Top 10 Funko POP Chase Edition – Figurky bobblehead a busty

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Funko

#ad

Funko POP! Deluxe: Star Wars – Duel of The Fates – Darth Maul – Amazon Exklusiv – Vinylová sběratelská figurka – Nápad na dárek – Oficiální obchodní zboží – Hračka pro děti a dospělé – Fanoušci filmů

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, akční hračky, plyš, oblečení, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky star wars – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé sbírky zboží Star Wars.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.77
Délka2.7
Hmotnost0.42
Šířka2.7
Číslo dílu63195
Modelka63195
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

2. Funko

#ad

Menacing Chernabog, Modelová figurka pro sběratele, Nápad na dárek, Oficiální zboží, Hračka pro děti a dospělé, Funko Pop! Disney: Fantasia 80th, Vinylová sběratelská figurka, Fanoušci filmů

#ad
Funko #ad - Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, odolného vinylu, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, akční hračky, plyš, jako jsou vinylové figurky, předního výrobce popkulturního zboží, deskové hry a mnoho dalšího. Ideální dárek pro fanoušky fantazie – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží Fantasia.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka3
Hmotnost0.33
Šířka3
Číslo dílu51940
Modelka51940
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

3. Funko

#ad

Funko POP Star Wars: Holiday, Boba Fett SNWMN

#ad
Funko #ad - Podívejte se také na další figurky Funko, které jsou věnovány této sbírce. Funko pop star wars: holiday - Boba Fett SNWMN. Sbírejte je všechny! Funko pop! Vinyl. Figurka je 9 cm velká a dodává se ve výloze.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.5
Délka3.5
Hmotnost0.25
Šířka4.5
Číslo dílu64334
Modelka64334
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

4. Funko

#ad

Funko POP Star Wars: Holiday- C-3PO SNWMN

#ad
Funko #ad - Podívejte se také na další figurky Funko, které jsou věnovány této sbírce. Figurka je 9 cm velká a dodává se ve výloze. Funko pop star wars: holiday- C-3PO SNWMN. Sbírejte je všechny! Funko pop! Vinyl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška6.5
Délka3.5
Hmotnost0.25
Šířka4.5
Číslo dílu64335
Modelka64335
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu

5. Funko

#ad

Nápad na dárek, hračka pro děti a dospělé, oficiální zboží, Funko Pop! Deluxe: Disney The Nightmare Before Christmas 30th, vinylová sběratelská figurka, Jack Skellington s C.Town Door

#ad
Funko #ad - Pokud si koupíte číslo s variantou honičky, máte možnost získat variantu 1: 6 Chase. Podívejte se na funko brand store a sbírejte je všechny! ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.

Jakou velikost je pop-! : standard pops! jsou přibližně 4 palce: ačkoli velikosti se pohybují podle charakteru. Super pop! jsou velké 6 palců, jumbo pops! jsou velké 10 palců a Mega Pop! sind satte 18 Zoll. Význam w/chase: chase pop je vzácná varianta společné postavy funko pop, přičemž se jeho design mírně liší od původní postavy, na které je založena.

Kdo je funko : funko je přední značka pro lifestyle -lifestyle - popkulturu. Nabízíme spojení s popkulturou s produktovou řadou, akční hračky, která zahrnuje vinylové figurky, oblečení, plyš, deskové hry a příslušenství.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška8
Délka6.5
Hmotnost0.44
Šířka5.5
Číslo dílu72310
Modelka72310
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

6. Star Wars

#ad

The Marshal Cobb Vanth Chase Figure, Funko Pop! The Mandalorian

#ad
Star Wars #ad - Umístěte je ve své kanceláři, ložnici nebo kdekoli chcete ukázat svou sounáležitost. Funko pop! the mandalorian – The Marshal Cobb Vanth Chase figurka. Toto je verze chase od The Marshal Cobb Vanth. Tyto figurky jsou dodávány kompletně s originálním obalem a odpovídají podobnosti vašich oblíbených postav.
ZnačkaStar Wars #ad
VýrobceFunko #ad
Výška2.46
Délka1.77
Hmotnost0.35
Šířka1.38
Číslo dílu54522-CHASE

7. Funko

#ad

Hračka pro děti a dospělé, Mando Flying mit Jet Pack, Vinylová sběratelská figurka, Oficiální zboží, Funko Pop! Star Wars: The Mandalorian, TV fanoušci, Nápad na dárek

#ad
Funko #ad - Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, předního výrobce popkulturního zboží, oblečení, akční hračky, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Ideální dárek pro fanoušky mandalorian – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží The Mandalorian Merchandise. Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.

Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka3
Hmotnost0.33
Šířka3
Číslo dílu50959
Modelka50959
Záruka1 rok záruka od výrobce od data nákupu.

8. Funko

#ad

Modelová figurka pro sběratele a displej, nápad na dárek, oficiální zboží, hračka pro děti a dospělé, vinylová sběratelská figurka, TV fanoušci, Funko Pop! Star Wars: The Mandalorian, Boba Fett

#ad
Funko #ad - Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu. Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, plyš, oblečení, akční hračky, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, deskové hry a mnoho dalšího.

Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost. Ideální dárek pro fanoušky mandalorian – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce zboží The Mandalorian Merchandise.

Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.35
Šířka2.5
Číslo dílu54524
Modelka54524
Záruka4 roky.

9. Funko

#ad

FUNKO POP! GAMES: Pokemon, Squirtle

#ad
Funko #ad - Die miniatur ist originalverpackt und ca. Eine funko Pop Miniatur zum Sammeln. Funko pop! pokemon Squirtle #39442. 9cm groß.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.24
Šířka2.5
Číslo dílu39442
Modelka39442

10. Funko

#ad

Funko Pop! Star Wars: ATG – K-2SO s pinem – Star Wars Rogue One – Amazon Exklusiv – vinylová sběratelská figurka – nápad na dárek – oficiální obchodní zboží – hračka pro děti a dospělé – fanoušci

#ad
Funko #ad - Ideální dárek pro fanoušky star wars rogue one – ideální na svátky, narozeniny nebo zvláštní příležitosti a jako dárek je tato exkluzivní figurka nepostradatelným doplňkem každé kolekce Star Wars Rogue One Merchandise.

Leading pop culture brand – důvěřujte odborným znalostem společnosti funko, oblečení, předního výrobce popkulturního zboží, jako jsou vinylové figurky, plyš, akční hračky, deskové hry a mnoho dalšího. Prémiový vinylový materiál – vyrobeno z kvalitního, odolného vinylu, má dlouhou životnost a vydrží každodenní použití, takže fanoušci a sběratelé z něj budou mít dlouho radost.

Ideální velikost pro sběratele – s výškou cca 9, 5 cm doplňuje tato vinylová minifigurka další sběratelské předměty a perfektně se hodí do vaší vitríny nebo na váš psací stůl. Rozšiřte svou sbírku – doplňte svůj rostoucí sortiment funko Pop! Figurky s tímto jedinečným vinylovým displejem a hledejte další vzácné a sběratelské kousky pro kompletní sadu.
ZnačkaFunko #ad
VýrobceFunko #ad
Výška3.75
Délka2.5
Hmotnost0.25
Šířka2.5
Číslo dílu55497
Modelka55497
Záruka1 rok záruka výrobce.