Top 10 Vogelhaus Mit Kamera – Ptačí budky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Erdenfreund

#ad

ERDENFREUND® Chránič kun/koček pro vrabce, kovová ochrana proti hmyzu, odolná proti vytrhávání, ochrana proti dravcům, pro ptáky, nerezavějící, 3 kusy vrabčího domečku 34 mm kolonie hnízdní budka

#ad
Erdenfreund #ad - Ochrana koček/kun: v německu žije cca 16 milionů koček. Naše ptačí budka je uvnitř vybavena extra ochranou koček a kun, která chrání ptáky před predátory. Profesionálně ručně sešroubované ve falci křížovými šrouby z nerezové oceli – velmi dlouhá životnost.

Snadné čištění: 3dílné ptačí budky lze pro obzvlášť snadné a rychlé čištění pohodlně otevřít na přední straně rukou přes 90 stupňů a opět bezpečně zavřít. Masivní & dlouhá životnost: vrabce z domácího masivu fsc 2 cm od lesníka důvěry. Sociální & životní prostředí: náš vrabčí dům erdenfreund se vyrábí ručně ve spolupráci s lidmi v oblasti Falcie.

50 % výnosů používáme na vlastní akce v oblasti životního prostředí/dobrých životních podmínek zvířat. Vhodné pro vrabce: náš hnízdní budka pro vrabce s vnitřním otvorem 34 mm, 3 hnízdní prostory a nerezovou kovovou speciální ochranou, kterou přijmou domácí koloniální bratři ve velmi krátké době.
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Výška8.66
Délka17.72
Hmotnost7.05
Šířka7.48
Číslo dílu1141
Modelka1141
Zárukazáruka není poskytována, životnost při dobré péči +10 let

2. Steady Nature

#ad

Budka na hnízdní budku s červenkami – hnízdní budka pro ptáky venku odolná proti povětrnostním vlivům, Steady Nature Nisní budka pro červenky – hnízdní budka pro červené ocasy, ptačí budka

#ad
Steady Nature #ad - Fsc 100% dřevo z udržitelného lesního hospodářství. Ochrana proti loupání – půl jeskynní líhně milují světlá hnízdiště. Máte rychlý přístup a snadné čištění.

Odklápěcí – přední klapku lze otevřít. Roubované bez koroze – tak budete moci svým novým hostům neustále nabízet stabilní hnízdní místo s dlouhou životností. Stoupačky na vnitřní straně umožňují bezpečné vystupování mladých ptáků. Dva úzké, zesílené vstupy a světelná šachta poskytují vzdušné hnízdní místo při současně zvýšené bezpečnosti. Poloviční jeskyně tak nabízí červenku, zahradnímu červenoocasu a domácímu rudníku domov odolný proti povětrnostním vlivům. Ochrana před deštěm – střecha z ocelového plechu spolehlivě chrání před vlhkostí. Příčná lišta vzadu zabraňuje kývání.
ZnačkaSteady Nature #ad
VýrobceHarald Retter #ad
Hmotnost3.24
Číslo díluSN-002

3. wildtier herz

#ad

Vrabce podle NABU I 42 cm x 32,5 cm x 17 cm Hnízdní budky pro ptáky z masivního dřeva I domeček pro vrabce, ptáci kolonie vrabců, hnízdní budka, wildtier herz I Hnízdní budka pro vrabce

#ad
wildtier herz #ad - Vhodný a společenský: vrabčí dům splňuje všechny potřeby domácích vrabců. Díky šroubovaným dřevěným prvkům má dlouhou životnost a robustnost. Robustní a odolný proti povětrnostním vlivům: hnízdní budka pro vrabce z neošetřeného masivního dřeva, sklopná přední strana pro snadné čištění, 18 mm silné upevnění šroubů, velikost: 42 cm x 32, 5 cm x 17 cm š x v x h.

Udržitelný: náš vrabčí domek se skládá ze 100% neošetřeného masivního dřeva fsc a podporuje udržitelné lesní hospodářství. Výrobek na ochranu přírody: hnízdní budka účinně podporuje ochranu přírody tím, že poskytuje ptákům bezpečné místo pro rozmnožování a používá ekologické materiály, jako je neošetřené dřevo.

Vyvinuto a doporučeno ve spolupráci s biology a ochránci druhů. Náš vrabčí dům podporuje osídlení vrabců díky 3 prostorným komorám a úzkým, větruvzdorným vstupním otvorům. Efektivní: mnoho hnízdních boxů nesplňuje svůj účel.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška6.69
Délka16.54
Hmotnost5.11
Šířka12.6
Číslo dílu19010110
Modelka19010110

4. zooprinz

#ad

Zooprinz Hnízdo pro divoké ptáky – masivní dřevo ptačí budka s bezpečnou ochranou proti lupičům hnízdí – odolné proti povětrnostním vlivům k zavěšení venku – 2 barvy na výběr brožura hnědá

#ad
zooprinz #ad - Díky předvrtanému otvoru lze hnízdo snadno zavěsit na zahradu/balkon. Kupte nyní – 2 dekorační barvy na výběr. Vyvinuto a doporučeno biology a chrániči druhů. Stoupací pomůcky na vnitřní straně vrabce umožňují bezpečný výstup pro zaunáše/andulky a co.

Vlivový otvor pro ptáky je dostatečně velký, aby zajistil bezpečné místo pro pěstování sýrů, vrabců a jiných zahradních ptáků. Tak nabízí polojeskyně červený ocas, zahradní ocas a kos domov odolný proti povětrnostním vlivům. Snadné čištění – klapku ptačího hnízda lze jednoduše otevřít dopředu. Ochrana před čistotou.

Prémiové dřevo – hnízdní bedny/ptačí budky k zavěšení jsou vyrobeny ze silného masivního dřeva. Zesílený vstup nabízí zvýšenou bezpečnost před datlem. Ideální pomůcka pro hnízdění – skvělý chovný box/sýpávač pro zpěvní ptáky zelí sýřivci k hnízdění. Odolný proti povětrnostním vlivům – lazurovaný ptačí budka ptačí budka/ptačí hnízdo spolehlivě chrání před vlhkostí.
Značkazooprinz #ad
Výrobcezooprinz #ad
Výška10.63
Délka7.56
Šířka6.3
Číslo díluNistkasten

5. Steady Nature

#ad

Sýkorka na sýkorky, na hnízdní budky pro sýkorky – hnízdní budky pro sýkorky – na hnízdní budky pro ptáky venku odolné proti povětrnostním vlivům, Steady Nature Sýkorka pro sýkorky a sýkorky

#ad
Steady Nature #ad - Díky osvědčené technice nabízí rodině ptáků bezpečný a bezpečný domov. Fsc 100% dřevo z udržitelného lesního hospodářství. S vnitřní plochou 13 x 13 cm se zde řídíme doporučením NABU.

Ochrana před deštěm – střecha z pozinkovaného ocelového plechu spolehlivě chrání před vlhkostí. Sýkorky mohou položit až 15 vajec, protože se mohou rychle zúžit. 18 mm silné dřevo špíznice je nerezově šroubované. Variabilní otvor – modřínka, sýkorka a mnoho dalších druhů ptáků zde naleznou robustní hnízdící skříňku. Nabu mluví. Stabilní konstrukce – svým novým hostům budete moci nabídnout náročné hnízdní místo. 28 mm a 32 mm kotouče umožňují přizpůsobení. Příčná lišta vzadu poskytuje stabilní oporu. A my posloucháme.
ZnačkaSteady Nature #ad
VýrobceHarald Retter #ad
Číslo díluSN-001

6. Erdenfreund

#ad

Hnízdní budka pro ptáky červenohlavá šachta proti vniknutí do výklenku ochrana před datly hnízdní budka,, ERDENFREUND® Hnízdní budka s ochranou proti kunám/kočkám zabezpečená proti dravcům

#ad
Erdenfreund #ad - Ochrana koček/kun: naše ptačí budka je uvnitř extra vybavena ochranou koček a kun. Sociální & životní prostředí: tvoje ptačí budka erdenfreund se vyrábí ručně ve spolupráci s lidmi z oblasti Falcie.

Všech 25 m² jsou ptáci ohroženi 1 kočkou! snadné čištění: jeskyni pro červenky lze pro obzvlášť snadné rychlé čištění pohodlně ručně otevřít na přední straně přes 180 stupňů a opět bezpečně uzavřít. Cca 16 milionů koček žije v Německu. 50 % výnosů používáme na vlastní ekologické akce měsíčně! Profesionálně ručně šroubované ve falci křížovými šrouby nerezové.

Dlouhá životnost! vhodné pro druhy: náš inkubátník bezpečný proti dravcům s dvojitým výklenkem, 3 cm světelnou šachtou a ochranou proti hmyzu z nerezového kovu je oblíbený u červenohatců a červeninek. Masivní a dlouhá životnost: hnízdní budka s červenkami z domácího 2 cm masivního FSC od lesníka důvěry.
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Hmotnost3.53
Číslo dílu1126
ModelkaNistkasten Nischenbrüter räubersicher
Zárukane

7. Erdenfreund

#ad

ERDENFREUND® Hnízdní budka Amsel polootevřená extra pro volné brožury / polokružní kuřáky kosočtverec polodřežní jeskyně s dlouhou životností z 2 cm FSC masivního dřeva kosočtvercový dům modern artgerech

#ad
Erdenfreund #ad - Profesionálně ručně přišroubované ve falci křížovými šrouby nerezové – dlouhá životnost! Artgergerregent: násadník pro ptáky je speciálně konstruován pro kosy jako polootevřený model hnízda.

Hnízdný box k zavěšení bude brzy pokryt domácími svobodnými bratry. SociÁlnÍ & ŽivotnÍ: tvůj pozemní přítel se vyrábí ručně ve spolupráci s handicapovanými lidmi ve Falcu. Masivní a dlouhá životnost: ptačí budka z domácího 2 cm masivního fsc od lesa důvěry. 50 % výnosů využíváme pro vlastní ekologické akce měsíčně. 100% přátelské k zvířatům: naše hnízdní boxy pro ptáky jsou obzvláště vhodné pro zvířata! ponecháno přírodně s přírodní hnědou střechou chránící před nepřízní a netříští se bez ostrých hran nebo špičatých rohů.

Easy clean: hnízdník pro zahradní ptáky se díky prostorné a polootevřené konstrukci velmi snadno a rychle čistí – obě ruce se do něj snadno vejdou.
ZnačkaErdenfreund #ad
VýrobceErdenfreund #ad
Výška9.84
Délka9.06
Hmotnost3.86
Šířka9.06
Číslo dílu1131
Modelka1131
ZárukaZáruka není poskytována, životnost při dobré péči +10 let

8. DARLUX

#ad

DARLUX Ručně vyrobené šestiúhelníkové ptačí budky ze dřeva odolné proti povětrnostním vlivům M, XL se stojanem nebo bez stojanu, krmítko velikost L se stojanem, krmítko, zelená – hnědá

#ad
DARLUX #ad - Dodává se ve smontovaném stavu. Průměr střechy: 47 x 47 cm, výška výrobku: 33 cm, výška stojanu 105 cm. Dávkování krmiva se provádí centrálně umístěným komínem shora. Estihranné ručně vyrobené ptačí budky odolné proti povětrnostním vlivům ze dřeva. Není nutná žádná řemeslná zručnost. Dávkovače krmiva komín. Dodávka ptačí budky se stojanem probíhá ve 2 balících. S vikýři a asfaltovou střechou, vč. Praktický dávkovač krmiva uvnitř.
ZnačkaDARLUX #ad
VýrobceDARLUX #ad
Číslo díluVHG-S-330470

9. wildtier herz

#ad

Hnízdní budky pro ptáky, hnízdní budky pro ptáky, hnízdní budky pro ptáky, 14,5 x 21,5 x 25 cm – šroubovaný, wildtier herz I ptačí budka na hnízdo červenka z masivního dřeva, odolné proti

#ad
wildtier herz #ad - Rozměry: 14, 5 cm x 25 cm x 21, 5 cm š x v x h. Naše 30denní vrácení peněz slibujeme, že se vám nelíbí – náhrada kupní ceny bez, kdyby a ale. 2 cm silné masivní dřevo, velká vnitřní plocha, zdrsněná vnitřní strana a větrací otvory! udržitelné lesní hospodářství: hnízdní budky pro ptáky jsou vyrobeny ze 100% neošetřeného masivního dřeva FSC se šroubovanými dřevěnými prvky.

Odolný vůči povětrnostním vlivům a kvalita: skříň pro červenky je kompletně přišroubovaná mosaznými šrouby a vyrobena z jednoho z nejodolnějších dřev na světě – díky tomu absolutně odolná proti povětrnostním vlivům a má dlouhou životnost. Ponecháno přírodní: poloviční dutina je speciálně upravena pro výklenky s polootevřeným oválným vchodem – ideální hnízdo s červeninkou nebo inkubátorem pro jiné poloviční dutiny.

Výrobek vhodný pro ochranu přírody. Vyvinuto a doporučeno biology a ochránci druhů. Včetně poradce a kalendáře pro líhňata: ke každému hnízdění je přiložen návod s cennými tipy a informacemi o našich milovaných ptácích na zahradě. VhodnÉ podle nabu: bohužel mnoho hnízdních boxů nepřináší na základě nevhodných materiálů a způsobů konstrukce žádoucí užitek. Vždy dodržujeme doporučení podle NABU – v přírodním stavu.
Značkawildtier herz #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška1.97
Délka9.84
Hmotnost2.01
Šířka8.27
Číslo dílu19010060

10. WILDLIFE FRIEND

#ad

WILDLIFE FRIEND I Hnízdní budka s kovovou stříškou podle NABU z masivního dřeva pro modravé železo – odolná proti povětrnostním vlivům, bedna pro sýkorky, ptačí budka pro sýkorky – pomůcka, neošetřená

#ad
WILDLIFE FRIEND #ad - Chrání divoké ptáky před deštěm a vlhkostí. Specifické pro druhy: pomůcka na hnízdění nabízí s vnitřním rozměrem 120 x 185 x 270 mm a otvorem o průměru 28 mm dostatek místa pro malé sýrky.

Upoutá pozornost pro každou zahradu nebo balkon! Masivní dřevo: borové dřevo má vysokou přírodní odolnost vůči povětrnostním vlivům. Odolný proti povětrnostním vlivům: střecha ptačích hnízdících boxů je obalena pozinkovaným ocelovým plechem. Celoroční: krmítko pro ptáky k zavěšení nabízí chráněné místo s modrými, jedlovci, kukly a bažinatými sýkorky – celoročně. Neošetřeno: skříň pro modravé železo s 28mm otvorem je vyrobena z přírodního borovicového dřeva. Průměrná životnost hnízdiště činí 10 let.
ZnačkaWILDLIFE FRIEND #ad
VýrobceGörges Markenwelt #ad
Výška4.7
Délka7.2
Hmotnost1.7
Šířka11
Číslo dílu19100421
ModelkaGOER-000290