Top 10 Mobiles Whiteboard 120 x 180 – Magnetické tabule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Dr.Tafel

#ad

Dr.Tafel Whiteboard se stojanem a odkládací plochou na tužky 120 x 180 cm – mobilní magnetická tabule – flipchart lze setřít za sucha – oboustranná magnetická tabule – otočná bílá tabule

#ad
Dr.Tafel #ad - Výrobek pro mnoho let – rám byl vyroben z hliníku, což zajišťuje dostatečnou stabilitu a trvanlivost. Obdržíte všechny potřebné montážní díly, abyste si výrobek sami sestavili. Včetně – nástěnná tabule se dodává se 2 přihrádkami na tužky.

S grafitově zbarvenou boční hlavicí lze aretovat v jakékoli poloze. Mobilní – mobilní základna withebordu je vybavena kolečky s aretačním systémem, takže lze tabuli snadno umístit na libovolné místo. Kromě toho magnetický, suchý stíratelný povrch zajišťuje, že magnetická stěna zůstane u vás dlouho. Univerzální použití – díky velkému výběru velikostí lze magnetickou tabuli použít na mnoha místech: ve školách, kancelářích, ale také doma, hotelech, pro podporu kreativity dětí.

Toto je řešení pro místa, kde není možné je trvale namontovat. Na výrobek můžete připevnit také všechny magnety: školní a kancelářské a cestovní magény. Otočení o 360 stupňů – bílé kolečko můžete používat ze dvou stran.
ZnačkaDr.Tafel #ad
VýrobceDr.Tafel #ad
Číslo díluALTOS1218

2. Floordirekt

#ad

Mobilní bílá tabule Office Marshal / oboustranná bílá tabule, s hliníkovým rámem, magnetická 120 x 180 cm

#ad
Floordirekt #ad - S vysoce kvalitním hliníkovým rámem. Zajišťovací zarážka pro upevnění tabule na psaní. Vč. Odkládací plochy pro příslušenství. Oboustranné, lakované, magnetické, odolné proti poškrábání, popisovatelné. Otočné o 360°.
ZnačkaFloordirekt #ad
VýrobceFloordirekt #ad
Číslo dílu4059382154906

3. Office Marshal

#ad

Kolečky a odkládací plochou na tužky | magnetická 120 x 180 cm, Whiteboard otočná tabule na stativ | 5 velikostí na výběr | mobilní bílá tabule se stojanem

#ad
Office Marshal #ad - Se speciálně lakovanou odolnou psací plochou. Pevný podvozek se 4 lehkochodovými kolečky, z toho 2 brzditelná. Mobilní bílá tabule se stabilním hliníkovým podvozkem, volně stojící, 2 psací plochy otočením tabule. Plynulé šikmé postavení a bezpečná aretace díky šroubové hlavě. Magnetické, a mnoho dalšího viz u.
ZnačkaOffice Marshal #ad
VýrobceOffice Marshal #ad
Číslo díluam-18564
Modelkaam-18564

4. Dynamic-Wave

#ad

Velikost: 180 x 100 cm, magnety, Mobilní bílá tabule popisovatelná z obou stran, ve 2 velikostech, ochranná lakování, s příslušenstvím zdarma tužky, houby, magnetická

#ad
Dynamic-Wave #ad - Na obou stranách máte kontrastní magnetickou psací plochu, kterou lze snadno čistit za sucha i za mokra. Kvalita: několikrát lakovaný povrch zaručuje dlouhé používání a snadné čištění. Snadná manipulace s výrobkem a stabilní konstrukce umožňují mobilní použití na různých místech.

Nespokojte se s méně penězi. Otočnou tabuli stativu lze rychle aretovat a uvolnit. Profesionální: kolečka s lehkým chodem a stabilní rám vás podpoří při práci. FunkČnost: s rozměry 180 cm × 100 cm nabízí tento mobilní stojan spoustu místa pro poznámky nebo magnetické připnutí listů atd. Podrobnosti: pevná a hluboká průběžná hliníková odkládací lišta nabízí spoustu místa pro uložení vašeho psacího příslušenství. Díky dvěma zajišťovacím kolečkům s brzdami zůstává stabilně stát tam, kde chcete, zatímco se soustředíte na svou práci.

Obě zajišťovací kolečka se snadno ovládají. Optimální magnetická tabule do kanceláře. To umožňuje jednoduché oboustranné popisování bílé tabule pomocí koleček. Iroký a proto stabilní hliníkový rám a celkový design podtrhují vaši prezentaci a vzhled. Je otočný o 360 stupňů kolem horizontální osy otáčení a lze ji použít také jako moderační tabuli.
ZnačkaDynamic-Wave #ad
VýrobceDynamic-Wave #ad
Výška24.8
Délka76.77
Šířka76.77
Číslo díluMOTA-180-100WW-SSTM
ModelkaBAIBAN90-SRK17

5. ALLboards

#ad

Trocken Abwischbar, Beidseitig, Magnetisch, Fahrbare Drehtafel, ALLboards Mobiles Whiteboard 180x120cm Magnettafel

#ad
ALLboards #ad - Einfache montage - Montagematerial und Zubehör sind in der Lieferung enthalten. OberflÄche - trocken abwischbare, hergestellt aus hochwertigem, magnetische Oberfläche, weiß lackiertem Blech.

Mobil - oberfläche eignet sich für einfaches und flexibles Positionieren innerhalb der Räumlichkeiten, montiert auf einem Fahrgestell aus Aluminium mit feststellbaren Rollen, um die eigene Achse drehbar. Grundkonstrukt - hergestellt aus hochwertigem Aluminium, sorgt für eine starke Festigkeit und lässt ästhetisches Aussehen bewahren. Anwendungsbereich - geeignet für Schule, Hörsaal, Konferenzraum und Büro.
ZnačkaALLboards #ad
VýrobceALLboards #ad
Číslo díluTOS1218
ModelkaTOS1218

6. Mendler

#ad

180 x 100 cm, nástěnka, magnetická tabule, Whiteboard HWC-C85, mobilní rolovací vč. příslušenství

#ad
Mendler #ad - Funkce mazání a magnetu ve víku | možnost nastavení koleček | vč. 12 100 59626 tms pro řízení kvality v Německu. Majitel značky tÜv-süd qm iso9001 certifikovaný č. Prkno má také odkládací plochu na tužky, aby se tužky řádně uložily a byly vždy po ruce.

Kolečka magnetické tabule lze zafixovat, aby byl zajištěn jednoduchý pohyb a stabilita. Rozměry v x d x Š: 186 x 56 x 186 cm | materiál: tabulka: ocelová deska s jádrem z lepenky – konstrukce: práškově lakovaná ocel – zadní strana: pozinkovaný ocelový plech – rám: hliník – kolečka: plast nylon | barva: konstrukce: bílá – tabule: bílá. Příslušenství | příslušenství obsahuje 3 x tužku, 1x houbičku, 12 x magnet | možnost aretování ve 3 polohách | Obě strany magnetické a popisovatelné | Boardmarker vč.

Nástěnná nástěnka je praktická tabule, která je velkou pomůckou v každém pracovním prostředí. Díky nastavitelným polohám a aretačním kolečkům se perfektně hodí pro prezentace, schůzky a každodenní použití v kanceláři. Rozsah dodávky: 1x bílá tabule vč.
ZnačkaMendler #ad
VýrobceMendler #ad
Výška73.23
Délka22.05
Hmotnost46.41
Šířka73.23
Číslo dílu84800

7. COSTWAY

#ad

Oboustranná magnetická tabule, stíratelná, vč., COSTWAY Mobilní bílá tabule se stojanem, magnetická bílá tabule s kolečky, popisovatelná, výškově nastavitelná a otočná o 360°, 90 × 120 cm

#ad
COSTWAY #ad - Oboustranná a flexibilní tato bílá tabule se stojanem má dvě popisovatelné strany. Každá role je aretovatelná, což zajišťuje pevné stání během prezentace. Efektivní díky příslušenstvínaše magnetická tabule se dodává s komplexním příslušenstvím.

Obsahuje papír pro popis, 12 barevných magnetů, magnetickou gumu, 2 háčky a 6 magnetických barevných popisovačů. Jednoduše přejeďte na požadovanou stranu a pokračujte v psaní. Velká bílá tabule 90 x 120 cm velká bílá tabule se dodává s komplexním příslušenstvím a nabízí jak dětem, tak dospělým dostatek místa pro prezentace atd. Je proto ideální pro prezentace, výuku a další. Stabilní a robustní konstrukcedíky pevnému hliníkovému rámu, abs a kolečkům je magnetická bílá tabule velmi stabilní a při používání se neviklá.

Doma, v kanceláři nebo ve třídě. Kromě toho se povrch snadno čistí. 4 aretovatelná kolečka 4 kolečka jsou otočná o 360° a umožňují praktickou mobilitu, ať už na tvrdé podlaze nebo koberci. Se svými 4 kolečky se dá snadno pohybovat. Díky tomu je perfektní sada pro prezentace! Díky dvěma nastavitelným výškám 161 cm a 181 cm je mnohostranně použitelný.
ZnačkaCOSTWAY #ad
VýrobceCOSTWAY #ad
Výška71.26
Délka49.61
Hmotnost30.86
Šířka49.61
Číslo díluCB10214
ModelkaCB10214DE

8. Dynamic-Wave

#ad

Tabule, otočná, otočný stativový panel, pojízdná, oboustranná magnetická plocha bílé tabule, brzda, popisovatelná, Dynamic-Wave mobilní bílá tabule 180 x 120 cm

#ad
Dynamic-Wave #ad - Stojan na bílou tabuli lze rychle aretovat a uvolnit. Je otočný o 360 stupňů kolem horizontální osy otáčení. Tabuli nechte srolovat. Visionboard pro lidi s vizemi. FunkČnost: bílá tabule se stojanem o velikosti 180 cm × 120 cm, nabízí tato mobilní tabule spoustu místa na poznámky nebo k magnetickému připnutí listů, jako u nástěnky atd.

Design: memoboard s kolečky, oboustranná magnetická tabule je popisovatelná popisovači na bílou tabuli a dá se čistit za sucha. Magnetická deska. Na obou stranách máte kontrastní magnetickou psací plochu, kterou lze snadno vyčistit. Profesionální: bílá tabule mobilní, kolečka s lehkým chodem a stabilní rám vás podpoří při práci. Podrobnosti: bílá tabule s kolečky nabízí pevnou a hlubokou průběžnou hliníkovou odkládací lištu nabízí spoustu místa pro uložení vašeho psacího příslušenství.

Kvalita: několikrát lakovaný povrch zaručuje dlouhé používání a snadné čištění. Nespokojte se s méně penězi. Magnetická tabule. To umožňuje jednoduché oboustranné popisování bílé tabule. Snadné použití jako mobilní tabule a stabilní konstrukce umožňují mobilní použití na různých místech.
ZnačkaDynamic-Wave #ad
VýrobceDynamic-Wave #ad
Výška76.77
Délka23.62
Hmotnost26.46
Šířka74.8
Číslo díluMoTa-180-120-WWQ

9. VIZ-PRO

#ad

š 1200 x v 900 mm, hliníkový rám a stojan, VIZ-PRO Oboustranná magnetická otočná mobilní tabule

#ad
VIZ-PRO #ad - Má silné abs rohy, hliníkový rám odolný proti poškrábání a stojan. Oboustranná mobilní tabule rozměry tabule: 120 x 90 cm včetně rámu; velikost psací plochy: 116 x 86 cm. Vysoce kvalitní detaily hladký a odolný magnetický psací povrch, snadno omyvatelný všemi popisovači na bílé tabuli.

2 ze 4 koleček s parkovací brzdou jsou uzamykatelná a zajišťují stabilitu při psaní a stírání. Instalace jednoduchá montáž, s návodem k montáži český jazyk nelze zaručit & nářadí součástí dodávky. S kolečky, ať už na tvrdé podlaze nebo na koberci. Otočné o 360 stupňů a zamykání díky otočným knoflíkům můžete nastavit úhel psaní tabule o 360 stupňů a uzamknout ji v poloze.

Naše oboustranná rolovací magnetická tabule vám umožňuje efektivní a řádnou prezentaci, výuku nebo trénink. Hel psaní můžete přizpůsobit tak, aby vám vyhovovala poloze. Snadno se otáčí a je stabilní mobilní bílá tabule je vybavena 4 kolečky s dlouhou životností, je mnohem jednodušší přepravovat bílou tabuli mezi místnostmi, která se mohou otáčet o 360 stupňů, která vám usnadní pohyb tabule na libovolném místě.
ZnačkaVIZ-PRO #ad
VýrobceZhengzhou Aucs Co.,Ltd. #ad
Výška51.18
Délka36.54
Hmotnost27
Šířka2.44
Číslo díluRM4836L
ModelkaRM4836L

10. Legamaster

#ad

Přihrádky na popisovače a návodu k montáži – omyvatelná za sucha, Legamaster UNITE Whiteboard – bílá – 120 × 180 cm – magnetická tabule z lakované oceli včetně montážní sady

#ad
Legamaster #ad - Robustní, lehká a udržitelná bílá tabule pro příležitostné použití v kanceláři nebo v domácí kanceláři – z 99% recyklovaného materiálu a lesů certifikovaných FSC. Naše bílá tabule má extra tenký hliníkový rám s šedými plastovými rohy a je obzvláště lehká pro jednoduchou montáž ve vodorovné nebo svislé poloze.

Kromě našich magnetických desek nabízíme také magnetickou fólii, díky čemuž se každá stěna stane poznámkovou deskou, tato fólie je elektrostatická a tím samolepicí, zcela bez vrtání.

Naše magnetická nástěnná tabule umožňuje rychlé připevnění poznámek, náčrtů a nálepek, takže je použitelná jako poznámka, týdenní plánovač nebo Vision Board. Magnetická stěna se snadno čistí houbou, čističem nebo sprejem a povrch je odolný proti poškrábání, takže ani po delším používání nevzniká žádný strašidelný nápis.
ZnačkaLegamaster #ad
VýrobceLegamaster #ad
Výška1.18
Délka75.2
Šířka48.03
Číslo dílu7-108174
Modelka7-108174
ZárukaAno