Top 10 Trauermücken Bekämpfen Gießmittel – Univerzální prostředky pro vnitřní prostory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Substral

#ad

Substral Celaflor Sprej proti škůdcům Careo proti škůdcům, 750 ml, mšice, červci, jako jsou mšice, housenky

#ad
Substral #ad - Vysoce účinný plně systémový prostředek s rychlým a širokým účinkem – není nebezpečný pro včely. Také spolehlivě bojuje proti larválním stádiím a ovipozicím škůdců.

Hmyz se likviduje i tehdy, když není zasažen. Kromě toho účinný proti štěnicím, housenkám, minierům, nosatcům, listovým broukům, natahovačům, vosám a sviluškám. Trvalý účinek až 2 týdny. Sprej proti sajícím a kousavým škůdcům na růžích a okrasných rostlinách v pokoji, v kancelářích, na balkonech, ve skleníku a v otevřeném prostoru. S plně systémovým účinkem: šíření účinné látky proudem šťávy. Spolehlivě bojuje proti škůdcům, molice, jako jsou mšice, cikády, třásněnky, červci, červci a červci.
ZnačkaSubstral #ad
VýrobceCelaflor #ad
Výška10.35
Délka2.56
Hmotnost1.85
Šířka4.49
Číslo dílu66912
Modelka66912

2. Naturen

#ad

Naturen kvetinova mucholapka/ 15 kusu

#ad
Naturen #ad - Balení s 15 žlutými lapači hmyzu. S 5 dekorativními motivy tulipánu. Dělitelné perforování pro menší rostliny. Isté použití pomocí dvojstranného ochranného papíru. Kovový kolík pro jednoduché zasunutí i do suché půdy.
ZnačkaNaturen #ad
VýrobceNaturen #ad
Výška7.28
Délka3.54
Hmotnost0.01
Šířka0.47
Číslo dílu76200
Modelka76200

3. Evergreen Garden Care Deutschland GmbH

#ad

CELAFLOR® Sprej proti škůdcům CAREO Růžový sprej 3 × 800 ml – plně systémový účinek proti sajícím a kousavým škůdcům

#ad
Evergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad - Stejně jako svilušky na okrasných rostlinách. Bojuje proti kousavým a sajícím škůdcům. Rychlý a široký účinek. Není nebezpečný pro včely. Připraveno k použití s plně systémovým účinkem.
ZnačkaEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
VýrobceEvergreen Garden Care Deutschland GmbH #ad
Číslo díluSleecom

4. Neudorff

#ad

žlutá tabulová páska, Neudorff 3 x 10 balení 30 nálepek Neudorff, všechny insekticidy

#ad
Neudorff #ad - Rozměr výšivky 8, 6 x 12, 5 cm. Smuteční komáři "černý motýlek", molici, okřídlenou mšici a hornictví. K boji proti létajícím škůdcům jako např. Nad topením. Fix a hotový speciálním lepidlem bez obsahu insekticidů, které nevyschne a neodkapává ani při vyšších teplotách např. Ideální pro použití na pokojových rostlinách. Bez insekticidních účinných látek.
ZnačkaNeudorff #ad
Číslo dílu00318
Modelka00318

5. Compo

#ad

COMPO Zelené a kvetoucí rostliny bez škůdců AF – sprej připravený k použití proti sviluškám, mšicím atd. – pro zdravé okrasné rostliny – v domácnosti a na zahradě – 750 ml

#ad
Compo #ad - Bio kvalita: vhodné pro ekologické zemědělství, na bázi přírodního řepkového oleje, velmi dobře snášeno rostlinami, není ohroženo včely. Mnohostranně použitelný: pro použití na zahradě, na balkóně a v domě, ve skleníku, bojuje proti škůdcům rostlin na okrasných rostlinách, peckovici, různých druzích zeleniny a bylinkách.

Rozsah dodávky: 1x compo zelené a kvetoucí rostliny bez škůdců AF, 750 ml, výr. Iroké spektrum účinku: Účinně a spolehlivě působí proti mšicím, cikádám, třásněnkám, červcům, červcům, sviluškám, molicím a cikádám. Jednoduché použití: sprej připravený k použití, není nutné míchání nebo dávkování, rovnoměrně nastříkejte napadenou rostlinu, nejlépe aplikujte v časných ranních nebo pozdních večerních hodinách. č.
ZnačkaCompo #ad
VýrobceCOMPO #ad
Výška10.12
Délka2.76
Šířka4.41
Číslo dílu22422
Modelka22422

6. wesentlich.

#ad

Neemový olej s emulgátorem 500 ml – připravený k okamžitému použití wesentlich.

#ad
wesentlich. #ad - Omezují se na podstatné látky. Výrobky od wesentlich. Neemový olej nebo nimbový olej lisovaný za studena s emulgátorem – lze okamžitě smíchat s vodou a aplikovat.

Promíchejte maximálně v poměru 1:100 – propůjčuje rostlinám zdravý vzhled. U amazonu najdete mnoho dalších vysoce kvalitních produktů od wesentlich. Předmíchaný roztok spotřebujte včas. Ideální k použití jako sprej v lahvičce s rozprašovačem. Pouze díky kombinaci s emulgátorem se neemový olej smíchá s vodou. Nimbový olej neuchovává a pečuje o rostliny zahrady a přispívá k zachování přirozené rovnováhy.
Značkawesentlich. #ad
Výrobcewesentlich. #ad
Hmotnost550
Číslo díluWES20016
ModelkaWES20016

7. PROTECT GARDEN

#ad

1 litr, ovoci a zelenině, okrasných rostlinách, PROTECT GARDEN Lizetan Plus bez mšic AF speciální sprej proti mšicím na růžích

#ad
PROTECT GARDEN #ad - Pohodlné použití – postřik je již hotový a lze jej jednoduše použít venku např. Slo schválení bvl: 008252-60 přípravek na ochranu rostlin používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.

Efektivně bojuje také proti dalším sajícím škůdcům, cikády a červci. Rychle – lizetan plus bez mšic zastaví mšice již po jedné hodině. Kromě toho není přípravek nebezpečný pro včely. Již po krátké době lze ošetřené ovoce a zeleninu sklízet. Přitom je šetrný k užitečným látkám. Etrný k prospěchu – rostlina se rychle vstřebává a cíleně působí proti mšicím a jiným škůdcům. Na zahradě, terase nebo balkonu.

Efektivní a dlouhotrvající – prostředek poskytuje dlouhodobou ochranu před opětovným napadením mšicemi a umožňuje tak efektivně bojovat proti škůdcům jako mšicím. Univerzální – lizetan plus bez mšic af se ideálně hodí k boji proti mšicím na okrasných rostlinách, jako jsou molice, ovoci a zelenině. Díky systémovému účinku účinná látka rychle proniká do rostliny a působí přesně a zachycuje také skryté živé škůdce.
ZnačkaPROTECT GARDEN #ad
VýrobceSBM Life Science GmbH #ad
Výška11.02
Délka2.48
Šířka5
Číslo dílu866600892
Modelka86600892

8. WENDOWERK

#ad

WENDOWERK® Neemový olej 500 ml – vč. láhve s rozprašovačem a odměrky – neemový olej s emulgátorem pro přímé použití – nimbový olej pro přírodní péči o rostliny pro vnitřní i venkovní použití

#ad
WENDOWERK #ad - Tím pomáhá udržovat rostliny a zahradu silné a zdravé. Díky tomu můžete neemový olej perfektně dávkovat v poměru míchání 1:100 a nastříkat přímo na rostliny. Hotové míchání – náš za studena lisovaný neemový olej, který se získává z jader indického stromu azadirachta indica, je již smíchán s emulgátorem a tím přímo použitelný! Kompletní sada neemového oleje – kromě neemového oleje obdržíte 300 ml láhev s rozprašovačem a odměrku o objemu 15 ml.

Přírodní ochrana rostlin – nimbový olej slouží jako přirozená ochrana a přispívá k rovnováze rostlin.

Etrný k životnímu prostředí – díky 100% přírodní účinné látce šetří přírodu a je bezpečný pro včely a jiné prospěšné organismy! 1 rok vrácení peněz – my ve firmě wendowerk jsme přesvědčeni o naší kvalitě a chceme vám umožnit objednávku bez rizika: Pokud nebudete 100% spokojeni, vrátíš peníze zpět – až 1 rok po nákupu.
ZnačkaWENDOWERK #ad
VýrobceWENDOWERK #ad
Výška7.87
Délka2.36
Hmotnost1.68
Šířka1.97
Číslo díluWND-0204
ModelkaWND-0204

9. erlesene-naturprodukte.de

#ad

Vybrané přírodní produkty Neemový olej – nimbový olej s rimulganem emulgátorem – hotový smíšený rostlinný olej – okamžité použití pro zdravé rostliny – 1 l

#ad
erlesene-naturprodukte.de #ad - Upozornění: nimbový olej teprve od 20 stupňů tekutý, proto musí být skladován na teplém místě nebo umístěn do teplé vodní lázně. Balení/kanystr se může kvůli nedostatkům v dodávce lišit od obrázku výrobku.

Připraveno k použití: pro okamžité použití je neemový olej a rimulgátor emulgátor již hotově smíchaný. Obsah zůstává stejný! Vysoce kvalitní rostlinný olej je přímo připraven k použití. Organické: nimbový olej se získává šetrným lisováním za studena ze semen nimbu. Zdravé rostliny: neemový olej navíc pomáhá rostlinám při obnovení přirozené rovnováhy a navíc získají zdravý lesk.

Pro použití rozpusťte ve vodě. Působí tak jemně, že se vyskytuje také v produktech péče o domácí zvířata a tělo. Efektivní: nimbový olej se tradičně používá jako biologický prostředek pro ochranu škůdců šetrných k prospěšným škůdcům, larvy, jako jsou drtiči listů, vši, housenky atd.
Značkaerlesene-naturprodukte.de #ad
Výrobceerlesene-naturprodukte.de #ad
Výška2.76
Délka6.5
Šířka4.92
Číslo díluH216-1000

10. Neudorff

#ad

3 x 500 ml Neudorff Spruzit AF bez škůdců Bez použití

#ad
Neudorff #ad - Inná látka: 0, 05 g/l pyrethrine, 2 g/l přírodního pyrethru – 8, odpovídá 0, 25 g/l řepový olej. Působí mimo jiné proti mšidlům, bílým mouchám, lodičkám, červeným pavoukům a plísním. Bojuje proti jak dospělý hmyz, tak i jeho vajíčka a larvy. Přívodního zboží: : 004785-00 Není bezpečný pro včely. Schváleno pro ekologické zemědělství, dle Nařízení ES. Č. Postřikový prostředek připravený k použití s přírodními účinnými látkami proti savému hmyzu na okrasných rostlinách, ovoci a zelenině.
ZnačkaNeudorff #ad