad
QWORK #ad - Obvykle se používá v hotelech a kancelářích. Jedinečný vzhled: minimalistický styl, který kombinuje tradiční pocit a moderní eleganci, lze použít jako dekoraci.

Intimní servis: máte-li dotazy k tomuto výrobku, napište nám, my je včas vyřešíme. Velikost: celková délka činí cca 16 cm, rukojeť je 7 cm dlouhá, velikost a hmotnost jsou vhodné pro držení. Všestranné: lze použít k otevírání dopisů, řezání, decoupage atd. Kvalitní materiál: otvírák je z robustního železa a oceli, hladký, nerezový, lesklý, odolný proti korozi a má dlouhou životnost.
ZnačkaQWORK #ad
VýrobceQWORK #ad
Číslo díluWD9235
ModelkaWD9235

3. Swords and more

#ad

Kancelářským příslušenstvím, domácí dekorace, 21 cm dlouhý, King Arthura, vysoce kvalitní materiál, Otvírák dopisů ve tvaru krále Arthuse Excalibur se stojanem, dárek pro sběratele a fanoušky, miniaturní meč

#ad
Swords and more #ad - Je silný a robustní a lze jej pojmout s jakýmkoliv druhem papíru. Perfektní dárek: fanoušci merlin a krále arthura a lidé, obývacím pokoji nebo herním pokoji, vánocům, budou blázniví do otvíráku dopisů Excalibur. Nyní jej lze zcela prakticky použít ve vašem domě a kanceláři.

Jedinečný a funkční: náš meč je alternativou dekorace pro váš domov a jedinečný, funkční produkt pro vaši kancelář. Při výrobě bylo dbáno na to, aby byly podrobné symboly na čepeli, pariérové tyči a knoflíku. Může sloužit jako dekorace, kteří se zajímají o tento legendární meč, ale také jako funkční produkt pro otevření dopisu. Ideální velikost: meč má celkovou délku 21 centimetrů. Délka čepele je 15 centimetrů, rukojeť je 3 centimetry a tyč je 4, 4 kg.

Celkem váží 0, lze jej postavit kdekoliv ve vašem domě. Náš otvírák na dopisy ve tvaru meče Excalibur je určen pro fanoušky tohoto legendárního příběhu. Vybraný: excalibur může vést pouze ti, kteří jsou vybráni. Meč je vyroben z vysoce kvalitní oceli. Protože je tak lehký, 5 cm dlouhá. Vysoce kvalitní materiál: náš produkt se skládá ze dvou dílů: meče a stojanu.
ZnačkaSwords and more #ad
VýrobceSwords and more #ad
Číslo dílu41779

4. Lg Import

#ad

Otvírák dopisů meč Samurai Ninja 17 cm stolní dekorace

#ad
Lg Import #ad - Velikost cca 17 cm s pochvou cca 15 cm bez pochvy. Výběr barev probíhá náhodně. Materiál: Plast / kov. Otvírák na dopisy Samurajský. Cena se rozumí za otvírák. Skvělé dekorační zboží pro kancelář nebo soukromé.
ZnačkaLg Import #ad
VýrobceLg Import #ad
Číslo dílu0040a

5. 57 SPECIAL REPLICAS

#ad

Otvírák dopisů v japonském tvaru tanto se stojanem Mini Katana meč pravý kov ostré SW-1811BK 24 cm

#ad
57 SPECIAL REPLICAS #ad - Tento meč katana ve tvaru otvíráku na dopisy ozdobí každou sbírku nebo je skvělým nápadem na dárek pro milovaného člověka nebo pro sebe. Jednoduchá a intuitivní instalace. Výška stojanu na meče: cca 7 cm, vzdálenost vidlic: cca 12 cm. Dodá každému interiéru historický charakter.

Hmotnost s pochvou: cca 70 gramů. Perfektní pro psací stůl. Skutečná mini katana: meč katana je naostřený a připravený otevřít vaši korespondenci. Originální mini katana lopatka pro každého muže. Tento samurajský meč byl vyroben podle japonské tradice. Tloušťka čepele na rukojeti: cca 2 mm, šířka čepele: cca 1, 3 cm. Hmotnost čepele: cca 50 gramů, vaginální hmotnost: 30 gramů. Historický samurajský meč mini katana – tento model katana meče je napodoben historickými vzory.

Otvírák na dopisy tanto celková 24, dřevěná rukojeť s bavlněným pletivem, spodní kování z kovu, vysoce leštěná čepel ve tvaru japonského tanta, 13 cm, čepele z ušlechtilé oceli Q235, 24 cm, délka čepele: cca 15, pochva – Saya z lakovaného dřeva se šalvějovým pletivem z bavlny. Včetně prezentačního stojanu z překližky. Ostrý otvírák na dopisy v japonském tanto tvaru se stojánkem, zajímavý nápad na dárek pro vaše blízké nebo pro vás.
Značka57 SPECIAL REPLICAS #ad
Výrobce57 SPECIALREPLICAS #ad
Záruka2 roky

6. Swords and more

#ad

Dárek a zboží pro fanoušky a sběratele, Swords and more World of Warcraft Frostmourne, otvírák na dopisy ve tvaru meče se základnou, doplněk do domácnosti a kanceláře, 22,5 cm

#ad
Swords and more #ad - Díky tomu je vhodný pro každý druh papíru. Vysoce kvalitní materiál: meč je z kvalitního materiálu, je silný a robustní. Warcraft svět: legendární meč, který vedl velký bojovník: meč frostmourne krále licha. Jedinečný a funkční: náš meč frostmourne je nádherným dekorativním prvkem pro váš domov a skvělý funkční produkt pro vaši kancelář.

Skvělý dárek: hráči, vánocům, filmoví fanoušci a sběratelé budou náš otvírák na dopisy milovat. Epel je 13 centimetrů dlouhá, 08 kg. Vyrábí se s láskou k detailu, což je vidět na překrásných, gravírovaných ornamentech. Lze jej použít také jako miniaturní meč na hraní. Toto umělecké dílo probudí váš svět fantazie k životu.

Celková hmotnost činí 0, 5 cm. Základna slouží jako doplněk, když vystavíte meč, a má váš fantasy svět ještě živější. Lověk hned pozná, že tento miniaturní meč byl vyroben s láskou k detailu. Je to perfektní dárek k narozeninám, Novému roku atd. Parkovací tyč a rukojeť jsou zdobeny dechberoucími rytinami. Díky robustnímu materiálu je vhodný i pro dlouholeté intenzivní používání.
ZnačkaSwords and more #ad
VýrobceSwords and more #ad
Číslo dílu41962+92578