Top 10 Motorradhelm Retro Herren – Sport & Freizeit: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Westt

#ad

Westt Klasická Jet helma s hledím, motocykl, matná černá, chopper, S 53 – 54 cm, pilotní helma, pánská dámská helma na skútr, poloviční helma s homologací ECE DOT, retro helma na mopedy

#ad
Westt #ad - Vnitřní polstrování se při používání ještě trochu vzdává; proto si svou motocyklovou helmu nevybírejte příliš velkou. Jasný výhled: jet helma řady classic je klasická helma na skútr s odnímatelným, čirým hledím, s povrchovou úpravou proti zamlžování.

Vnitřní podšívka: 3d polstrování činí tryskovou přilbu měkkou na dotek a přilne k vlastnímu tvaru hlavy. Bezpečnost: motocyklová helma je kvalitně zpracovaná a splňuje všechny požadavky bezpečnostních standardů ece r22. 05 a dot. V zásadě se tato jet helma hodí jak pro muže, tak pro ženy. Díky hledí bez poškrábání se motocyklová helma hodí pro použití za všech povětrnostních podmínek. Velikost: před objednáním prosím zkontrolujte svou velikost.

Vlastnosti: jet helma s hledím čirá, m = 55-56 cm, testováno podle aktuálně celosvětově platných zkušebních postupů ece r 22. 5 a dot. DŮleŽitÉ: vezměte prosím na vědomí, aniž by se tlačila. Zajišťuje, že je motocyklová helma lehká a poskytuje maximální ochranu. Nezapomeňte, kontaktujte nás prosím přes Amazon nebo přímo. ZÁkaznickÝ service/zpětná vazba: doporučujeme velikost před nákupem přesně určit.
ZnačkaWestt #ad
VýrobceWestt #ad
Výška9.06
Délka9.84
Hmotnost2.31
Šířka10.24
Číslo díluW-002
ModelkaW-002
Záruka5 let záruka při registraci vaší helmy na webových stránkách Westt

2. MTR

#ad

XL, certifikováno ECE – maximální bezpečnost při provozu, čiré hledí, robustní a pohodlná motocyklová helma, MTR DX2 Jet helma, ráčnový uzávěr, ideální pro motocykly a Vespu

#ad
MTR #ad - Vysoce kvalitní vybavení: motocyklová helma mtr dx2 má průhledné hledí a ráčnový uzávěr a je vyrobena z materiálu termoplastu. Schváleno pro silniční provoz: testováno ece 22.

05 – chrání jak na motocyklu, vespě, tak i na skútru, mopedu nebo jiných strojích podle předpisů. Příjemně chrání: robustní jet helma s komfortním vybavením v retro designu v matné černé barvě – díky svému jednoduchému vzhledu se hodí do každé situace. Snižuje pocení: díky vzdušnému designu přilby se podporuje cirkulace vzduchu, takže se nejlépe hodí pro teplé letní dny. Příjemné na nošení: k pohodlnému vybavení patří komfortní vnitřní podšívka a tichá a tichá jízda.
ZnačkaMTR #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Hmotnost2.6
Číslo dílu21534605
ModelkaDX2
Záruka0

3. Zorax

#ad

Zorax Matná černá L 59-60 cm ZOR-608 Otevřená tvář Jethelma s dvojitým hledím motocyklová helma dámská a pánská schválená ECE

#ad
Zorax #ad - Upozornění podle zpětné vazby zákazníků je referenční tabulka velikostí o něco menší. Tento návrh je pouze k zohlednění. Přezka nastavitelný popruh na odblokování přezky s komfortním ochranným polstrováním. Materiály lehká abs skořepina s vícehustotním EPS, který absorbuje nárazy. Doporučujeme vám koupit o číslo větší. Dvojité možnosti odolné proti poškrábání, které lze snadno odstranit a vyčistit a integrovanou sluneční clonu. Certifikát: motocyklová helma ece r22. 05 schválená pro použití na všech silnicích v Evropě.
ZnačkaZorax #ad
VýrobceTouch Global Ltd #ad
Výška10.39
Délka14.06
Hmotnost4.17
Šířka10.63
Číslo dílu535ZOR608MBKL
Modelka535ZOR608MBKL
Záruka1 Jahre

4. MTR

#ad

Komfortní podšívka, lehká motocyklová helma, MTR Jet Sun Jet Helma, matná černá, včetně štítu helmy, M, polstrování tváří, ráčnový uzávěr, integrovaná sluneční clona, certifikace ECE

#ad
MTR #ad - Příjemné nošení: k pohodlnému vybavení patří komfortní vnitřní podšívka vyjímatelná a tím pádem pratelná a tichá a tichá jízda – díky tomu má helma i při dlouhých cestách vysoký komfort při nošení.

Příjemně chrání: robustní helma s komfortním vybavením v matné černé barvě – díky svému jednoduchému vzhledu se hodí do každé situace. Vysoce kvalitní vybavení: motocyklová helma pro muže a ženy má odnímatelný slunečník a sluneční clonu, která chrání před sluncem, a ráčnovým uzávěrem – přitom helma vyjde zcela bez dalšího hledí vedle sluneční clony a je kompatibilní se Sena 3S-W a 3S-WB.

Schváleno pro silniční provoz: testováno ece 22. 05 – kromě motocyklu ideální především jako helma na skútr, helma Vespa, helma na mopedy atd. Snižuje pocení: díky vzdušnému designu a větrání vpředu a vzadu mopedové přilby je podporována cirkulace vzduchu, takže se nejlépe hodí především v kombinaci se stínítkem helmy pro teplé, slunečné dny v létě.
ZnačkaMTR #ad
VýrobceDetlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH #ad
Hmotnost2.71
Číslo dílu21675503
ModelkaJet Sun
Záruka0

5. Smilfree

#ad

Halbschalenhelm Mit ECE-Zulassung Vintage Motorradhelm Baseball Cap Cruiser Chopper Scooter Helm Herren Retro Motorrad Halbhelm Damen Mofa Helm

#ad
Smilfree #ad - Mode retro, baseballkappen-design, ABS-Material, weich und nicht strangulierend, für alle Jahreszeiten geeignet. Quick-insert-schnalle, damit die Fahrer sicher reisen können. Wenn sie fragen zum Produkt haben, die Sie zufriedenstellt. So können sie es sicher im Freien verwenden, geeignet für erwachsene Männer und Frauen.

Hochwertige außenschale + bequemes innenfutter: der helm besteht aus abs-material, das innenfutter besteht aus hautfreundlichem Stoff, während das Gewicht des Helms erhalten bleibt. Hochdichte eps-dämpfungsschicht, leicht und stark ist und die Sicherheit des Helms beibehält, das eine hervorragende Leistung aufweist, der bequem ist und den Kopf nicht drückt. Humanisiertes design: leichtes design, fällt nicht leicht ab, einfach an- und auszuziehen, leicht, wenn er sicher, der helm übt keinen Druck auf den Fahrer aus, bequem und sicher ist.

Anti-stretch-kinnpolster, Unisex, verlängerte Krempe, humanisiertes Design. Wir liefern ihnen eine Lösung, dass wir ein professioneller und ehrlicher Verkäufer sind. Sicherheit garantiert: unsere helme erfüllen die sicherheitsstandards ece r22. 05/dot fmvSS-218. Lassen sie uns das Problem durch freundliche Kommunikation perfekt lösen. Humanisiertes design: leichter halboffener retro-helm, besserer sonnenschutz und Regenschutz.
ZnačkaSmilfree #ad
VýrobceSmilfree #ad

6. Smilfree

#ad

Motocyklová helma, Poloviční helma na motorku s ECE, helma na skútr, chopper helma, se sluneční clonou pro Cruiser, skateboard, helma, helma na moped, retro, otevřená přilba, brain-Cap

#ad
Smilfree #ad - Tím je schválen pro silniční provoz v Evropě a USA. Vynikající servis: věřte prosím, že jsme profesionální a čestní prodejci. Pojďme tento problém perfektně vyřešit díky přátelské komunikaci. Pokud máte dotazy k výrobku, můžete se na nás obrátit.

Klasická a stylová: tato helma byla vyvinuta speciálně pro motocykly, ideální pro všechny druhy outdoorových aktivit a jako dárek pro přátele a rodinu. Manuální nastavení, zatáhněte směrem dolů a pro zavření stiskněte nahoru. Kvalitní skořepina + pohodlná podšívka: helma je vyrobena z abs materiálu, podšívka odolná proti nárazu, zatímco hmotnost přilby zůstává zachována. Bezpečnostní certifikace: naše přilby splňují bezpečnostní standardy ece r22.

05/dot fmvss-218. Ekáme na výběr všech válečníků, klasická helma nikdy nevyjde z módy. Najdeme řešení pro vaši spokojenost. Vysoce hustá eps vyrovnávací vrstva, který má vynikající výkon, teplotní zábrana, je lehká a silná a drží helmu v bezpečí, prodyšná a pohodlná. Prémiové sluneční brýle: sluneční brýle neoslňující a antireflexní chrání vaše oči před slunečním zářením. Rychlá a bezpečná přezka, bezpečné cestování, snadná obsluha.
ZnačkaSmilfree #ad
VýrobceSmilfree #ad

7. BOSERMEM

#ad

Helma na skútr, helma na skútr, BOSERMEM Motocyklová helma s ochrannými brýlemi schválená DOT/ECE, chopper vintage matná černá, moped helma moped, L 59–60 cm

#ad
BOSERMEM #ad - Stylové a praktické: tělo helmy je vyrobeno z vysoce kvalitní barvy ve spreji, retro a stylovém osobnostním designu, klasických linií a jednoduchých tvarů, metodou tažení kovového drátu, jako by bylo zastaralé. Sluneční clona je vyrobena z pc materiálu odolného proti opotřebení, ani dnes nevypadá, který lze volně roztahovat, účinně blokuje přímé sluneční záření, zabraňuje ultrafialovému záření a oslnění a účinně chrání oči a pokožku před pískem a prachem.

Je vybaven praktickou přezkou s rychlouzávěrem, kterou lze nosit jednou rukou, díky čemuž je pohodlná a bezpečnější při nošení. Pokud jste s našimi výrobky spokojeni, zanechte nám prosím komentář a zpětnou vazbu. Vyrovnávací vrstva se skládá z vysoce hustého, helmu téměř nikdy necítíte na hlavě, snižuje tlak hlavy, váží pouze 920 g, pohodlnější a bezpečnější. Helma má nastavitelný elastický řemínek pod bradu, který lze pevně připevnit na hlavu.

Vysoká kvalita: nabízíme 24hodinovou rychlou reakci a celoživotní přátelský zákaznický servis, 180denní záruka vrácení peněz a 12měsíční záruka. Profesionální motocyklová helma s vysokým standardem: díky svému kvalitnímu zpracování odpovídá helma bezpečnostnímu standardu dot fmvss-218 / ece r2205 a má pečeť DOT, což znamená, cestovní přilby, motocykly, mopedy, že je schválena pro použití na všech evropských a amerických silnicích. Helma je ultralehká, plně větraného ePS materiálu, který je odolný proti korozi a vykazuje vyšší pevnost.
ZnačkaBOSERMEM #ad
VýrobceBOSERMEM #ad
Výška6.3
Délka12.2
Šířka8.66
Číslo díluLS-QD010
ModelkaT535
ZárukaNabízíme zákazníkům záruku 24 měsíců a poprodejní servis

8. DCLINA

#ad

Pánská a dámská vintage helma Vespa Moped pro čtyři roční období, Retro Style Motocyklová přilba Open Face 3/4 se sluneční clonou pro chopper Scooter Cruiser, motocyklová poloviční helma

#ad
DCLINA #ad - Materiál: z abs skořepiny zesíleného kompozitu, pratelná podšívka ze síťoviny, vyjímatelná, komfort a měkkost, povrchová úprava s ekologickým povrchem. Lehký design: helma váží pouze 1 050 g, aby se snížila únava nervovým tlakem u cyklistů na dlouhé trasy nebo městských cyklistických cest.

To znamená, že je schváleno pro celý evropský a americký silniční provoz. Motocyklová helma: přilby odpovídají bezpečnostním standardům dot fmvss-218 / ece r2205. Použití: motocykl, motorkář, mládež, chopper, jízda na kole, skateboard, turistická přilba, muže, motocykl, tryskový, pilot, skútr, pro dospělé, cruiser, ženy.

Jedná se o velmi důležitý bezpečnostní nástroj ve vašem outdoorovém životě. Vysoce hustá eps vyrovnávací paměť, design těla helmy může být efektivnější a chrání hlavu pod tlakem. Quick buckle: rychloupínací přezkový systém, nabízí perfektní ochranu, pro vaši jízdu hodně zábavy.
ZnačkaDCLINA #ad
VýrobceDCLINA #ad
Hmotnost2.31
Číslo díluDCLINA-888

9. HELME

#ad

Unisex velikost: M 57–58 cm, helma na skútr, vintage, trysková přilba, pilotní helma Vespa Cruiser, HELME SCH Jet helma na motorku, certifikace ECE D.O.T

#ad
HELME #ad - Profesionální motocyklová helma – helma odpovídá normě ece r22. 05, což znamená, že je schválena pro celý evropský silniční provoz. Helma má nastavitelný řemínek pod bradu s rychlouzávěrem, který je vybaven posuvnými jezdci kolem ušních ramínek pro každou velikost a tvar hlavy.

Uv brýle chrání vaše oči. Vhodné pro vaši velikost hlavy -m: 57–58 cm, xl: 61–62 cm. Helma pomáhá absorbovat náraz a chránit hlavu řidiče během srážky. Zesílený řemínek pod bradu pro motokrosové, ATV, offroadové a vytrvalostní závody. Před nákupem prosím pečlivě změřte velikost obvodu hlavy, L: 59–60 cm, abyste zabránili nákupu nesprávné velikosti.

Pohodlné polstrování a vnitřní boty – kompletně odnímatelné a pratelné polstrování, aby helma zůstala čistá. Uvnitř se nachází vyrovnávací vrstva, která absorbuje kolizní energii a efektivně zmírňuje nárazy hlavy. Je to velmi důležitý bezpečnostní nástroj pro váš život v přírodě.
ZnačkaHELME #ad
VýrobceSCH #ad
Hmotnost2.65

10. Smilfree

#ad

Cruiser Chopper, motocyklová polohelma s hledím, helma na skútr, Helma na motorku s poloviční skořepinou s homologací ECE pro dámy a pány dospělé, skateboardová helma

#ad
Smilfree #ad - Dodáváme vám řešení, že jsme profesionální a čestný prodejce. Vysoce hustá eps vyrovnávací vrstva, teplotně nepropustná, nárazuvzdorná podšívka, prodyšná a pohodlná. Je to ideální ochranné vybavení pro motocykly. Rychlá a bezpečná přezka, snadná obsluha. Pokud máte dotazy k výrobku, které vás uspokojí.

Certifikovaná bezpečnost: naše přilby odpovídají bezpečnostním normám ece r22. 05/dot fmvss-218. Vysoce kvalitní sluneční brýle: neoslňující a antireflexní sluneční brýle chrání vaše oči před sluncem. Můžete je bezpečně používat venku, vhodné pro dospělé muže a ženy. Díky tomu je schválen pro silniční provoz v Evropě a USA. Vysoce kvalitní vnější skořepina + komfortní vnitřní podšívka: helma je vyrobena z materiálu abs, který vykazuje vynikající výkon, je lehký a silný a udržuje bezpečnost helmy při zachování hmotnosti přilby.

Lze ručně nastavit, bezpečné cestování, pro otevření zatáhnout dolů a pro uložení zatlačit nahoru. Ekáme na výběr všech odvážných jezdců, klasické přilby nikdy nevyjdou z módy! Kvalitní servis: věřte prosím, můžete se na nás obrátit. Nechte nás tento problém perfektně vyřešit díky přátelské komunikaci. Klasická a módní: tato helma byla vyvinuta speciálně pro motocykly a hodí se velmi dobře pro různé outdoorové aktivity a jako dárek pro přátele a rodinu.
ZnačkaSmilfree #ad
VýrobceSmilfree #ad