Top 10 Schneider Kugelschreiber Mine – Náhradní náplně do per

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schneider

#ad

M královská modř / 5 balení á 5 patron = 25 náplní, Schneider Kazeta na kolečkách 852

#ad
Schneider #ad - Doplňte inkoustovou kazetu s perem a značkovačem. 5 kusů balení po 5 kusech. Schneider. Schneider rollepatron 852, m královská modř 5 balení á 5 patron 25 patron.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Číslo dílu185
Modelka185

2. Schneider

#ad

Schneider Psací potřeby náplň do propisky Slider 755, 3, modrá modrá, XB, vhodná pro dokumenty

#ad
Schneider #ad - Označení výrobku: náplň do kuličkového pera 3 ks v balení. Barva psaní psacích potřeb: modrá. Označení typu výrobku: Slider 755. Použití pro produkt: vhodné pro všechny modely kuličkových per Schneider a gelová pera s univerzálním tvarem "Plug & Play", jakož i pro mnoho propisek na trhu se systémem G2. Vhodné pro dokumenty: ano.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider Schreibgeräte #ad
Číslo díluOO-207

3. Schneider

#ad

Tuha na dokumenty, Schneider Slider Rave XB kuličkové pero tloušťka linky: XB, Made in Germany úsporné balení 3 ks Barva psaní: modrá, Made in Germany

#ad
Schneider #ad - Posuvník s technologií viscoglide pro obzvlášť lehké plynulé psaní v extra široké tloušťce linky XB. Písmo rychle schne a nerozmazává se ani na hladkém papíře ani při dodatečném označování zvýrazňovači. Ergonomická a velkorysá gumová rukojeť pera zajišťuje uvolněné a bezpečné psaní bez únavy ruky. Pero s vyměnitelnou velkou patronou Slider 755. Nesmazatelné podle ISO 12757-2.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider Schreibgeräte #ad
Výška0.59
Délka4.92
Hmotnost0.09
Šířka1.97
Číslo dílu132503S
Modelka132503S

4. Schneider

#ad

Královská modrá, Schneider Kazeta na kolečkách 852, 5 krabiček 10 patron královská modrá, M

#ad
Schneider #ad - 5 náplní. Provedení obsahu s balením: 5 krabiček. Barva: modrá. Rozsah dodávky: 2 krabičky a. Provedení náplně: s kulovou špičkou, M.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Číslo dílu185203

5. Schneider

#ad

Schneider Slider Rave XB propiska tloušťka části: XB, náplň odpovídající dokumentům, Made in Germany 5 kusů, barva zápisu: modrá Office sada 10 ks

#ad
Schneider #ad - Komfortní slider s technologií viscoglide pro snadné a plynulé psaní bez přerušování. Ideální partner do kanceláře, na univerzitu nebo do školy.

Díky chytrému systému plug+play doplňovací různými formáty náplní. Ergonomicky tvarované a velkoryse pogumované tělo kuličkového pera umožňuje uvolněné a bezpečné psaní bez únavy. Tužka s vyměnitelnou velkoobjemovou náplní slider 755 xb a špička z ušlechtilé oceli odolné proti opotřebení. Vhodný na dokumenty podle iso 12757-2 kromě barvy zápisu červená. Písmo rychle schne – i na hladkém papíru – a zůstává i při následném označení pomocí zvýrazňovače nerozmazané. Optimální pocit při psaní i při dlouhých zkouškách, klauzech a nástavcích.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Hmotnost0.31
Číslo díluSNV XB blau
ModelkaSNV XB blau

6. Schneider

#ad

Smazatelné královská modrá, 100 kusů, Schneider 6803 inkoustové náplně standardní patrony pro plnivo

#ad
Schneider #ad - Rozsah dodávky: kulatá dóza se 100 kusy inkoustových kazet Schneider Barva: královská modrá. Inkoust je omyvatelný. Lze vymazat pomocí běžného zabijáku inkoustu. Bez škodlivých látek a alergenních konzervačních prostředků biocidy podléhající označování CMIT/MIT a PAK. Standardní plnicí patrony s kuličkovým uzávěrem vhodné pro Schneider a mnoho dalších plnicích per a bombiček.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška2.95
Délka3.94
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo díluP006803
Modelka6803
Zárukazákonem

7. Schneider

#ad

Náplň do kuličkového pera Schneider 755 na dokumenty

#ad
Schneider #ad - Komfortní společník pro dlouhé zkoušky, klauzury nebo nástavce. Písmo rychle schne – i na hladkém papíře – a zůstává dokonce při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání.

Velký objem z kovu s délkou 98 mm ve formátu iso g2. Rozsah dodávky: 3 kusy tuhy schneider slider 755, tloušťka linky: Extra široká, vhodné na dokumenty, barva psaní: Modrá. Pokovem zasazené slider tuhy jsou zaměřeny na dlouhou životnost. Náplň pro kuličkové pero s technologií viscoglide pro rychlé a plynulé psaní bez výpadků. Lze je skladovat několik let otevřené, aniž by vysychaly. Barvy psaní černá, modrá a zelená jsou vhodné pro dokumenty podle ISO 12757-2.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider Schreibgeräte #ad
Hmotnost0.04
Číslo dílu77347
Modelka77347

8. Schneider

#ad

Náplň do kuličkového pera Schneider 755 na dokumenty balení po 10 ks

#ad
Schneider #ad - Barvy psaní černá, modrá a zelená jsou vhodné pro dokumenty podle ISO 12757-2. Náplň pro kuličkové pero s technologií viscoglide pro rychlé a plynulé psaní bez výpadků.

Velký objem z kovu s délkou 98 mm ve formátu iso g2. Písmo rychle schne – i na hladkém papíře – a zůstává dokonce při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání. Vhodné pro všechny modely kuličkových per schneider a gelová pera s univerzálním tvarem Plug and Play, stejně jako mnoho kuličkových per se systémem G2 na trhu. Komfortní společník pro dlouhé zkoušky, klauzury nebo nástavce. Pička z ušlechtilé oceli odolná proti opotřebení zaručuje, že velké zásoby pasty lze plně a bez mazání použít.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.5
Délka4
Hmotnost0.01
Šířka1.19
Číslo dílu175503
Modelka175503

9. Schneider

#ad

Barva zápisu: modrá, tuha vhodná na dokumenty, Schneider 132503 Slider Rave XB kuličkové pero tloušťka linky: XB, 1 kus, balení 1 ks

#ad
Schneider #ad - Díky chytrému systému plug+Play lze doplnit různými formáty náplní. Optimální pocit při psaní i při dlouhých zkouškách, zkouškách a nástavcích. Písmo rychle schne, i na hladkém papíře a zůstává dokonce při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání; Made in Germany.

Komfortní jezdec s technologií viscoglide pro snadné a plynulé psaní bez výpadků. Ergonomicky tvarovaná, velkoryse pogumovaná holeň kuličkového pera umožňuje uvolněné a bezpečné psaní bez únavy ruky. Vhodné pro dokumenty podle iso 12757-2 kromě barvy psaní červené. Pero s vyměnitelnou velkoobjemovou náplní slider 755 xb extra široký a špičkou z ušlechtilé oceli odolnou proti opotřebení. Ideální partner do kanceláře, na univerzitu nebo do školy.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSCHNEIDER #ad
Výška0.4
Délka5.5
Hmotnost0.02
Šířka0.6
Číslo dílu132503
Modelka132503

10. Schneider

#ad

Náplň do kuličkového pera Schneider 755 na dokumenty

#ad
Schneider #ad - Pokovem zasazené slider tuhy jsou zaměřeny na dlouhou životnost. Písmo rychle schne – i na hladkém papíře – a zůstává dokonce při následném označení zvýrazňovači odolné proti rozmazání.

Náplň pro kuličkové pero s technologií viscoglide pro rychlé a plynulé psaní bez výpadků. Lze je skladovat několik let otevřené, aniž by vysychaly. Barvy psaní černá, modrá a zelená jsou vhodné pro dokumenty podle ISO 12757-2. Velký objem z kovu s délkou 98 mm ve formátu iso g2. Komfortní společník pro dlouhé zkoušky, klauzury nebo nástavce. Vhodné pro všechny modely kuličkových per schneider a gelová pera s univerzálním tvarem Plug and Play, stejně jako mnoho kuličkových per se systémem G2 na trhu.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider Schreibgeräte #ad
Číslo dílu77345
Modelka77345