Top 10 Lightning USB C Adapter – Lightning kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TechMatte

#ad

27 W PD rychlé nabíjení, s lanem proti ztrátě, amFilm TechMatte adaptér USB-C na Lightning, kompatibilní s iPhone 14/13/12/11 Pro Max Mini/X/XR/XS/SE/8/7/6/iPad/iPod/AirPods

#ad
TechMatte #ad - Rozsah dodávky: 1 x usb-c na lightning adaptér a 1 x lano proti ztrátě. Generace, myš, mikrofon atd. Použitelná zařízení s ios usb-c na lightning adaptér lze rychle připojit s iphone 14, ipad mini retina, ipad air 2, iphone se/new se/7/7 plus/6/6 plus/6s/6s plus/5/5c/5s, 12, ipad Air, ipod nano 7, iPod Touch 5, 5 palce, 11/11 pro/11 pro max, ipad pro 10, ipad pro 10, Xs/Xs Max/Xr, X/8/8 Plus, 13, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad 5.

Po mnoha testech vydrží několikanásobné zasunutí a odpojení, abyste zajistili, aniž by se zlomil, že tento adaptér USBC na Lightning-Apple můžete používat dlouhou dobu. Plug and play minimální design, není nutná žádná další mechanika nebo instalace.

Nepodporuje otg, rozbočovače, sluchátka, čtečka karet, USB flash disk, midi klávesnice, AirPods Pro 2. Nabíjí zařízení ios přes usb-c kabel, u-disk, automatické přehrávání, díky čemuž není nutné brát s sebou žádné další datové kabely. Nabíjecí adaptér 2 v 1podporuje rychlé nabíjení. 2. 5 palce. Iroká kompatibilitaadaptér techmatte usb-c na lightning podporuje rychlé nabíjení 27 w pd až 9 v/3 a. Nabíjení činí až 27 w, 18 w atd.
ZnačkaTechMatte #ad
VýrobceTechMatte #ad
Číslo díluADPT-CTL

2. Yootech

#ad

Není pro Apple Pencil/OTG, konektor pro rychlé nabíjení, podporuje přenos dat, Yootech Adaptér pro osvětlení na USB C kompatibilní s iPhone 15 Pro Max/15 Pro/15 Plus/15 a dalšími zařízeními typu C

#ad
Yootech #ad - Snadné přenášení adaptér se dodává se 2 jednotkami. Má zabudovaný pull-up odpor 56 kΩ pro bezpečné nabíjení, není nutná instalace - jednoduše zasunout a začít. 0/10/10plus, pro htc u12/ lg v50 a další přístroje, která vám umožní zasunout do každé orientace pro maximální komfort.

Důležité upozorněnímůže nabíjet a synchronizovat data mezi telefonem a počítačem. Bezpečné a s dlouhou životností adaptér má kryt z hliníkové slitiny, který je velmi odolný a vydrží několik pokusů o zasunutí bez zlomení. Má malý a kompaktní design, který se všude snadno přenáší. Plug and go reverzibilní usb-c přípojka, pro pixel 7/6/5/5/4, pro galaxy z flip 5/z fold 5/ s23/s23 ultra/s23+/s22/s21/s21 plus/ s20/note 20/20 ultra/11. Generace, flash disk, tiskárna, čtečka karet, mikrofon, klávesnice, fotoaparát atd.

Nepodporuje otg funkce videa a audia, myš, sluchátka, ne pro Apple Pencil 1. Proměňte svůj světelný kabel na usb-c kabel a ušetřete si obtěžující nošení dalšího kabelu. Konektor usb-c je kompatibilní s iphone 15/15 pro/15 Pro Max/15 Plus, které používají kabel USB typu C. Nejjednodušší řešení pro nabíjení vašich zařízení USB-C. Podporuje nabíjení a synchronizaci dat adaptér podporuje nabíjení a rychlost přenosu dat činí až 480 Mbps.
ZnačkaYootech #ad
Výrobce‎Shenzhen Kaixinghui Technology Co., Ltd. #ad
Výška2.4
Délka0.98
Hmotnost0.04
Šířka0.42

3. Liaoan

#ad

IPad, Not Support OTG., Lightning auf USB C Adapter,3 Pack Lightning Female auf USB C Male Adapter und 1 Pack USB C auf USB,Converter Data Transfer & Fast Charging for iPhone 15/15 Plus/15 Pro Max

#ad
Liaoan #ad - Dieses gerät unterstützt keine Audioübertragung. Versatile und flexibel: verwenden sie beleuchtung auf Typ C Adapter als Beleuchtung weibliche auf USB c männliche Adapter, die Ihnen Flexibilität für Ihre Konnektivitätsanforderungen bietet.

Kompatibel mit usb-c, usb type C und USB C Geräten. Plug and play: keine software oder treiber erforderlich. Easy charging: mit dem usb-c auf beleuchtung adapter können Sie Ihr Beleuchtungszubehör an ein USB-C-fähiges iPhone anschließen. Einfach zu bedienen und unterstützt Laden, Synchronisieren und Datenübertragung. Durable konstruktion: hergestellt mit premium-materialien und verstärkten Belastungspunkten für zusätzliche Haltbarkeit. Supports laden und datenübertragung: der usb-c-zu-beleuchtung-Adapter unterstützt Aufladen und Datenübertragung, geeignet für Beleuchtung und Android-Benutzer, unterstützt bis zu 5V 1. 5a.
ZnačkaLiaoan #ad
VýrobceLiaoan #ad

4. Yootech

#ad

Schnellladung, Yootech Adapter für Lightning auf USB-C für iPhone 15 & Adapter USB C auf Lighting Kompatibel mit iPhone 14/13/12 Serie, Nicht für Audio/OTG, Unterstützt Datenübertragung

#ad
Yootech #ad - Ideal für reisen, zu Hause und im Büro. Simple but durablelow-profile minimalistisches aussehen mit aluminiumoberfläche. Nach vielen tests sind diese adapter langlebig und passen gut in die Steckplätze, können mehrere Einfügungen und Entnahmen ohne Bruch standhalten.

Diese adapter haben ein leichtes und tragbares Design für einfachen Transport. 𝗗𝗮𝘀 𝗣𝗮𝗸𝗲𝘁 𝗲𝗻𝘁𝗵ä𝗹𝘁 𝗲𝗶𝗻𝗲𝗻 𝗔𝗱𝗮𝗽𝘁𝗲𝗿 𝘂𝘀𝗯 𝗰 𝗮𝘂𝗳 𝗹𝗶𝗴𝗵𝘁-𝗻𝗶𝗻𝗴 𝘂𝗻𝗱 𝗲𝗶𝗻𝗲𝗻 𝗔𝗱𝗮𝗽𝘁𝗲𝗿 𝗹𝗶𝗴𝗵𝘁-𝗻𝗶𝗻𝗴 𝗮𝘂𝗳 𝘂𝘀𝗯 𝗰, 𝗸𝗼𝗺𝗽𝗮𝘁𝗶𝗯𝗲𝗹 𝗺𝗶𝘁 𝘃𝗲𝗿𝘀𝗰𝗵𝗶𝗲𝗱𝗲𝗻𝗲𝗻 𝗚𝗲𝗿ä𝘁𝗲𝗺𝗼𝗱𝗲𝗹𝗹𝗲𝗻. Bitte beachten sie: die position des adapters muss auf der Empfängerseite sein! Easy to useminimieren sie den platz, der von all den verschiedenen Ladegeräten eingenommen wird. Keine installation erforderlich: Der reversible USB-C-Anschluss bietet den Komfort, in beide Richtungen zu verbinden. Adapter für lightning auf usb c kompatibel mit iphone 15/15 pro/15 pro max/15 plus, für galaxy z flip 5/z fold 5/ s23/s23 ultra/s23+/s22/s21/s21/s21 plus/ s20/note 20/20 ultra/10/10 plus, für htc u12/ lg v50 und andere geräte, für pixel 7/6/5/5/4, die usb typ-c kabel verwenden.

𝗡𝗶𝗰𝗵𝘁 𝗳ü𝗿 𝗔𝘂𝗱𝗶𝗼/𝗢𝗧𝗚/𝗔𝗽𝗽𝗹𝗲 𝗣𝗲𝗻𝗰𝗶𝗹. Usb c auf lightning adapter für iphone 14/13/12/11/se/x/xr/xs/8/7/6/6s/pro max plus mini, für ipod nano 7/touch 5, für ipad air 1/2/3, für ipad 9/8/6/5, für ipad pro, für ipad mini5/4/3/2, für air pods 1/2/3 / Air Pods Pro etc.
ZnačkaYootech #ad
VýrobceShenzhen Kaixinghui Technology Co., Ltd. #ad
Výška0.24
Délka0.98
Šířka0.42

5. RUIZHI

#ad

RUIZHI 2 balení USB C na Light-ning adaptér + Light-ning na USB C adaptér, Sam-Sung Ga-laxy, podpora nabíjení a přenos dat pro i-Phone, notebooky a jiné přístroje typu C a Light-ning, Mac Book

#ad
RUIZHI #ad - Lze jej použít do značné míry v sérii i-phone 14/13 serie/12 serie/xs/xs max/X/8/8 Plus/7/7 Plus/6/6 Plus/5/5S/SE a i-Pad Air/Mini/Pro/2020 atd. Umožňuje zařízení ios přímo kompatibilní s USB-C kabely a zařízeními USB-C s kabely Light-ning. Výkonná kompatibilita usb c adaptér pro muže se světlem, lepší výkon.

Navrženo pro váš každodenní životideální řešení pro nabíjení a synchronizaci zařízení ios přes usb-c kabel a zařízení usb-c přes kabel Light-ning, aniž byste museli mít s sebou další kabely. Adaptér light-on usb-c je univerzálně kompatibilní s chytrými telefony, tablety a notebooky s podporou USB-C. Charge & syncnejen pro nabíjení, externí pevné disky, Flash Drive, čtečka karet, podporuje synchronizaci dat, klávesnice, podporuje pouze synchronizaci s počítačovými daty.

Pokud máte nějaké dotazy k obdrženému zboží, můžete nás kdykoliv kontaktovat, my Vám v každém případě poskytneme uspokojivou odpověď. Tenký a malý objem, snadno si jej vezmete kamkoli. Myš, u disk, video ani audio. Plug and play, udělejte si život pohodlnějším. Trvanlivý komfort minimalistický vzhled s nízkým profilem s hliníkovým povrchem zajišťuje dlouhou životnost. Služba satisfaction obdržíte usb c adaptér na light-ning a adaptér light-ning na usb c.
ZnačkaRUIZHI #ad
Číslo dílu082

6. TechMatte

#ad

1,8-2,2 A, kompatibilní s iPhone 14/13/12/11 Pro Max Mini/X/XR/XS/SE/iPad/iPod/AirPods, TechMatte Adaptér USB-C na Lightning, s držákem proti ztrátě, 13 W, standardní nabíjení

#ad
TechMatte #ad - Ušetřete námahu při přepravě dalšího kabelu: se vším, je adaptér pro nabíjení vašich zařízení velmi potřebný, co se pohybuje na usb c, tento adaptér je ideálním řešením pro nabíjení a synchronizaci vašich zařízení, čímž si ušetříte námahu s přenášením dalšího kabelu.

Adaptér typu c na lightning je kompatibilní s iphone 14, ipod nano 7, ipad air, 5', iphone se/new se/7/7 plus/6/6 plus/6s/6s Plus/5/5c/5s, 11/11 pro/11 pro max, iPad Mini Retina, x/8/8 plus, ipad mini 3, 13, ipad 4, ipad mini 2, iPad Pro 12.99', 12, ipad 4, ipad 5, ipod touch 5, xs/xs max/xr, iPad Pro 10, iPad 2, AirPods atd. Není kompatibilní s pd: vezměte prosím na vědomí, že tento adaptér není kompatibilní s PD nabíječkami Power Delivery, ale podporuje každý usb-c kabel/adaptér se standardní rychlostí nabíjení 1, 8 A 13 W a přenosem dat.

Kompatibilní s: podporuje nabíjení a přenos dat. Materiál odvádění tepla a ochrana proti ztrátě: pouzdro z hliníkové slitiny zajišťuje odvod tepla a trvanlivost, malý, ale každý USB-C adaptér je dodáván s gumovým držákem proti ztrátě pro snadné skladování a přepravu. Není kompatibilní s otg on-the-go, čtečka karet, rozbočovače, sluchátky, U-disk, myši, automatické přehrávání, USB flash disk, midi klávesnice, mikrofon atd.
ZnačkaTechMatte #ad
VýrobceTechMatte #ad
Číslo díluADPT-CTL
ModelkaADPT-CTL

7. TRANLIKS

#ad

TRANLIKS pro Lightning Female na USB C adaptér s PD 60W rychlým nabíjením a přenosem dat pro 15 Pro Max/15 Plus/15 Pro/15 série a další přístroje typu C – stříbrná

#ad
TRANLIKS #ad - Upozornění: tento adaptér nepodporuje funkci otg, klávesnice, čtečky karet, Apple Pencil, tzn. Tento usb-c adaptér je vyroben z vysoce kvalitního nylonového opletení s životností více než 10 000 ohybů, díky čemuž je přídavný kabel flexibilní a skládací, zatímco pocínovaná konstrukce z měděného jádra činí přídavný kabel silný a flexibilní.

V části "zařízení" na levém postranním panelu najdete připojené zařízení USB-C, kde můžete importovat fotografie nebo videa dle vašeho výběru. Importujte fotografie nebo videa fotografie nebo videa ze svého zařízení usb-c můžete importovat na váš mac přes vysokorychlostní přenos dat až 480 mbit/s – připojte své zařízení USB-C k počítači Mac a v rozbalovacím okně vyberte možnost "Povolit". Pd 60w rychlé nabíjení adaptér podporuje rychlé nabíjení pd a nabízí až 60 w rychlé nabíjení vybraných zařízení usb-C jednoduchým připojením na kompatibilní síťový adaptér USB-C a optický kabel, takže není nutné přenášet žádné další kabely.

Plně kompatibilní, žádná vyskakovací okna. Podpora přenosu dat adaptér kromě toho podporuje rychlost přenosu dat až 480 Mbit/s, adaptér typu C na světlo má pull-up odpor 56K Ω pro zajištění bezpečného a efektivního přenosu dat a nabíjení. Nepodporuje použití audia sluchátek, myši, flash disku, mikrofonu, tiskárny, kamery atd. Poté na svém macBooku otevřete aplikaci "Fotografie". Vynikající kvalita adaptér používá nejnovější špičkové čipy.
ZnačkaTRANLIKS #ad
VýrobceTRANLIKS #ad
Číslo díluUSB C auf Lightning PD 60W Adapter
ModelkaUSB C auf Lightning PD 60W Adapter

8. TechMatte

#ad

Kompatibilní s iPhone 15/Plus/Pro/Pro Max/MacBook/Tablet/Samsung/Google a další zařízení typu C, PD rychlé nabíjení, žádné OTG zařízení 2 kusy, TechMatte pro adaptér Lightning na USB-C

#ad
TechMatte #ad - Tento adaptér je lehký s přenosným designem pro snadné přenášení. Ideální pro cestování, domov, auto, do školy a kanceláře. Univerzální kompatibilita: tento adaptér může připojit váš iphone 15 serie/usb-c mobil/macbook/tablet/laptop/ipad/samsung/Google/Redmi/Xiaomi/OnePlus/Next Gen iPhone/Lg/Nokia a další zařízení Android přes kabel Lightning, takže si již nemusíte dělat žádné potíže s dalším kabelem.

Rozsah dodávky: 2 x adaptér, 2 x lano proti ztrátě. Myš, fotoaparát atd. Umožňuje vašim zařízením USB-C připojit kabel iOS. Upozornění: toto příslušenství nepodporuje audio, externí pevné disky, čtvercové čtečky, sluchátka, mikrofon, HDMI, apple pencil, klávesnice, flash disk, čtečka karet, U-disk, síťové karty, tiskárnu, gamepad, OTG tzn.

Rychlé nabíjení pd: tento lightning konektor na usb-c adaptér podporuje rychlé nabíjení. Plug and play: po mnoha testech vydrží jeho trvanlivost více úvodů a extrakcí, aniž by se zlomila.
ZnačkaTechMatte #ad
VýrobceTechMatte #ad
Číslo díluADPT-LTC

9. Yootech

#ad

Schnellladung, Nicht für Apple Pencil/OTG, Yootech Adapter für Lighting auf USB C Kompatibel mit iPhone 15 Pro Max/15 Pro/15 Plus/15 und Weiteren Typ-C-Geräten, Unterstützt Datenübertragung

#ad
Yootech #ad - Unterstützt keine otg-funktionen von Video und Audio, Mikrofon, Kamera, Tastatur, Nicht für Apple Pencil 1. Usb-c-anschluss ist kompatibel mit iphone 15/15 pro/15 pro max/15 plus, für galaxy z flip 5/z fold 5/ s23/s23 ultra/s23+/s22/S21/S21/S21 Plus/ S20/Note 20/20 Ultra/10/10 Plus, der es Ihnen ermöglicht, die USB Typ-C Kabel verwenden.

Er verfügt über einen eingebauten 56KΩ-Pull-up-Widerstand für sicheres Laden, keine Installation erforderlich - einfach einstecken und loslegen. Der adapter unterstützt das laden und die datenübertragungsrate beträgt bis zu 480 Mbps. Der adapter wird mit 2 einheiten geliefert. Verwandeln sie ihr beleuchtungskabel in ein USB-C-Kabel und ersparen Sie sich das lästige Mitführen eines zusätzlichen Kabels. Generation, kartenleser, Maus, Kopfhörer, Flash-Laufwerk, Drucker, etc.

Der adapter verfügt über ein gehäuse aus aluminiumlegierung, das sehr langlebig ist und mehrere Steckversuche überstehen kann, ohne zu brechen. Es kann laden und daten zwischen telefon und computer synchronisieren. Es hat ein kleines und kompaktes Design, das überall leicht zu tragen ist. Reversibler usb-c-anschluss, für pixel 7/6/5/5/4, für htc u12/ lg v50 und andere geräte, es in jeder orientierung für maximalen komfort zu stecken. Die einfachste lösung zum Laden Ihrer USB-C-Geräte.
ZnačkaYootech #ad
Výrobce‎Shenzhen Kaixinghui Technology Co., Ltd. #ad
Výška0.24
Délka0.98
Hmotnost0.04
Šířka0.42

10. AXFEE

#ad

Samsung Galaxy, XPS, Dell, AXFEE USB C na Light-ning adaptér, USB C Male to Lightnin Female adaptér pro telefon 14/13/12/11/X/XS/XR/8/MacBook, USB C na Light-ning adaptér, další zařízení typu, laptop

#ad
AXFEE #ad - Malý a s dlouhou životností usb-c konektor na zdířce light-ning má malý a kompaktní design, takže jej lze snadno vzít s sebou. Plug and play, není nutný žádný ovladač, zajišťuje bezpečné nabíjení a přenos dat. Nabíjení a synchronizace adaptér light-ning-na usb-c, usb-c na light-ning podporuje maximální nabíjecí proud 5 v 2, 1 a a lze jej připojit k datovému kabelu pro přenos dat s počítačem a současně nabíjet a přenášet čas, který je pohodlný a rychlý.

Všude tam, tašek, kde chcete. Kompaktní adaptér se perfektně hodí pro uložení batohů, kabelek, aktovek, zásuvek na psací stůl atd. Upozornění: v závislosti na materiálu nabíjecího kabelu může být tento adaptér kompatibilní s i-Phone 15 nebo ne. Podporuje pouze rozhraní Light-ning nebo funkce přenosu dat a nabíjení typu C. Zákazníci i-phone15 kupují opatrně. Snadné nošení adaptér je vyroben z hliníkové slitiny a materiálu abs. Spolehlivá kvalita adaptér light-ning na usb-c a usb-c na light-ning se skládá z vysoce kvalitní hliníkové slitiny s vynikajícím protiskluzovým reliéfem, který vykazuje vynikající odolnost proti opotřebení a odvod tepla.

Přenosný a kompaktní design lze snadno přenášet a připojit k vašemu zařízení. Po mnoha testech má super dlouhou životnost a vydrží několikanásobné zasunutí a odpojování, aniž by se zlomila. Iroká kompatibilitakompatibilní se zařízeními usb-c a zařízeními apple jako galaxy s20/s20+, note8, pro max, 11 pro, s9/s9 plus, s8/s8 plus a phone14, 7 plus, xs, 11, 7s, 12, x, 8 plus, mini, xr, 7, pro, xs plus, 7s plus, note 10/10plus, 6s plus, 7s, 6s, 11pro max, 13, 8, 6 a další zařízení s přípojkou USB-C a iOS.
ZnačkaAXFEE #ad
VýrobceOuuze #ad
Číslo díluQ1-3676884
ModelkaQ1-3676884