Top 10 MP3 Player WLAN – Regálové hi-fi reproduktory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. LONPOO

#ad

LONPOO Kompaktní zařízení stereo s CD přehrávačem 30 W RMS mikro HiFi zařízení s Bluetooth, 2cestný čistý zvuk, FM rádio, USB, AUX-IN

#ad
LONPOO #ad - Vysoce výkonný vysokotónový vysokotónový reproduktor pro jemné výšky a přesné zobrazování; ②Balanced Rubber Woofer pro silné a přechodné basy. Poslouchejte fm rádio, 5mm aux vstup pro přehrávání zvuku z jiných zařízení. Pohodlně se usaďte a užívejte si vše, co nabízí. All-in-one multimediální přehrávač: cd přehrávač podporuje cd/cd-r/cd-rw, mp3.

Ideální dárek, 1 x dálkové ovládání, členy rodiny a kolegy! rozsah dodávky: 1 x cd micro system player 2 x 15 w, přátele, rodiče, který obdržíte: nejlepší dárek k narozeninám/Vánocům/festivalům pro milence, děti, 1 x návod k obsluze náš CD přehrávač je dodáván s 12měsíční zárukou výměny a 60denní zárukou vrácení peněz. Tento hifi audio systém vše v jednom je kompletním řešením pro vaše potřeby poslechu. Klasický design a moderní technologie: tradiční tvarový faktor mikrosystému byl aktualizován kontrastními černými povrchy a bílým podsvíceným LCD displejem.

Kompaktní zařízení micro cd systém: micro hifi systém lp-886 nabízí díky vysoce kvalitním stereo reproduktorům čistý požitek z poslechu. Stereosystémy bulti-in dsp technologie: jasné zvuky přes výkon 2cestných reproduktorů, nabízejí 30 w 2 x 15 w rms/40 W max. S funkcí bluetooth můžete bezdrátově streamovat audio obsah ze svého smartphonu, tabletu nebo jiného chytrého zařízení s Bluetooth, přehrávejte MP3/WMA přes USB nebo dokonce použijte 3, abyste jej mohli přehrávat přes Hi-Fi audio systém. Velká led obrazovka, dálkové ovládání, pouzdro reproduktoru ze dřeva.
ZnačkaLONPOO #ad
VýrobceLONPOO #ad
Výška12.6
Délka9.37
Hmotnost8.6
Šířka12.6
Číslo dílu1
ModelkaLP-886
Záruka1 rok

2. Beizkna

#ad

TF karta, hudební přehrávač, zapalovač cigaret s handsfree, autorádio, nabíječka do auta, LED displej, podpora BT, Bluetooth 5.3 FM vysílač, adaptér do auta Bluetooth, 2 USB autonabíječky, USB disk

#ad
Beizkna #ad - S integrovanými funkcemi, jako je přepěťová ochrana, 4 A a 5 V až 1 A, zaručuje efektivní bezpečné nabíjení. Jednoduše klikněte na mfb pro přijetí, přijetí, odmítnutí nebo opětovné vytočení hovorů. 2 usb porty a bezpečné nabíjení: bluetooth rádio auto vysílač se 2 usb porty 5 v až 2, přepěťová ochrana, inteligentní řízení teploty, ochrana proti zkratu, můžete nabíjet dvě zařízení současně.

3 režimy přehrávání hudby – bluetooth vysílač do auta vybaven technologií cvc pro potlačení hluku a větru, která umožňuje kvalitu zvuku v plně duplexní kvalitě. Adaptér autorádia s vestavěným mikrofonem můžete během jízdy telefonovat handsfree. Jeho rozsáhlá kompatibilita nabízí velkou flexibilitu při používání pro lepší zážitek z jízdy. Dodávka s adaptérem usb-c na usb pro většinu USB zařízení. Přenášejte hudbu přes bluetooth / flash usb ≤32 gb / micro SD kartu nebo přehrávání TF karet ≤32 GB na autorádio.

Handsfree pro auto bluetooth: 5. 3 bluetooth autopříslušenství využívá pokrokovou technologii potlačení šumu cvc pro vytvoření plně duplexního zvuku. Pro eliminaci okolního hluku zajišťují nepřetržitý hovor bez ozvěny. Po prvním úspěšném párování není nutné přístroj znovu připojovat. Modré okolní světlo a ukazatel napětí: fm vysílač svítí modře, když je zasunut do zapalovače cigaret, takže se snadno ovládá i v tmavém prostředí v autě.
ZnačkaBeizkna #ad
VýrobceBeizkna #ad
Výška1.81
Délka4.29
Hmotnost0.15
Šířka2.64
Číslo díluDE50
Záruka2letá záruka

3. Motorola Sound

#ad

Motorola MA1 Wireless Android Auto Car adaptér – okamžité připojení od smartphonu k obrazovce se snadným nastavením – přímý zásuvný USB adaptér – včetně bezpečné gelové podložky

#ad
Motorola Sound #ad - Součástí dodávky je gelová podložka pro dodatečnou bezpečnost, štíhlý design tohoto adaptéru do auta umožňuje kompaktní a snadnou přepravu, aby byl USB bezdrátový adaptér udržován na svém místě. Vedeme pravá sluchátka do uší, pravá bezdrátová sluchátka, čelenky přes uši a další.

Ideální navigace pro auto na cestách autem, můžete použít svůj smartphone k přenosu GPS do auta. Proto motorola sound navrhuje produkty tak, jak skutečně slyšíte. Bezdrátový adaptér do auta s androidem: výkon vašeho telefonu na displeji vašeho auta – android auto je jednodušší, bezpečnější možnost používání telefonu v autě. Použijte přímý zásuvný usb adaptér se stávajícím vozidlem nebo nákladním vozidlem s podporou Androidu. Rychlý přenos: s 5 ghz wifi pro android auto wireless můžete zcela jednoduše zobrazit všechny své oblíbené mapy, média a aplikace pro zasílání zpráv na displeji vašeho auta.

Tíhlý design: lehký, aniž by zabíral příliš mnoho místa v autě. O nÁs: Život je lepší se skvělým zvukem. Náš bezdrátový adaptér do auta Android se spojí s Android Auto na displeji vašeho auta. Snadná obsluha: zařízení je jednoduché pro rychlé a snadné spojení. Pro bezdrátové použití na displeji Vašeho auta jej spárujte s kompatibilním aktivním smartphonem Android.
ZnačkaMotorola Sound #ad
VýrobceMotorola Sound #ad
Výška0.12
Délka3.06
Hmotnost0.07
Šířka1.22
Číslo díluMA1
ModelkaMA1

4. Qiilu

#ad

Qiilu Auto MP3 přehrávač, Auto MP3 přehrávač, G32 12-24V Bluetooth hands-free paměťová karta MP3 přehrávač A2DP auto příslušenství černé

#ad
Qiilu #ad - Včas vám nabídneme řešení. Poprodejní záruka - máte-li dotazy k výrobku nebo máte problémy s používáním, můžete se na nás obrátit přímo. Splňuje standardní specifikace a přísně dodržuje tovární kontrolu kvality.

Režim přehrávání - podporuje rozšíření paměťové karty / wma / u pevného disku pro přehrávání hudby ve formátu MP3 / WAV. Pokroková technologie potlačení šumu zajišťuje vysoce kvalitní, křišťálově čistý zvuk. Handsfree - podporuje bluetooth handsfree, vestavěný mikrofon a bezpečné přijímání hovorů. Prodejní služby. Snadné nabíjení - tento mp3 přehrávač do auta má autonabíječku s výstupním výkonem 5 V/3, 1 A a může nabíjet kapesní koncová zařízení.

Přehrávání hudby - podporuje funkci a2dp mobilního telefonu a přehrává vysoce kvalitní mobilní hudbu ihned po spojení s Bluetooth. Zajistěte rychlejší rychlost přenosu dat a mnohem stabilnější spojení mezi zařízením a audio přijímačem.
ZnačkaQiilu #ad
VýrobceQiilu #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluQiilu0nc7m2a5ku48-11

5. DollaTek

#ad

DollaTek 12V Hallo-Fi Digital Stereo Audio zesilovač USB SD DVD FM Audio Stereo Radio MP3 reproduktory Auto Bluetooth zesilovač HiFi Mini 2kanálový digitální displej Power Player

#ad
DollaTek #ad - Dsp vzor zvukového pole čtyři. Digitální zobrazení zvukového režimu. Filtrování a anti-velkokapacitní napájecí obvod *** Upozornění: Tyto zesilovače nejsou síťovým zdrojem. 4-elektronické ovládání klávesnice vám pomůže jednoduše ovládat zesilovač. Seleted high-power čtyřkanálový profesionální výkonový zesilovač integrované obvody, minimální zkreslení, silný výkon. S funkcí bluetooth, můžete pohodlně poslouchat hudbu. Může hrát u-disk sd / mmc kartu pro hudbu a FM auto motocykl stereo rádio, podpora formátu hudby MP3.
ZnačkaDollaTek #ad
VýrobceDollaTek #ad
Číslo díluDollaTek

6. PLOKM

#ad

Autorádio rádio navigační systém pro Mitsubishi Lancer 2007-2015 s 9" Android 8.1 MP3 MP4 Player GPS Bluetooth WLAN couvací kamera OBD2

#ad
PLOKM #ad - Používá systém Android 8. 1 a kapacitní 9palcový 2, 5D dotykový displej s velkou obrazovkou. Upozornění: tento navigační systém sedacího vozu je kompatibilní pouze s určitými modely. Více funkcí: multimediální přehrávač může provádět zrcadlové spojení obrazovky / bluetooth / tpms / dvr / atsc / ovládání na volantu SWC / 1080p video / vícejazyčnost / hudební DVD přehrávač / ISDB-T externí / dvb-t2 / TMC / handsfree / obd / internet a podporuje také DVB-T / e-reading / DAB atd.

Jednoduché ovládání: stereopřehrávač vyvinutý podle původního modelu vozidla podporuje původní funkci originálního kabelu vozidla, kabelový svazek Plug and Play, podporuje originální USB přípojky vašeho vozidla a obsahuje demontážní nástroje pro stroj. Můžete se zcela jednoduše připojit k WiFi, abyste mohli surfovat na internetu a stahovat své oblíbené aplikace.

Speciální design: tento dvd přehrávač do auta byl speciálně nastaven pro mitsubishi lancer 2007-2015, včetně exkluzivního rámu a hostitele. Abyste zajistili, že je výrobek vhodný pro vaše auto, kontaktujte nás a my ho přizpůsobíme vašemu autu. InternetovÉ sluŽby: auto-navigační stereo stereo vestavěný gps navigační systém, Playstore, Google Maps, podporuje Google Mail, Google Browser atd. Rozšířené funkce zařízení.
ZnačkaPLOKM #ad
VýrobcePLOKM #ad

7. Retoo

#ad

Retoo Bluetooth adaptér 2 v 1 bezdrátový vysílač přijímač vysílač přijímač audio AUX 3,5 mm kabel aptX Low Latency pro MP3 HiFi reproduktor TV PC Auto sluchátka stereo zařízení černý

#ad
Retoo #ad - Připojte nyní svá oblíbená sluchátka k vysílači a vychutnejte si zážitek z bezdrátového připojení. Receive uživatelská příručka – přístroj automaticky přepíná provozní režim v závislosti na připojení. Chcete-li slyšet zvuk z analogových reproduktorů, připojte přijímač s AUX kabelem se vstupem RECEIVE a spusťte přístroj stisknutím tlačítka.

Ujistěte se, že sluchátka nejsou spárována s jiným zařízením – pokud ano, odstraňte spojení. Pokud je přístroj odpojen od zdroje napájení, je stále plně funkční a může přenášet tóny v režimu přijímače i vysílače až 8 hodin. Po přijetí spojení si můžete užívat vysoce kvalitní bezdrátový zvuk. To není jen váš dojem, že elektronická zařízení, zejména audio zařízení, stará audio zařízení umí hrát opravdu pěkně a oceňuje je mnoho lidí, připojte k ní vysílač. Pak ji vyhledejte v seznamu svého zařízení RT-B6.

Po spuštění spojky na sluchátkách se automaticky spojí s vysílačem. Pokud váš televizor, stereo systém nebo systém domácího kina nemají funkci Bluetooth, nemusíte jej vyměňovat. Pro připojení sluchátek nebo bt reproduktoru s vaším přístrojem připojte aux kabel se vstupem TRANSIT a druhý konec s audio výstupem např. Pokud máte doma starou hifi věž a máte plný nos kazet nebo CD, již nezní tak dobře jako dříve. Stará kvalita – pravděpodobně jste již více než jednou zjistili, kteří rádi poslouchají hudbu ve opravdu dobré kvalitě.
ZnačkaRetoo #ad
VýrobceRetoo #ad
Výška2.28
Délka0.51
Hmotnost0.08
Šířka3.86
Číslo díluM063B
ModelkaM063B

8. SIXTOP

#ad

SWC, Autoradio mit Bluetooth, Link Spiegel, 6,86 Zoll HD Touchscreen aus gehärtetem Glas, EQ WLAN, Android Auto, 2 + 64 GB 1 Din Android 13 Autoradio mit Carplay, FM/RDS, GPS, MP5-Player

#ad
SIXTOP #ad - 2gb ram + 64gb rom, reibungsloser Betrieb. 6, der 2, sie können ihre lieblingsmusik oder filme herunterladen, gut gestaltete benutzeroberfläche nur für das auto. Rückkamera und lenkradsteuerung: der radioplayer unterstützt die bildeingabe der hd 720p ahd kamera, sie können die gewünschte Funktion mit dem Lenkrad steuern, Sie müssen nur zwischen CVBS und AHD in den Einstellungen optional wechseln.

Unterstützt den zugriff auf den Auto-Recorder, Sie können im Auto lesen und Beweise aufbewahren optional. Android-mobiltelefone können über eine kabelgebundene verbindung mit Android Auto verbunden werden, Benachrichtigungen, Navigation, Karten, um eine Verbindung zu Ihrem Apple-Telefon herzustellen und über Sprachbefehle auf Adressbuch, E-Mails, Musik, um die gleiche Funktion zu erhalten. Integriertes bluetooth und fm/rds: das carplay autoradio unterstützt bluetooth-freisprechanrufe, um den original-sound des autoradios zu genießen, Bluetooth-Musik-Player und automatisches Laden des Telefonbuchs.

Unterstützt AUX-Eingang. Unterstützt geteilten bildschirm, musik und andere Funktionen Ihres Mobiltelefons, teilen Sie Videos, Android 13 System, Fotos, Verwendung von zwei Apps gleichzeitig. Verbinden sie sich mit WLAN und entdecken Sie eine ganz neue Welt. Verbessertes dual-system mit spiegellink: ios/android mirror link, verwenden sie ihr handy über den fahrzeugbildschirm, machen Sie Ihr Fahren bequemer und sicherer. Unterstützt hi-fidelity-EQ-Sound, der dem Originalton sehr nahe kommt. Unterstützt usb-eingang zum abspielen von Musik, voller kapazitiver Touchscreen, 1 A Hochstrom-USB-Anschluss kann zum Aufladen von Mobiltelefonen verwendet werden.
ZnačkaSIXTOP #ad
VýrobceSIXTOP #ad
Číslo díluAndroid
ModelkaAndroid

9. podofo

#ad

Autorádio 2 Din Android 13 s GPS navigací a Bluetooth 7 palců dotykový displej dvojitý DIN stereo rádio displej s WiFi FM/RDS rádiem zrcadlový odkaz AUX-in + couvací kamera

#ad
podofo #ad - A podpořte wi-fi připojení, připojte se k wifi, sledování filmů online, abyste si mohli stáhnout offline navigaci z integrovaného obchodu Play, přehrávání hudby, hraní her atd. Couvací kamera/zrcadlo-link/swc – podporuje vstup pro couvání hd včetně nočního vidění a automaticky zobrazuje couvací snímky.

Android 13 system head unit – 7palcové autorádio se zakřiveným povrchem, panel podporuje tlačítka, vestavěný stabilní systém Android 13, kapacitní obrazovkou, paměť 1 gb ram + 16 gb rom, současně podporuje video výstup na jiný displej nahoře a 2 funkce Split Screen. Další funkce – 16 druhů automatického přizpůsobení zvuku eq, duální vstup usb adaptéru, funkce split obrazovky, podpora pro výstup subwooferu, podpora rozšířeného DAB+/OBD/DVR, přepínání hlasu, přepínání pozadí atd. Podporujte originální volant pro ovládání autorádia, přijímání hovorů, přepínání skladeb atd.

Integrovaná gps navigace a wlan – autorádio android má integrovaný polohovací čip, použijte wi-fi k surfování po internetu, podporuje gps a podporuje použití online / offline režimů map GPS-2. Podporuje projekci obrazovky systémů IOS / Android pro mobilní telefony. Bluetooth 4. 2 a ukw/rds – bluetooth 4. 2, podporuje bluetooth handsfree, předpovědi počasí, přehrávání hudby a automatické nabíjení telefonního seznamu. Podporuje fm/rds 2 druhy signálů pro poslech kanálových přenosů, silniční podmínky v reálném čase atd.
Značkapodofo #ad
Výrobcepodofo #ad
Hmotnost1.85
Záruka2 roky

10. PartyKindom

#ad

PartyKindom Auto Mp3-přehrávač bezdrátové autorádio hudební přehrávač rádiový vysílač pro auto USB adaptér do auta bezdrátový adaptér autoplay bezdrátový adaptér auto nabíječka bezdrátový adaptér do

#ad
PartyKindom #ad - Dva usb výstupy lze použít k nabíjení vašeho telefonu, přehrávače hudby, tabletu, sluchátek, navigátoru atd. Usb adaptér do auta – integrovaný inteligentní čip, který automaticky upraví výstupní proud potřebný přístrojem, nízká spotřeba energie a stabilní spojení.

Autorádio – design okolního světla, 7 barev na výběr, s vnitřním osvětlením přináší náladu do noci. Autorádio s wifi – podporuje různé značky usb mechanik/TF karet, upravuje frekvenci autorádia frekvenci adaptéru WiFi pro přehrávání hudby. Bezdrátový adaptér car-play – dva usb porty nabíjejí současně, 3. 1a a 2a dvojité výstupy mohou nabíjet mobilní telefony a tablety současně.
ZnačkaPartyKindom #ad
VýrobcePartyKindom #ad
Výška3.11
Délka3.11
Hmotnost48
Šířka3.11
Číslo díluF6Q99RH71532OG04HY
ModelkaF6Q99RH71532OG04HY
Záruka60 Day Warranty Against Manufacturer Defects