Top 10 Pipi Max Hund – Panenky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BABY Born

#ad

Pes, BABY born, 829417, Zapf Creation., My Lucky Dog, láhve a kosti, vodítka, BABY born Dog s funkcí včetně obojku, přívěsku

#ad
BABY Born #ad - Interaktivní pes na hraní přijímá skutečnou vodu jazykem. Ivý pes s funkcí: pes na hraní s vodítkem může chodit, pít vodu, vrtět ocasem, pít, žvýkat na kosti sladkými zvuky plácnutí a štěkat.

Rozměry: 24, vodítko, 5 x 21 x 22 cm. Pes baby born je zabalen bez plastů. Slyšitelně okusuje své kosti. Obojku s přívěskem, láhev s miskou na pití a kostí. Baterie 4 x lr04/aaa jsou nutné nejsou součástí dodávky. Plyšový pes zvedne nohu a čůrá. Pes je vhodný pro děti od 3 let. Elektronický pes pro děti je kvalitně zpracován. Zvířecí zvíře se zvukovou a pohybovou funkcí: přejeďte interaktivnímu domácímu mazlíčku po zádech, vrtí ocasem a vyděláte si zařízení.

Zvýhodnění kvality: v sadě je kromě toho obsaženo mnoho příslušenství baby born: obojek s přívěskem a láhev na pití s miskou. Elektronický psí: pomocí vodítka lze ovládat funkci chůze a pití. Rozsah dodávky: elektronický plyšový pes vč. Pomocí vodítka se aktivuje funkce pipi.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška8.66
Délka9.65
Hmotnost2.47
Šířka8.27
Číslo dílu829417
Modelka829417
ZárukaZáruka výrobce 10 let

2. tumama

#ad

Interaktivní hračka domácí zvířata pro Toddle 3 4 5 6+ let dárek pro dívky chlapce, Procházka pes hračka pro děti, plyšová elektronická štěňata

#ad
tumama #ad - Skutečná běžecká akce: naše běžící psí hračka probudí radost z domácího mazlíčka k životu! díky realistickému chování při běhu napodobuje pohyby skutečného psa, což děti nadchne a podněcuje jejich fantazii. Sledujte, jak roztomilý pes běží, vrtí ocasem a nabízí hodiny interaktivní hry.

Hračka je napájena bateriemi a díky jednoduchým ovládacím prvkům mohou děti snadno aktivovat pohyb při běhu, což podporuje jejich nezávislost a zábavu ze hry. Podporuje pocit odpovědnosti a empatii dětí. Hračka je robustní a konstruovaná tak, že vydrží i drsnou hru a může držet krok s aktivními dětmi. Je lehký a snadno se přenáší, takže je vhodný jak pro hraní doma, tak i venku. Je to společník s dlouhou životností pro nekonečná herní dobrodružství. Reaguje na dotyky a zvuky, mluvit s ním nebo dokonce tleskat rukama, aby viděli, díky čemuž je interaktivní a podmanivý.

Podněcuje fantazii a kreativitu: hračka pro psy podporuje fantazijní hraní a vyprávění příběhů. Děti si mohou hladit hlavu, jak pes reaguje veselými pohyby a zvuky. Přenosný a snadno použitelný: naše psí hračka na procházky byla vyvinuta pro pohodlí a přenosnost. Bezpečný a trvanlivý design: bezpečnost vašeho dítěte je pro nás na prvním místě. Děti si mohou vymýšlet svá vlastní dobrodružství a vzít si s sebou svého chlupatého přítele na napínavé cesty.
Značkatumama #ad
VýrobceTUMAMA #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost1.3
Šířka3.94
Číslo díluWYH-281
ModelkaWYH-281
ZárukaZáruka 180 dnů

3. FENGQ

#ad

FENGQ Interaktivní plyšové zvířátko, elektronické plyšové štěně s chůzí, elektronické domácí zvíře pes, štěkání, hračka domácí zvíře pro děti dívky chlapec 3 4 5 6 let labrador, vrtí ocasem

#ad
FENGQ #ad - Interaktivní plyšové zvířátko - elektronický domácí zvíře pes může běhat, dítě může vést štěně a nechat dítě vzít psa s sebou, že poklepe hlavou. Nejlepší společník – interaktivní plyšové zvířátko má super interaktivní schopnosti, což je rozhodně nejlepší společník pro děti.

Flaušová a měkká srst – interaktivní plyšové zvířátko má nejsladší srst, hebkou a měkkou a příjemnou na dotek. Těně může také vydávat hluk tím, kamkoli chce. Elektronické domácí zvíře psí chlupy snadno nespadnou, což uspokojí přání dětí udržovat domácí zvířata a zároveň udržovat rodinu čistou a pořádnou. Nechte toto roztomilé štěně doprovázet vaše dítě při růstu! Pro každé dítě, je tento elektronický domácí pes tím nejlepším dárkem.

Tento druh interaktivního plyšového zvířátka je u dětí velmi oblíbený. Skvělé na hraní a mazlení. Díky péči o štěně mohou děti také rozvíjet svou empatii a sociální dovednosti. Elektronický domácí zvíře pes toto příslušenství uspokojí přání dětí hrát si role pro více zábavy. Je velmi vhodný pro děti. Zavěste vodítko kolem krku psa, vrtět ocasem a štěkat.
ZnačkaFENGQ #ad
VýrobceFENGQ #ad
Hmotnost0.75
Číslo díluKinder Elektronische Haustiere Hund
ModelkaKinder Elektronische Haustiere Hund
Záruka1

4. BABY Born

#ad

Zapf 835197 BABY born My Lucky Dog 835197

#ad
BABY Born #ad - Včetně velkého množství příslušenství: součástí sady je kromě toho stylový obojek s přívěskem a láhev na pití s miskou. Roztomilý plyšový funkční pes může běžet, pít vodu, vrtět ocasem, dělat pi, žvýkat na kosti sladkými zvuky plácnutí a může také štěkat.

Věkové doporučení: vhodné od 3 let. Navíc lze pomocí vodítka aktivovat funkci Pipi. Zvířecí zvíře se zvukovou a pohybovou funkcí: přejeďte interaktivnímu domácímu mazlíčku po zádech, vrtí ocasem a vydává příjemné zvuky. Příslib kvality: toto příslušenství pro panenky je originálním doplňkem pro značkové hrací panenky BABY born Je kvalitně zpracován a zaručuje dlouhou zábavu ze hry. Má samozřejmě rád nejen vodu, ale také slyšitelně a s nadšením okusuje svou interaktivní pochoutku.

Rozsah dodávky: pes s obojkem s přívěskem, vodítko, láhev s miskou na pití a kostí. Vaše přání se konečně splní. Etrný k životnímu prostředí – baby born My Lucky Dog je nyní k dispozici v balení bez plastů. Interaktivní zvířátko pohlcuje skutečnou vodu jazykem. Inovativní funkční pes se zvukovou a běžící funkcí: baby born si nepřálo nic víc než svého vlastního psa. Funkční vodítko pro hry: s vodítkem lze ovládat funkci chůze a pití.
ZnačkaBABY Born #ad
VýrobceZapf Creation #ad
Výška9.65
Délka7.09
Hmotnost2.27
Šířka1.77
Číslo dílu835197
Modelka835197

5. FurReal

#ad

FurReal Hasbro GoGo, interaktivní, 50+ zvuků a reakcí, od 4 let, elektronické zvířátko, můj tančící pejsek

#ad
FurReal #ad - 50+ zvuků a reakcí a skvělé taneční pohyby. InteraktivnÍ furreal gogo, mŮj tancÍcÍ peČek je okouzlující elektronické zvířátko, které hraje 5 různých písní a miluje tanec společně s dětmi.

Plyšový pejsek přitom překvapí kývající se hlavou a veselými zvuky, jako je štěkání a šťastné zvuky štěňat. Když se taneční knoflík přitiskne na vaše automatické vodítko, ukazuje roztomilý GoGo své skvělé taneční pohyby a hraje navíc skvělou hudbu, která povzbuzuje děti k tanci. Tento tančící pejsek je skvělým dárkem pro děti od 4 let, které milují zvířata a tanec. Když se knoflík přitiskne na vodítko pro běh na gogos, může být veden k procházce domem.
ZnačkaFurReal #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška14.02
Délka7.52
Hmotnost3.31
Šířka12.01
Číslo díluF1971
ModelkaF1971

6. HULASO

#ad

Co říkáte, zpěvem a opakováním toho, HULASO Hračka pes Děti Domácí zvíře Pes Hračka Dívka Chlapec Interaktivní plyšové zvířátko s chůzí, štěkání, vrtí ocasem

#ad
HULASO #ad - Podpoří empatii a zlepšuje kvalitu při interakci a zlepšují představivost a schopnosti dětí. Prostřednictvím použití více Nástroje. Děti se mohou naučit pečovat o své štěně. Tip: pokud máte problém s výrobkem, do 24 hodin Vám nabídneme uspokojivé řešení. Knoflík na vodítku se snadno ovládá, vrtět ocas, bude štěkat, a tento pes bude opakovat to, zaznamenává 2–3 sekundy mluvte prosím co nejhlasitěji, co možná nejblíže těle psa, zpívat, jedná se o dobrý výukový nástroj, který zlepšuje výraz a schopnost učit se jazyky vašeho dítěte, co říkáte, je také nejlepším přítelem dětí.

Hračka pro psa s funkcí: použijte 3 aa baterie nejsou součástí dodávky, chodit, vložte baterie do břicha štěněte. Dárek pro děti: je vhodný pro děti od 3 let a hodí se pro hraní rolí v interiéru i exteriéru. Smysluplný dárek k narozeninám, vánocům nebo jiným svátkům pro malé děti, Velikonocům, nejprve nás kontaktujte, Halloweenu, chlapce a dívky.

Tato hračka tak může vaše malé děti naučit, stetoskop, jak se o štěně postarat, vysoušeč vlasů, než se ponoří, aby si jedno pořídili. Děti budou mít s touto super sladkou hračkou interaktivní zábavu celé hodiny. Může uspokojit i přání dítěte být předstíraným kosmetikem pro domácí zvířata a hrajícím lékařem, rozvíjet své pečující kvality a jeho odpovědnost za péči o štěně s přáteli při hraní. Hračka pes pro děti: balíček obsahuje zlatý retrívr s vodítkem, kosti, otoskop, hračku, teploměr, láhev s parfémem, šroubovací tužku, jídelní talíř, nůžky, svačinový box, uživatelskou příručku, stříkačku, úložnou tašku.
ZnačkaHULASO #ad
VýrobceHULASO #ad
Výška9.45
Délka8.27
Hmotnost1.48
Šířka6.3
Číslo díluDZG
ModelkaDZG
Záruka2

7. Animagic

#ad

Plüschtier, Interaktiver Spielzeug Wackeldackel, Animagic Waggles der Dackel, Interaktives Kuscheltier ab 2 Jahre

#ad
Animagic #ad - Hinweis: funktioniert mit 4 AA-Batterien. Wie lustig ist waggles! es wackelt wie ein echter kleiner Dackel beim Gehen und bellt wie ein echter Hund! Wird mit einer Leine geliefert, damit das Kind mit ihm spazieren gehen kann Stofftier mit Funktion.

Wenn die batterien zu entladen beginnen, verbraucht die Einschaltfunktion mehr Energie und hört daher als erstes auf zu arbeiten, während das „Bellen“ -Geräusch immer noch funktioniert. Dieser modus schränkt die Funktionen ein. Interaktiver plüschhund, der geht, bellt und mit dem schwanz wedelt wie ein echter Dackel Weicher und lustiger Plüsch Wird mit einer Leine zum Gehen geliefert Benötigt 4 LR06 AA-Batterien Demonstrationsbatterien im Lieferumfang enthalten.

Ab 3 Jahren. Hinweis - stellen sie sicher, dass der switch auf Ein-Modus und nicht auf den Demo-Modus eingestellt ist. Wir empfehlen, die Batterien durch hochwertige Alkalibatterien zu ersetzen, um eine optimale Leistung.
ZnačkaAnimagic #ad
VýrobceAnimagic #ad
Výška11.81
Délka13.39
Hmotnost1.3
Šířka6.69
Číslo dílu920186.006
Modelka920186.006
Zárukagesetzlich

8. OR OR TU

#ad

Běhání a štěkání, chlapce dárek, OR OR TU Hračka pro psy Plyšové štěně Elektronická domácí zvířata s dálkovým ovládáním, dívky, realistická interaktivní hračka pro děti

#ad
OR OR TU #ad - Chlupaté uši, protože pes na hraní přijímá umělou plyšovou tkaninu pro zdraví vašeho dítěte. Elektronická hračka pro děti – rozkošná hračka pro děti pro psy je cca velikost 9", 1× vodítko na dálkové ovládání, 1× psí koule, také s miskou & láhev na krmení a měkkou gumovou kostí pro domácí mazlíčky.

Dálkové ovládání – připojte vodítko a stiskněte tlačítko na rukojeti nebo zatleskejte hlasovým ovládáním, walking, shaking head. Act real. Známý pro mazlivý plyšový design a apeluje na všechny věkové skupiny dětí na hraní, příjemné na dotek a vlasy nebudou rozptýlené, sbírání a mazlení. Ideální pro děti s alergiemi na domácí zvířata. Bavte se s vaším domácím mazlíčkem, nejlepší společník pro děti. Plyšový elektrický pes pro domácí zvířata také inteligentně prezentuje tato chování, zatímco děti ho jemně hladí bez vodítka.

Perfektní dárek pro děti – doprovázený barevnými vzpomínkami na dětství se tento dálkově ovládaný robot s pohyby a zvuky podobnými štěňatům stane vaším dokonalým kamarádem. Materiál vhodný pro děti – měkký a šetrný k pokožce, prodyšný a pohodlný je autentický zážitek díky dotyku tohoto elektrického plyšového štěněte. Obsahuje 1× plyšový elektronický interaktivní pes pro domácí zvířata, 1× psí obojek a 1× psí jmenovka, aniž byste ho kousli nebo škrábali. Převlékání a předehrání – vybaveno speciálním příslušenstvím pro více zábavy při interakci.
ZnačkaOR OR TU #ad
VýrobceOR OR TU #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost1.39
Šířka0.39
Číslo díluTM340
ModelkaTM340
ZárukaPokud dítě omylem roztrhnou vodítko pro psy, kontaktujte nás prosím pro bezplatnou náhradu.

9. Tacobear

#ad

Tacobear Hračka pro psa Děti Elektrický pes Dívka Chlapec Interaktivní domácí zvíře Pes Hračka Chůze Bachten Chytání ocasem Plyšové zvířátko Dárek pro

#ad
Tacobear #ad - Elektronická sada na hraní pro psy sada na hraní se skládá z celkem 13 dílů, 1 speciální tekutiny, 1 kosti, včetně 1 elektronického interaktivního plyšového psa, 1 zrcátka, 1 sprchového gelu, 1 klece pro domácí zvířata, 1 kleště na extrakci zubů, 1 hřebenu, 1 psí misky, 1 nůžky, 1 mýdla, 1 vodítko.

Perfektní dárek pro dětivhodné pro děti od 3 let, ideální pro hraní v interiéru i exteriéru. Přináší dětem zážitek z hraní s domácími zvířaty a díky použití více nástrojů zlepšuje také představivost a schopnosti dětí. S touto super roztomilou hračkou si děti užijí hodiny interaktivní zábavy. Každodenní péči, provádění psů atd. Použijte 2 baterie aa nejsou součástí dodávky a vložte baterie do břicha štěněte.

Zajímavější naše interaktivní plyšová hračka obsahuje rozsáhlé příslušenství a interakce je zajímavější. Interaktivní pejsek interaktivní čokl je roztomilý a realistický. Smysluplný dárek pro malé děti, narozeniny, Halloween, chlapce a dívky na každodenní odměny, Vánoce nebo jiné svátky. Ernobílý bodový obojek s kovovou přezkou je upevněn na krku psa, nelze jej snadno roztrhnout. Děti mohou zažít různé aktivity domácích zvířat, krmení, koupání, např.
ZnačkaTacobear #ad
VýrobceJoinfun #ad
Výška8.27
Délka6.3
Šířka8.27
Číslo dílueledog01
Modelkaeledog

10. Hasbro

#ad

FurReal Pax, Mein ich muss-mal-Hochdchen Interaktivní domácí zvíře

#ad
Hasbro #ad - Nejlepší přátelé jsou FurReal Friends. Se sladkými zvuky štěňat. Vhodné od 4 let. Lze krmit a udělat si společník. Včetně 9 pamlsků, vodítka a opakovaně použitelného kornoutu pro psy. 2 x 1, 5 v aaa lr03 baterie nejsou součástí dodávky.
ZnačkaHasbro #ad
VýrobceHasbro #ad
Výška9.45
Délka5.31
Hmotnost0.33
Šířka10.63
Číslo díluC2178EU40
ModelkaC2178EU4
ZárukaZáruka 2 roky