Top 10 Trinkflasche Mit Strohhalm Kinder – Lahve na pití pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OWLBOOK

#ad

Přizpůsobitelná, termoska na teplé a studené nápoje – dětská, OWLBOOK Dětská láhev na pití Boho Liška láhev na pití z ušlechtilé oceli – 600 ml – zabezpečená proti vytečení se slámkou

#ad
OWLBOOK #ad - Tak lze izolační láhev použít stejně na teplé i studené nápoje a nabízí dítěti prvotřídní požitek z pití. Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety.

Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Pro teplé a studené nápoje: termoláhev pro děti je izolovaná a udržuje teplotu stabilní po dobu několika hodin. Láhev lze mýt i v myčce. Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let.

Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad

2. OWLBOOK

#ad

Nástupu do školy, narození, chlapce, křtinám, OWLBOOK Dětská láhev na pití Boho Lev z ušlechtilé oceli s brčkem na pití zabezpečená proti vytečení – dárky pro děti, dívky k narozeninám, miminko

#ad
OWLBOOK #ad - Pro teplé a studené nápoje: termoláhev pro děti je izolovaná a udržuje teplotu stabilní po dobu několika hodin. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety.

Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit. Láhev lze mýt i v myčce. Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Tak lze izolační láhev použít stejně na teplé i studené nápoje a nabízí dítěti prvotřídní požitek z pití. Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit.

Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad

3. OWLBOOK

#ad

Personalizovatelná termoska na teplé a studené nápoje – dětská láhev na pití, ušlechtilá ocel, OWLBOOK Láhev na pití Boho zajíc, 600 ml – zabezpečená proti vytečení se slámkou

#ad
OWLBOOK #ad - Láhev lze mýt i v myčce. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit. Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety.

Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické. Pro teplé a studené nápoje: termoláhev pro děti je izolovaná a udržuje teplotu stabilní po dobu několika hodin. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít.

Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Tak lze izolační láhev použít stejně na teplé i studené nápoje a nabízí dítěti prvotřídní požitek z pití. Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad
Výška10.63
Délka2.76
Šířka0.01

4. OWLBOOK

#ad

Termoska na teplé a studené nápoje – dětská láhev na pití do, přizpůsobitelná, bez BPA, OWLBOOK Dětská láhev na pití Boho Sova z ušlechtilé oceli – 600 ml – zabezpečená proti vytečení, se slámkou

#ad
OWLBOOK #ad - Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit. Neobsahuje pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek.

Nepropustná a odolná proti rozbití: dětská láhev na pití s veselými kočkami je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít.

Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické. Láhev lze mýt i v myčce. Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad

5. SANTECO

#ad

Do školy, SANTECO Dětská láhev na pití z ušlechtilé oceli 350 ml se slámkou, zabezpečená proti vytečení – dětská termoska bez BPA – termoska pro chlapce/dívky do školky

#ad
SANTECO #ad - Několik pěkných designů: vyberte si jeden z pěti stylů z naší nabídky dětských láhví z ušlechtilé oceli. Ideální pro dívky, chlapce a dospělé, turistice a různých sportech. Láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti: díky pestrým potiskům a robustním materiálům jsou naše láhve na pití perfektním přítelem pro děti.

S oblíbenými tématy pro děti ve stylových potiskech a barvách si můžete vybrat dinosaury, mořský svět, krokodýla, mimozemšťany, jednorožce. S lehkým tlakem lze brčko po použití snadno stáhnout, aby se zabránilo rozlití a znečištění. Milují je rodiče i děti a jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli 18/8, která zaručuje odolnost proti korozi, bezpečnost potravin a bez BPA pro blaho vašeho dítěte. Nerozbitný design s ochranou proti vytékání brčka: naše opakovaně použitelná termoláhev na vodu byla vyvinuta pro malé ruce a kombinují trvanlivost se snadnou manipulací.

Přenosná velikost s držákem na přenášení: naše roztomilá dětská láhev na pití s objemem 350 ml a elegantním designem vhodným pro držáky pohárků byly vyvinuty, aby uspokojily potřeby vašich dětí po tekutinách, aniž by byla ohrožena přenosnost. Bezpečné víko lze otevřít a uvolnit brčko bez BPA k pití. Travel-friendly: tato opakovaně použitelná termo láhev je vybavena praktickým páskem, jízdě na kole, ať už ve škole nebo při outdoorových aktivitách. Integrované poutko zajišťuje snadnou manipulaci pro malé děti a umožňuje pohodlné zavěšení na rukojeti kočárku.
ZnačkaSANTECO #ad
VýrobceSANTECO #ad
Výška6.65
Délka2.93
Hmotnost0.51
Šířka2.93
Číslo díluTrinkflasche Kinder Edelstahl
ModelkaTrinkflasche Kinder Edelstahl
ZárukaVšechny nádoby na udržování tepla jsou dodávány se zárukou životnosti, která zahrnuje online podporu, výměnu a náhradu. Vítejte, kontaktujte nás kdykoli prostřednictvím aftersale-team nebo naší stránce obchodu Amazon.

6. SIGG

#ad

Hliníková láhev na pití pro děti – KBT Water World – zabezpečená proti vytečení – lehká jako pírko – bez BPA – certifikovaná klimaticky neutrální – světle modrá, SIGG

#ad
SIGG #ad - Vaše dítě si tak může bezpečně vychutnat každý doušek ze své pachově a chuťově neutrální láhve bez BPA. Kromě toho víko zabraňuje průniku nečistot, takže tato kovová dětská láhev na pití je 100% vhodná pro dobrodružství.

Optimálně odolává všem promáčknutím a známkám opotřebení! snadné čištění: víko je odnímatelné, aby se usnadnilo čištění láhve. Vaše dítě si ji tak může bez problémů vzít do školy. Vyrobeno s láskou a zvláštní péčí, aby splnilo očekávání rodičů i dětí. Bezpečný požitek z pití: všechny láhve sigg kbt neobsahují škodlivé chemikálie, jako jsou látky obsahující estrogen a ftaláty. Zvyšte životnost této ekologické láhve na vodu díky použití čisticího kartáče SIGG a tablet pro obzvlášť důkladné čištění.

Tak bude pití vody zábavné. 100% bezpečné proti vytečení: nebojte se! toto je nepropustná láhev na pití. Lehká a udržitelná: tato dětská láhev na vodu sigg byla vyrobena z lehkého, ale robustního hliníku. Iroký sortiment v krásných barvách: cool láhve na pití vyrobené ve Švýcarsku.
ZnačkaSIGG #ad
VýrobceSIGG #ad
Výška8
Délka2.8
Hmotnost0.21
Šířka2.8
Číslo dílu9001.8
Modelka9001.8
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. 720°DGREE

#ad

720°DGREE Dětská láhev na pití "uberBottle" SoftTouch + sítko – zabezpečená proti vytečení, fitness – láhev na vodu z tritanu – úzká, na sport, bez BPA – láhev do školy, odolná proti nárazům,, lehká

#ad
720°DGREE #ad - S praktickými rozměry průměr láhve 6 cm, výška 23, 5 cm se snadno čistí a v kombinaci s ovocným sítkem je perfektní pro přidání chuti "Infuuzed" bez přidaného cukru, 5 cm a super nízkou hmotností pouhých 165 g ideální na cesty a do školy - batoh je již dost těžký. Bezpečné proti vytečení + snadné ovládání – "uberbottle kids" s víkem na jedno kliknutí lze hravě snadno otevřít a díky těsněním je zajištěno proti vytečení a dodatečnému uzavíracímu třmenu jednoduše a bezpečně uzavíratelné.

Pro malé dětské ruce – "uberbottle kids" byl vyvinut speciálně pro děti. Vložte nyní "uberbottle Kids" do nákupního košíku. Opakovaně použitelné "uberbottle kids" dlouhodobě šetří vaši peněženku, která se otevírá stiskem tlačítka jako kouzelnou rukou vaše dítě nadchne. Tak je "uberbottle kids" perfektní láhev na pití pro aktivní a zdravé děti.

Díky velkému otvoru Ø 4, ovoce nebo osvěžujících ledových kostek. ZÁruka spokojenÍ – jsme již přesvědčeni a chceme vás nadchnout také "uberbottle kids". Při širokém výběru barev zde najdete perfektní láhev pro chlapce a dívky. Pro dlouhotrvající zábavu najdeš v 720°dgree store vedle dokoupitelných náhradních dílů také "infuuzed" chuť – pokud má být vzrušující než jen voda. Kromě toho integrovaná stupnice ukazuje, zda bylo dost pití a praktické poutko umožňuje mít láhev vždy po ruce.
Značka720°DGREE #ad
Výrobce720°DGREE #ad
Výška2.36
Délka9.25
Hmotnost0.36
Šířka2.36
Číslo díluuberBottle Kids

8. IDEATECH

#ad

Láhev na pití na pití z ušlechtilé oceli, láhev na pití s brčkem, dvouplášťové termoláhve a láhev na pití bez BPA se 2 víčky 450 ml, dětská nepropustná, IDEATECH Láhev na pití pro děti

#ad
IDEATECH #ad - Ale pokud nejste s naší lahví na pití s brčkem spokojeni, kontaktujte nás prosím pro perfektní řešení. Informace o velikostech: velikost těla hrnku bez víka: 7x7x16 cm; velikost těla šálku s víkem: 7x7x19 cm. Pohodlné nošení a nutnost pro děti a vaši rodinu: láhev na pití ideatech s brčkem dodá vašemu dítěti nebo rodině zábavnou a kreativní aktivitu! Hodí se pro většinu školních tašek/držáků nápojů do auta/klecí na jízdní kola, jednoduše je vzít všude s sebou.

Dětská láhev na pití z nerezové oceli umožňuje jednoduché pití jednou rukou nebo bez otevření víka, turistiku, běh nebo jiné sporty doma. Vyrobeno ze zdravé vody bez obsahu ftalátů, s dlouhou životností a s dlouhou životností. Poprodejní servis & záruka: doufáme, že vám 100% uspokojíme lahve na vodu pro děti/ženy/muže a servis.

Zabudované silikonové těsnění odolné proti vytečení pro každou potřebu. Perfektně vakuově uzavřené s dvoustěnnou izolací a ponořené do mědi, bez obsahu BPA, bez PVC pro každodenní pití. Design se dvěma víčky a třemi účely: design dvojitého víka a design slámového víka, jízdu na kole, i když jste zaneprázdněni. Nebo je jednoduše pošlete zpět do 30 dnů a my Vám vrátíme plnou částku. Kromě toho je víko slámy vybaveno rukojetí.
ZnačkaIDEATECH #ad
VýrobceIDEATECH #ad
Výška6.3
Délka2.76
Hmotnost0.93
Šířka0.01
Modelka220

9. Baagl

#ad

školní a sportovní láhev pro dívky Tritan Uni, Baagl Dětská láhev na pití, zabezpečená proti vytečení, láhev na vodu 500 ml

#ad
Baagl #ad - Chuťově neutrální – tritanový materiál zaručuje i nejvyšší kvalitu nápojů, protože nezpůsobuje nepříjemný zápach plastu. Vhodné pro děti od 3 let. Objem - 500 ml, rozměry: 65 x 230 mm. Bez bpa – certifikovaný tritanový materiál neobsahuje škodlivé látky BPA, PVC, ftaláty atd. Ergonomické – uzavíratelné víko nepropustí žádnou kapku nápoje a láhev obsahuje také sítko na ovocné nápoje nebo čaj. Etrný k životnímu prostředí – díky použití láhve snížíte plastový odpad z jednorázových PET lahví.
ZnačkaBaagl #ad
VýrobcePresco Group a.s. #ad
Výška9.06
Délka2.56
Šířka2.56

10. OWLBOOK

#ad

Přizpůsobitelná, termoska na teplé a studené nápoje, OWLBOOK Láhev na pití pro děti Safari se zvířaty Láhev na pití z ušlechtilé oceli – 600 ml – zabezpečená proti vytečení se slámkou

#ad
OWLBOOK #ad - Bezpečná proti protékání a neroztržení: dětská láhev na pití s veselými kočkami je zabezpečená proti vytečení a nerozbitná a lze ji bez obav vzít s sebou do školy, na sport nebo na výlety. Díky povrchu z ušlechtilé oceli se na povrchu neusazují žádné nečistoty a čištění je velmi snadné a hygienické.

Dítě si může z láhve na pití bez bpa a bez zápachu a chuti bezpečně vychutnat každý doušek. Velmi snadný požitek z pití: láhev na pití z ušlechtilé oceli pro děti má sportovní uzávěr, který lze zcela jednoduše otevřít a zavřít. Láhev lze mýt i v myčce. Bez obsahu pba: láhev je vyrobena z ušlechtilé oceli a je tedy bez bpa, nerezavějící a bez jakýchkoliv chemikálií a jedovatých látek.

Díky integrovanému brčku je pití z láhve velmi snadné a snadné, protože láhev se nemusí překlopit. Snadné čištění: víko je kompletně odnímatelné, aby bylo možné láhev bez problémů vyčistit. Láhev je tak vhodná i pro děti od 3 let. Láhev na vodu má dlouhou životnost a je vhodná pro každé dobrodružství.
ZnačkaOWLBOOK #ad
VýrobceOWLBOOK GmbH |Flugplatzstraße F2 / 2, 15344 Strausberg | E-Mail: [email protected] #ad
Výška10.63
Délka2.76
Hmotnost0.66
Šířka2.76
Číslo díluOWL_PI_201C1
ModelkaPI_67C4_Alle_Safari_Tiere