Top 10 klopapierhalter ohne Bohren – Držáky na toaletní papír

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Keuco

#ad

Pochromovaný, držák WC role pro koupelny a WC pro hosty, otevřený tvar, KEUCO Držák toaletního papíru z kovu, edice 400, vysoký lesk

#ad
Keuco #ad - Držák se hodí pro šířku role až 12 cm. Filigránská estetika: měkké a zaoblené tvary ve stylovém designu odrážejí vydání 400 vynikající cenou Design-Plus Award. Vysoce kvalitní materiály: držák toaletního papíru z masivního kovu je pochromován speciálním třístupňovým procesem – pro brilantní hloubkový lesk a dlouhodobou ochranu proti korozi.

Praktické: otevřený tvar umožňuje pohodlnou výměnu koleček. Dokonalost až do nejmenšího detailu: ať už jde o umyvadlo, armatury, koupelnový nábytek, zrcadlo nebo koupelnové doplňky – filigránský design edice 400 se vyznačuje kompletním vybavením koupelny. Bezpečná montáž: držák se montuje skrytě na stěnu. Kromě toho je povrch velmi snadno čistitelný a má dlouhou životnost. Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco GmbH & Co.KG #ad
Výška0.51
Délka4.17
Hmotnost1.08
Šířka6.3
Číslo dílu11562010000
Modelka11562010000

2. GERZ

#ad

GERZ Koupelnový držák toaletního papíru SUS 304 ušlechtilá ocel matná černá hedvábný papír držák role držák na stěnu

#ad
GERZ #ad - Jedinečný čtvercový tvar dodává více moderních prvků pro dekoraci vaší místnosti, zkosené hrany chrání vaše tělo před poškrábáním. Efektivní produkty – výhodná cena za vysoce kvalitní produkt, ideální volba do koupelny.

Mezinárodní produkty mají samostatné termíny, včetně střihu, věkového hodnocení a dlouhé produkce, jsou k dispozici od roku výroby a mohou se lišit od místních produktů, labeling nebo instructions. Filigránský matný černý povrch neukazuje žádné skvrny a odolává každodenním škrábancům, každodenní maintece je jednoduchá, zachovává si svůj hladký a bezchybný vzhled. Rpa2023. Skryté šroubovací upevnění, snadná instalace a montážní materiál je součástí dodávky. 2023costste.
ZnačkaGERZ #ad
VýrobceGERZ #ad
Hmotnost0.65

3. DanDiBo

#ad

DanDiBo Držák toaletního papíru černý kov ovečka WC držák rolí volně stojící WC držák papíru držák toaletního papíru

#ad
DanDiBo #ad - Vyrobeno z 1, 5 mm silné oceli a v černé barvě s práškovým nástřikem. Rozměry: výška 32 cm, hmotnost 0, šířka 50 cm, hloubka 10 cm, 8 kg. Ovce pojme až 7 rolí papíru na zádech, bezpečné volné stání je zajištěno čtyřmi nohami. Designový držák toaletního papíru ve vtipném vzhledu jako ovce.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška12.6
Délka19.69
Hmotnost2.18
Šířka3.94
Číslo díluUPMSXXXSS

4. ecooe

#ad

Ecooe Toilettenpapierhalter Wandhalter aus Verchromtem Massivem Kupfer für Badzimmer WC Papierhalter Hochwertiger klopapierhalter Küchenrollenhalter Anti-Rost

#ad
ecooe #ad - Ecooe držák toaletního papíru, 1 návod český jazyk není zaručen. Měděná slitina: díky nerezové měděné slitině může držák účinně odolávat korozi a rzi ve vašich koupelnách nebo kuchyních, takže ho můžete využívat po mnoho let.

Chytrý design, který brání pádu: chytrý tvar l brání tomu, aby vaše role papíru spadly a umožňuje pohodlnou výměnu rolí papíru. Permanentní instalace: hmoždinky zajišťují trvalou a stabilní montáž, ale přesto umožňují krásný vzhled bez stop. Montáž na většinu pevných zdí: držák lze snadno namontovat na většinu pevné stěn, nejen na dlaždice a cihlové zdi.
Značkaecooe #ad
Výrobceecooe #ad
Výška1.18
Délka5.51
Hmotnost0.79
Šířka3.35
Číslo díluTHSTC-B
ModelkaTHSTC-B

5. Keuco

#ad

Otevřený tvar, s vysokým leskem, KEUCO Držák toaletního papíru z kovu, držák toaletních rolí do koupelny a na WC pro hosty, Moll

#ad
Keuco #ad - Držák se hodí pro šířku role až 12 cm. Collection moll – láska k dobrému designu: doplňky a armatury v tenkém a nadčasovém designu pro umyvadlo, sprchu a vše potřebné pro WC – vhodné ke každému vybavení koupelny.

Upevňovací materiál se skládá z kvalitních hmoždinek a šroubů, je součástí dodávky. Vysoce kvalitní materiály: držák toaletního papíru z masivního kovu je pochromován speciálním třístupňovým procesem – pro brilantní hloubkový lesk a dlouhodobou ochranu proti korozi. Bezpečná montáž: držák se skrytě montuje na stěnu.

Tato série se vyznačuje nadčasovými tvary a vysokou kvalitou. Praktické: otevřený tvar umožňuje pohodlnou výměnu koleček. Nová nadčasovost: díky zdrženlivému designu a jednoduchým tvarům se kolekce Moll hodí do každé koupelny. Navíc se povrch snadno čistí a má dlouhou životnost.
ZnačkaKeuco #ad
VýrobceKeuco #ad
Výška1.06
Délka3.62
Hmotnost0.3
Šířka5.51
Číslo dílu12762010000
Modelka12762010000

6. DanDiBo

#ad

DanDiBo Držák toaletního papíru černý kov ovečka 3. 0 WC držák na toaletní papír volně stojící WC držák papíru držák toaletního papíru

#ad
DanDiBo #ad - Sestavený držák toaletního papíru je okamžitě připraven k použití a přitom upoutá pozornost. Materiál: kov, hloubka 10 cm, hmotnost: 0, šířka 55 cm, výška 26 cm, barva: černá, 8 kg.

Role toaletního papíru se stylově začlení do vaší koupelny/WC a nabízí tak místo pro uložení až 7 běžných rolí. Na držáku toaletního papíru ovce 3. 0 od dandibo uschováte svůj toaletní papír prostorově úsporně a dekorativně. Výborně se hodí jako dárek. Díky roztomilým očím ovce a sladkému pohledu přitahuje všechny pohledy. Skvělá možnost uložení.
ZnačkaDanDiBo #ad
VýrobceDanDiBo #ad
Výška10.24
Délka21.65
Hmotnost1.76
Šířka3.94
Číslo díluGG-wG-131

7. Eowihor

#ad

Eowihor Držák toaletního papíru bez vrtání, držák toaletního papíru samolepicí 304 SUS ušlechtilá ocel držák toaletního papíru do koupelny a kuchyně, černý

#ad
Eowihor #ad - Snadná instalace: samolepicí držák toaletního papíru, není nutné žádné bobování. Jednoduše stáhněte ochrannou vrstvu na zadní straně a nalepte ji na hladký povrch.

Materiál: držák toaletního papíru černý matný je vyroben z kvalitní ušlechtilé oceli 304, dlouhá životnost, vodotěsný a nerezový. Iroké použití: držák toaletního papíru lze použít v koupelnách, toaletách, kuchyních a ložnicích. Pro zavěšení papírových rolí, malých ručníků zajistěte pořádek. Moderní design: klasický držák toaletního papíru ve tvaru L, háček na konci účinně zabraňuje tomu, aby papír spadl do role. Tipy: použijte držák toaletního papíru po 24 hodinách instalace, abyste zajistili vyšší přilnavost.
ZnačkaEowihor #ad
VýrobceEowihor #ad
Výška0.99
Délka4.2
Šířka2
Číslo dílu131
Modelka131

8. mDesign

#ad

MDesign Volně stojící náhradní držák rolí – kovový stojan na toaletní papír pro 3 náhradní role – držák toaletního papíru bez vrtání do koupelny nebo toalety pro hosty – bronzové barvy

#ad
mDesign #ad - Odolné zpracování: wc držák válečků je vyroben z robustního kovu s nerezovou vrstvou. Praktický design: uložení toaletního papíru nabízí místo až pro 3 náhradní kolečka.

Bezpečné skladování: zvednuté nohy zajišťují čisté a suché skladování náhradních rolí v držáku toaletního papíru. Díky otevřenému provedení je hladina náplně vždy viditelná. Prostorově úsporný držák: díky své velikosti 16, 7 cm v průměru x 36, 6 cm lze toaletní papír bez problémů použít i v menších koupelnách a toaletách pro hosty. Ten se dokonce hodí pro kolečka Jumbo. V případě potřeby jej lze vyčistit vlhkým hadříkem. Otevřená horní a přední strana přitom usnadňuje plnění a vyjmutí. Snadno se pohybuje: držák toaletního válečku lze díky svému volně stojícímu, lehkému designu snadno pohybovat v koupelně.
ZnačkamDesign #ad
Výška14.4
Délka6.67
Hmotnost1.01
Šířka6.67
Číslo dílu07624MDBSTEU
Modelka07624MDBST

9. Komey

#ad

Komey Držák toaletního papíru – elegantní držák toaletního papíru bez vrtání – moderní držák toaletního papíru – praktický držák toaletního papíru s odkládací přihrádkou – ušlechtilý držák na WC v

#ad
Komey #ad - Robustní – držák toaletního papíru je vyroben z nerezové oceli. Díky tomu je černý matný povrch ideální do koupelny a navíc se absolutně snadno udržuje.

Během chvilky lze držák WC role upevnit lepicími podložkami nebo šrouby. S držákem na toaletní papír získáte promyšlený výrobek s dlouhou životností v prémiové kvalitě! Flexibilní – náš držák toaletního papíru vám nabízí flexibilní možnost montáže. Praktické – těšte se na ušlechtilý a funkční držák toaletního papíru s praktickou odkládací plochou a dvěma promyšlenými držáky na ručníky. Design – moderní design v matně černé barvě upoutá pozornost tohoto držáku na toaletní papír. Povrch je odolný, odolný proti poškrábání a snadno se čistí. Kvalita – komey ručí za kvalitu a spokojenost zákazníků.
ZnačkaKomey #ad
VýrobceKomey #ad
Výška0.99
Délka5.31
Hmotnost0.97
Šířka3.94
Číslo dílu1234
ModelkaToilettenpapierhalterung

10. tesa

#ad

Verchromt, zur Wandbefestigung ohne Bohren, inkl. Klebelösung, 44 mm x 132 mm x 99 mm, tesa ELEGAANT Toilettenpapierhalter ohne Deckel

#ad
tesa #ad - Spurlos wieder ablösbar: nach dem entfernen ist das Badaccessoire mit dem separat erhältlichen Adapter BK20 wiederverwendbar - der Lieferumfang umfasst sämtliches zur Montage erforderliche Material.

Beständige klebetechnologie mit hervorragender Haltekraft - ohne Bohrlöcher: Der Papierrollenhalter hinterlässt an Wänden im Badezimmer keine Schäden - empfehlenswert für Mietwohnungen, rostfrei. Unkomplizierte, ohne handwerkliche vorkenntnisse, saubere wandmontage: mit der tesa Power, Kit Technologie zur einfachen Befestigung an der Wand - ohne Bohrmaschine, ohne den sonst anfallenden Schmutz.

So geschmeidig kann eckige linienführung sein: der WC-Rollenhalter mit der glänzenden Oberfläche aus verchromtem Metall vollführt elegant den Spagat zwischen dem Nützlichen und dem Schönen. Auf vielen oberflächen anwendbar: geeignet für fliesen, metall, Glas, Tapeten, holz und viele Kunststoffe - ungeeignet für Putz, Marmor, Wandtextilien und Kunststoffe wie PP, Naturstein, PE und PTFE.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška6.1
Délka3.35
Hmotnost0.94
Šířka5.31
Číslo dílu40428-00000-00
Modelka40428-00000-00