Top 10 Pc Lautsprecher Teufel – Reproduktorové hi-fi systémy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Sonos

#ad

Airplay, Sonos Sada One Smart Speaker – WLAN Multiroom Speaker s Alexou, 1 reproduktor, streaming černá

#ad
Sonos #ad - Rozsah dodávky: 1x sonos one smart reproduktor s google Assistant a Amazon Alexa, Sonos One Quick Start Guide, síťový kabel, zákonné informace o záruce. Reproduktory sonos jsou odolné proti vlhkosti a lze je dokonce vzít s sebou do koupelny.

Reproduktory sonos jsou pravidelně dodávány s aktualizacemi softwaru, lze je propojit s Apple Airplay 2 a seznamy skladeb můžete ovládat pomocí Amazon Alexa Voice Assistant a Google Home. Vyberte si z mobilu nebo počítače hudbu, kterou chcete poslouchat v každé místnosti.

Streamovací služby stiskem tlačítka: vaše oblíbené playlisty, podcasty, rádio nebo audioknihy se zvukem, který dokáže naplnit celou místnost. Zaneprázdněné ruce? nyní můžete svůj zvukový systém ovládat hlasovými asistenty Alexa a Google Home a přehrávat na svém reproduktoru Sonos zvuk streamovacích služeb, které chcete poslouchat.
ZnačkaSonos #ad
VýrobceSonos #ad
Výška1.97
Délka1.97
Hmotnost3.88
Šířka6.3
Číslo dílu700054388
Modelka700054388
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Denon

#ad

2 x 65 W, Denon Reproduktor SCN10, kompatibilní s přijímači a zesilovači, elegantní design, černý SCN10BKEM, dvoucestný HiFi reproduktor pro TV zvukový systém

#ad
Denon #ad - Přidejte přijímač pro ultimativní zážitek: tento produkt obsahuje pouze reproduktory. Pár výkonu – každý hifi reproduktor má 12, 1cm basový reproduktor/středotónový reproduktor a 3 cm měkký dome výškový reproduktor a je schopen generovat až 65 W na jeden reproduktor.

Vhodné pro každý styl dekorace – k dostání ve třech různých barvách černá, bílá a šedá a elegantní design umožňuje, aby se sada reproduktorů plně začlenila do vaší domácí dekorace. Více než 100 let audio zkušenosti: denon má hluboké dědictví "premiéry" v audio technologii a je odborníkem v oblasti audia, který zajišťuje, že při každém poslechovém zážitku získáte nejnovější technologii a nejvyšší kvalitu. Vytvořte si vlastní zvukový systém televizoru: propojte reproduktory se zvukovým přijímačem CEOL-N10 nebo jiným zesilovačem a vytvořte si vlastní zvukový systém pro fascinující filmové večery nebo herní relace.

Jednoduše přidejte přijímač tak, že vyberete možnost "Přijímač + reproduktor", abyste dosáhli jedinečného zvukového zážitku Denon. Stylový design, které představují čisté řemeslné umění a reprodukují vaše oblíbené písničky, výjimečný zvuk: Vychutnejte si hladký a přirozený zvuk s těmito dvoucestnými reproduktory, zatímco je umělec nahrával.
ZnačkaDenon #ad
VýrobceDenon #ad
Výška9.13
Délka7.64
Hmotnost10.8
Šířka5.98
Číslo díluSCN10BKEM
ModelkaSCN10BKEM

3. Polk Audio

#ad

Schwarz, Polk Audio Signature Elite ES10 hochauflösende Surroundlautsprecher fürs Heimkino, HiFi, Satelliten-Lautsprecher, Stereo Lautsprecher, kompatibel mit Dolby Atmos und DTS:X Paar

#ad
Polk Audio #ad - Durchdacht entwickelt und konstruiert: ein solides, festes und akustisch neutrales Gehäuse aus speziell gedämpftem Medite MDF, eine beugungsmindernde magnetische Lautsprecherabdeckung und vergoldete 5-Wege-Anschlussklemmen sorgen für reinsten Klang. Einzigartige technologien: mit dem signature elite es10 als side-, phasenoptimierten Präzisions-Frequenzweichen und auf die Klangfarbe abgestimmten Komponenten ein nahtloses, Rear- und/oder Elevation-Surround-Lautsprecher erleben Sie dank akustischem Array mit Dynamic Balance, realistisches Klangbild – ganz unabhängig von Ihrer Hörposition.

HÖren sie mehr details: der hi-res-audio-zertifizierte terylen-kalottenhochtöner des ES10 liefert kristallklare Höhen 40+ kHz für hochauflösenden Sound in Ultra-HD-Filmen, Mehrkanal-Konzertvideos und Apple Music, Dolby Atmos- oder DTS:X-Heimkinosystemen. Full-range-surroundlautsprecher: erleben Sie mit Ihrem Surround Soundsystem Filme, Games und Mehrkanal-Musik in hochauflösendem, mitreissendem Sound.

Wir haben den es10 mit derselben patentierten power port-Technologie ausgestattet, dem High-End-Standlautsprecher der Signature Elite Serie, die auch beim ES60, für besonders kraftvolle Bässe sorgt. Vom klassischen hifi bis zu dolby atmos: der es10 überzeugt mit einer klaren, raumfüllenden und realistischen Klangwiedergabe für praktisch jeden Verstärker oder Receiver – von der klassischen 4- oder 8-Ohm-Musikanlage bis zu den neuesten Surround-Sound-AVRs mit Dolby Atmos und DTS:X. Berrragende basswiedergabe: eine häufige schwachstelle gewöhnlicher satelliten- und Elevation-Lautsprecher ist ihr dünner Sound.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška8.27
Délka5.91
Hmotnost6
Šířka5.12
Číslo díluSIGS10ELBK
ModelkaSIGS10ELBK
Záruka2

4. Polk Audio

#ad

Stereo reproduktor, satelitní reproduktor, HiFi, bílý, kompatibilní s Dolby Atmos a DTS:X pár, Polk Audio Signature Elite ES10 prostorové reproduktory s vysokým rozlišením pro domácí kino

#ad
Polk Audio #ad - Plnohodnotný prostorový reproduktor: zažijte filmy, hry a vícekanálovou hudbu s vysokým rozlišením, strhujícím zvukem se svým prostorovým zvukem. Vynikající reprodukce basů: Častým slabým místem běžných satelitních a výškových reproduktorů je jejich tenký zvuk. Od klasického hifi až po dolby atmos: es10 přesvědčí jasnou, prostorovou a realistickou reprodukcí zvuku prakticky pro každý zesilovač nebo přijímač – od klasického 4 nebo 8ohmového hudebního zařízení až po nejnovější AWR prostorový zvuk s Dolby Atmos a DTS:X.

Es10 jsme vybavili stejnou patentovanou technologií power port, která zajišťuje obzvlášť silné basy i u ES60, špičkového stojanového reproduktoru řady Signature Elite. Jedinečné technologie: s reproduktorem signature elite es10 jako postranní, zadní a/nebo nadmořský prostorový reproduktor zažijete díky akustickému poli s Dynamic Balance, fázově optimalizovaným přesným přechodem a komponentům přizpůsobeným barvě zvuku bezproblémový, realistický zvuk – zcela nezávisle na vaší pozici poslechu.

Promyšleně vyvinutý a konstruovaný: pevný, pevný a akusticky neutrální kryt ze speciálně tlumené MDF desky Medite, magnetický kryt reproduktoru snižující ohyb a pozlacené 5cestné připojovací svorky zajišťují nejčistší zvuk. Poslouchejte více detailů: hi-res audio certifikovaný terylenový výškový reproduktor es10 poskytuje křišťálově čisté výšky 40+ kHz pro zvuk s vysokým rozlišením v ultra HD filmech, vícekanálových koncertních videích a Apple Music, Dolby Atmos nebo DTS: systémy domácího kina X.
ZnačkaPolk Audio #ad
VýrobcePolk Audio #ad
Výška8.27
Délka5.91
Hmotnost6
Šířka5.12
Číslo díluSIGS10ELWT
ModelkaSIGS10ELWT
Záruka2

5. Teufel

#ad

Teufel Theater 500 Surround Dipole černý reproduktor

#ad
Teufel #ad - 7. 1-rozšiřovací sada pro divadlo 500 Surround. Zatížitelnost 90 / 140 wattů. Komponenty: 2 x dipólový reproduktor T 500 D 16. Použití: zadní / zadní centrum. Pozice: Stěna.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška6.1
Délka2
Šířka2

6. Teufel

#ad

Teufel Reflekt Dolby-Atmos reproduktor Speaker Horizontální nebo vertikální montáž Hudba Film Domácí kino černý

#ad
Teufel #ad - Komponenty: 2 x reflektový reproduktor, 2 x nástěnný držák, 2 x látkový kryt. Náročný 2cestný systém se speciální charakteristikou vyzařování a dlouhým hlubokým tónovým reproduktorem pro vysokou úroveň bez zkreslení.

Vhodné pro dolby atmos, DTS:X a Auro 3D Content. Vysoce kvalitní, nenápadné lakování matně černé. Možnost umístění přímo na stojanový nebo regálový reproduktor. Lze použít jako upward-firing dolby Atmos speaker nebo normální zadní reproduktor, integrovaný přepínač. Možná horizontální nebo vertikální montáž, integrovaný otočný nástěnný držák. Pár reproduktorů dolby-atmos s certifikací Dolby-Atmos-EnabledSpeaker pro rozšíření sady domácího kina.
ZnačkaTeufel #ad
VýrobceLautsprecher Teufel #ad
Výška3.4
Délka2
Hmotnost3.22
Šířka2
Číslo dílu1
Modelka105446001

7. Edifier

#ad

Reproduktor do knihovny MELARQT Edifier R1280Ts – 2.0 Stereo aktivní monitory blízkého pole – reproduktor studiového monitoru – 42 wattů RMS se subwooferem Line Out – dřevěné pouzdro

#ad
Edifier #ad - Dná verze Bluetooth. Dva rca vstupy – jednoduše připojte ke všem zařízením s audio kabelem rca na cinch / 3, 5 mm rca. Dodatečný výstup subwooferu – výstup subwooferu s automatickou detekcí pro připojení externího extra aktivního subwooferu.

Vynikající kvalita zvuku – 42 w nepřetržitý, nezkreslený výkon, 10, 2 cm subwooferová jednotka a 13mm výškové reproduktory z hedvábného kalotového reproduktoru zajišťují silné basy a přinášejí účinnější zvuk. Spojte se se dvěma zařízeními současně, žádné další zapojování a odpojování. Zabudovaná frekvenční výhybka se aktivuje, když je připojen subwoofer.

International products have separate terms, age ratings, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, labeling or instructions. Ovládání basů, výšky a hlasitosti na boční stěně. Aktualizované dálkové ovládání – nastavení hlasitosti, vypnutí nebo vypnutí celé místnosti. Vylepšete svůj zážitek ze zápisu pomocí tlačítka Spatializer Soundfield.
ZnačkaEdifier #ad
Výrobceedifier #ad
Výška7.2
Délka16.97
Hmotnost10.8
Šířka12.6
Číslo díluR1280TS
ModelkaR1280TS

8. Bose

#ad

Bose Surround Speakers černý

#ad
Bose #ad - U nejkompaktnějších reproduktorů od Bose je středem pozornosti váš zábavní obsah, ne reproduktory. Vyvinuto pro oživení hudby, filmů a televizních pořadů s ohromujícím prostorovým zvukem. Bose surround speakers jsou kompatibilní s následujícími produkty: Bose Smart Soundbar 300, Bose Soundbar 700, Bose Soundbar 500, SoundTouch 300 soundbar. Jednoduše připojte adaptér k napájení, bezdrátově spojte přijímač se soundbarem a vychutnejte si špičkový zvuk již po několika minutách.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose Corporation #ad
Výška3.7
Délka3.3
Hmotnost5.8
Šířka3.2
Číslo dílu809281-2100
Modelka809281-2100
Záruka2 roky

9. Bose

#ad

Bose ® Companion 50 Multimediální reproduktorový systém černý

#ad
Bose #ad - Rozsah dodávky: multimediální reproduktorový systém bose companion 50, Control Pod, modul Acoustimass, satelitní reproduktory se stativy a kabely, síťový kabel pro váš region, všechny potřebné kabely a spojovací prvky.

Multifunkční control pod s regulací hlasitosti, jednodotykové ztlumení zvuku, vstup pro sluchátka a AUX. Výkonné, realistické basy díky prakticky neviditelně umístěnému modulu Acoustimass. Pouze jedno připojení k počítači – žádná nová zvuková karta ani aktualizace softwaru nejsou nutné. Věrný špičkový zvuk se širokou zvukovou scénou; ovládací těleso: 6, 35 cm x 2, 86 cm V x Š.
ZnačkaBose #ad
VýrobceBose #ad
Výška8.58
Délka13.7
Hmotnost11.68
Šířka6.81
Číslo dílu373511-2100
Modelka373511-2100

10. Magnat

#ad

High-End stropní vestavný reproduktor, Magnat Interior IC 62, vestavný reproduktor na strop,

#ad
Magnat #ad - Přirozený zvuk a současně dlouhá životnost díky membránám z uhlíkových a skelných vláken pro intenzivní basy a dynamické výšky. Kmitočtová výhybka leží za plastovým rámem a je velmi čistá konstrukce.

Montáž easy-fit díky promyšlenému upevňovacímu systému s upínacím systémem. Silný pohon membrány z uhlíkových skelných vláken pomocí dobře dimenzovaného feritového magnetu. Montážní hloubka: 80 mm, montážní průměr 195 mm. Rozsah dodávky: 1 x interior ic 62, 1 x krycí mřížka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Uchycení kabelu díky masivnímu a pozlacenému šroubovacímu terminálu pro zabránění rušení kontaktů. Individuální přizpůsobení prostoru díky dvěma koaxiálně zabudovaným výškovým reproduktorům se dvěma variantami zapojení – širokoplošné a bodové ozvučení.
ZnačkaMagnat #ad
VýrobceMagnat #ad
Výška3.1
Délka0
Hmotnost3.09
Šířka9
Číslo dílu4018843846286
ModelkaB00180RKU4
ZárukaZáruka výrobce