Top 10 Grundierung Holz Innen – Základové barvy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. OWATROL

#ad

Barvy a laky – základní nátěr ve spreji autolak – měnič rzi ve spreji na auto – ochrana proti korozi, dřevo, sklo, přilnavý základní nátěr, OWATROL® Antikorozní sprej 3 x 300 ml – na kovy, plasty

#ad
OWATROL #ad - Závisí na stavu a savosti podkladu. Ochrana proti rzi uvnitř i venku – owatrol oil je antikorozní prostředek na mnoho povrchů. Vyrobeno ve Francii - Made in Francie.

Bezbarvá ochrana proti rzi, elastický ochranný film, přímo použitelná na rez. Inná ochrana proti rzi – vytváří izolující, který zastaví rez a zjednodušuje následné nanášení laku. Jednoduché použití – povrchy předem vyčistěte a 24 hodin. Vydatnost – ochrana proti korozi pro mnoho povrchů 18 m²/l. Jednoduché použití, bez pískování a broušení. Odstraňte volnou rzi nebo lak a naneste OWATROL OIL. Zachovává vzhled povrchu a vytlačuje vzduch a vlhkost. Nechte uschnout a zkontrolujte, zda jsou ošetřené plochy hedvábně lesklé. Nechat uschnout. Antikorozní adhezní podklad na kovy, sklo, plast, dřevo.
ZnačkaOWATROL #ad
VýrobceOWATROL #ad
Hmotnost2
Číslo dílu13040

2. OWATROL

#ad

Dřevo, barvy a laky – měnič rzi se základním nátěrem automobilu – antikorozní základní nátěr – měnič rzi do auta – antikorozní, plasty, OWATROL® Olej na ochranu proti korozi 20 l – na kovy, sklo

#ad
OWATROL #ad - Inná ochrana proti rzi – vytváří izolující, bez pískování a broušení. Rovněž lze použít jako přísadu pro barvy/laky. Nechat uschnout. Vyrobeno ve Francii - Made in Francie.

Antikorozní adhezní podklad na kovy, plast, sklo, dřevo. Závisí na stavu a savosti podkladu. Jednoduché použití, elastický ochranný film, přímo použitelná na rez. Vydatnost – ochrana proti korozi pro mnoho povrchů 18 m²/l. Jednoduché použití – povrchy předem vyčistěte a 24 hodin. Odstraňte volnou rzi nebo lak a naneste OWATROL OIL. Bezbarvá ochrana proti rzi, který zastaví rez a zjednodušuje následné nanášení laku. Nechte uschnout a zkontrolujte, zda jsou ošetřené plochy hedvábně lesklé. Ochrana proti rzi uvnitř i venku – owatrol oil je antikorozní prostředek na mnoho povrchů. Zachovává vzhled povrchu a vytlačuje vzduch a vlhkost.
ZnačkaOWATROL #ad
VýrobceOWATROL #ad
Výška13.07
Délka12.01
Hmotnost48.5
Šířka12.01
Číslo dílu738
Modelka30413

3. Bondex

#ad

2,5 l na 22,5 m² | vynikající barevná stálost | počasí a UV ochrana – až 12 let | hedvábný lesk | trvalá ochranná barva | barva na dřevo, Bondex Trvalá ochrana, barva žulově šedá platina

#ad
Bondex #ad - Vynikající barevná stabilita – vytváří krycí, odolný a elastický film. Dřevěné fasády, obložení stěn a stropního dřeva. Ochrana proti počasí a uV záření až 12 let.

Bezpečnost pro dětské hračky – certifikováno podle DIN EN 71-3. Navíc byly maximalizovány vodoodpudivé vlastnosti barvy Bondex. Pro venkovní i vnitřní použití – zejména pro omezená a nerozměrová dřeva, jako např. Nově vyvinuté pojivo zajišťuje optimální ukotvení a ještě vyšší pružnost pro ještě delší trvanlivost na téměř všech podkladech. Na předem ošetřeném hliníku, pozinkovaných a základním nátěrem ocelových dílů a plastových dílů z tvrdého PVC. Stropní renovace starých lazurových a lakovacích barev.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška6.3
Délka6.69
Šířka7.09
Číslo dílu329873
Modelka329873

4. Lignocolor

#ad

750 ml na vodní bázi, křídová barva 750 ml, izolační kruh, Lignocolor Blokovací základní nátěr transparentní

#ad
Lignocolor #ad - Velmi vysokÝ spojenÍ: efektivně zabraňuje nepěknému prosvítání starých barev nebo nikotinových destiček. Podklad na vodní bázi.

Perfektní barevný podklad: usnadňuje nanášení nových barev na dřevo a staré nátěry. Není nutné předběžné ošetření nebo broušení! Vyrobeno pro všechny, kteří chtějí hned začít. Spolehlivá ochrana proti vytékání: chrání před krvácením a vytečením nových a starých nátěrů. Vydatnost na jednu objednávku činí 9–11 m²/l. Pro všechny běžné povrchy: bezbarvý základní nátěr na dřevo, nábytek, stěny a mnoho dalšího v interiéru i exteriéru. Jednoduché nanášení: snadno se nanáší štětcem.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Výška0.39
Délka6.69
Šířka3.54
Číslo dílutester000045
Modelkatester000045

5. Lignocolor

#ad

Lignocolor Blokovací základní nátěr bílý, křídová barva 750 ml, izolační kruh, 750 ml na vodní bázi

#ad
Lignocolor #ad - Pro všechny běžné povrchy: bezbarvý základní nátěr na dřevo, nábytek, stěny a mnoho dalšího v interiéru i exteriéru. Vydatnost jedné objednávky činí 7 – 10 m²/l.

Vyrobeno pro všechny, kteří chtějí hned začít. Velmi vysokÝ spojenÍ: efektivně zabraňuje nepěknému prosvítání starých barev nebo nikotinových destiček. Podklad na vodní bázi. Perfektní barevný podklad: usnadňuje nanášení nových barev na dřevo a staré nátěry. Není nutné předběžné ošetření nebo broušení! Jednoduché nanášení: snadno se nanáší štětcem. Spolehlivá ochrana proti vytékání: chrání před krvácením a vytečením nových a starých nátěrů.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad
Číslo dílu75151111010
Modelka75151111010

6. Remmers

#ad

Remmers Základní ochrana dřeva 2,5 l bezbarvý

#ad
Remmers #ad - S rozpouštědly bez zápachu. Odolná proti bobtnání, regulující vlhkost. Chrání před modříním a hnilobou. Ochranná impregnace dřeva na bázi rozpouštědel s preventivní účinností proti modřinám a hnilobě. Dobrá přilnavost pro následné nátěry.
ZnačkaRemmers #ad
VýrobceUNKWN #ad
Číslo dílu204603
Modelka4004707135306

7. Sikkens

#ad

Sikkens Rubbol GrundPlus 2 500 l

#ad
Sikkens #ad - Hedvábně matná základní a mezivrstva na bázi syntetické pryskyřice pro vnitřní i vnější použití. Vysoká rozmanitost barevných odstínů. Vysoký izolační účinek. Vysoká penetrace do podkladu. Základní nátěr pro lakovací systémy na bázi rozpouštědel.
ZnačkaSikkens #ad
VýrobceUNKWN #ad
Hmotnost7.72
Číslo dílu31348
Modelka31348

8. SoPro

#ad

Sopro Držící primer S HPS 673 5 kg

#ad
SoPro #ad - Doba schnutí: 1–2 hodiny, vhodné pro nástěnné a podlahové topení. Zvláště vhodné pro pokládku na stávající keramické obložení.

Speciální základní nátěr na bázi disperzního polymeru bez rozpouštědel, modifikovaný křemičitým pískem pro výrobu adhezivních můstků na hustých, světle šedý, hladkých a nesavých podkladech při následných tmelových a pokládacích pracích. Vnitřní a vnější, stěny a podlahy, vysoká vydatnost. Jako podkladový nátěr na dřevo, litý asfalt a hořčíkové mazaniny a u starých, pevně držících zbytků lepidla, laků a PVC obložení.
ZnačkaSoPro #ad
VýrobceSopro Bauchemie GmbH #ad
Hmotnost11.02
Číslo dílu673 05

9. ADLER

#ad

ADLER Pullex impregnační základní nátěr 750 ml bezbarvá impregnace základní nátěr ochrana dřeva

#ad
ADLER #ad - Vysoce kvalitní impregnace je bez zápachu, neobsahuje aromata a neobsahuje kobaltové sikativy. Optimálně chrání dřevo před modřínem a houbami ničícími dřevo a působí preventivně proti napadení hmyzem.

Oblast použití: pro venkovní dřevěné konstrukční díly bez rozměrů, dřevěné obložení, jako jsou dřevěné domy, balkóny, přístřešky, ploty a rozměrové dřevěné konstrukční díly jako okna a domovní dveře atd. Adler - rodinný provoz od roku 1934 - přední rakouský výrobce laků, vysokou kvalitu, barev a výrobků na ochranu dřeva zaručuje nejvyšší spokojenost, rozsáhlé znalosti o použití a ekologické výrobky v prémiové značkové kvalitě.

Ochranný a bezpečný – testovaný ochranný prostředek na dřevo - baua č. Ochrana dřeva pro základní nátěr dřeva venku. Ve třídách použití 2 a 3 bez kontaktu se zemí. Perfektní příprava – impregnuje dřevo a optimálně ho připraví na následující nátěry lazurami na dřevo Pullex nebo barvami na dřevo. N-58587 / biocidní produkt.
ZnačkaADLER #ad
VýrobceADLER #ad
Číslo dílu443600020007

10. Isolbau

#ad

Isolbau Hloubkový základní nátěr LF – vodný akrylový podklad pro vnitřní a venkovní použití – hluboký základní nátěr pro profesionální základní nátěr – 20 l

#ad
Isolbau #ad - Vysoce kvalitní základní nátěr – na beton, pórobeton, pro podklady ze sádry a sádrokartonových desek. Optimální předúprava – ideální před dalšími stavebními pracemi, omítka, jako je malování, stěny a lepení keramických obkladů. Rozsah dodávky – obsaženo je 20 litrů hloubkového penetru Isolbau LF. Vnitřní a venkovní použití – základní nátěr je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Absolutní profesionální zboží – isolbau Tiefengrund LF je profesionální akrylový základ na bázi vody.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad