Top 10 Flechten Entfernen Pflastersteine – Přípravky proti mechu

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Terra Domi

#ad

čistič kamene až na 4000 m², čisticí prostředek pro čisté cesty a místa, 10 litrů koncentrátu, biologicky odbouratelný, cesta, TerraDomi Rusche kamenná sprcha

#ad
Terra Domi #ad - H411 jedovatý pro vodní organismy, s dlouhodobým účinkem. Originál od terradomi: rusche kamenná sprcha je univerzální čisticí prostředek pro perfektní domov se zahradou – vaše cesty, oblázky, dlaždice a kamenné desky ještě nikdy nebyly tak čisté.

Inek síly pro krásný domov: Čistič kamene udrží vaše dlažební kostky, chodníky a místa trvale bez rušivého zeleného povlaku a zajišťuje účinné čištění, přitom neobsahuje glyfosát a odbourává se. Biocidní registrační číslo: N-93337. Pozor! biocidní přípravky používejte opatrně. Použití: pečující prostředek je tekutý, k tomu jednoduše zředit vodou v poměru 1:5 až 1:8 a pomocí tlakového postřikovače, bezbarvý a bez zápachu a čistí povrchy z kamene jednoduše a bez velké námahy do hloubky, stříkačky nebo konev naneste na plochu.

Upozornění: Čistič slouží k údržbě cest a míst a neměl by být používán jako prostředek k hubení plevele, plevel, protože rostliny, trávník a travní porosty odumírají a uschnou během 2 – 3 dnů. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. H314 způsobuje těžké poleptání kůže a těžké poškození očí. H400 velmi jedovatý pro vodní organismy.
ZnačkaTerra Domi #ad
VýrobceTerraDomi #ad
Hmotnost10
Číslo dílu1

2. ABACUS

#ad

Odstraňovač zeleného povlaku a odstraňování řas pro odstranění zeleného povlaku a řas – koncentrát ABACUS Nell 12 x 1000 ml 7066

#ad
ABACUS #ad - Osvědčená kvalita: náš odstraňovač zeleného povlaku samočinně zbavuje povrchů zeleného povlaku, řas, hub a lehkého napadení lišejníkem. Samočinný: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas Nell Ultra pracuje automaticky – není nutné drhnout ani přepláchnout terasy nebo vnější plochy.

Vydatný: vysoce koncentrovaný a velmi vydatný. Všestranný: náš odstraňovač zeleného povlaku je bez chlóru, biologicky odbouratelný a velmi snášen materiálem. Inek: odstraňovač zeleného povlaku proniká do kapilár, hub, řas, chrání tak před novým napadením zeleného povlaku, lišejníků. Dlouhodobý účinek: nehodám na zeleném kluzkém povrchu na terasách, cestách nebo parkovištích zabraňuje odstraňovač zeleného povlaku díky dlouhodobému účinku.

Upozornění: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Láhev nell ultra odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovače řas vystačí až na 100 m². Reg: n-96059. Hodí se k čištění terasových desek, zahradního nábytku, člunů, obytných vozů, náhrobních kamenů a mnoha dalších. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška11.22
Délka13.58
Šířka10.43
Číslo dílu7066
Modelka7066
ZárukaŽádná záruka

3. ABACUS

#ad

Extrémně silný! Odstraňuje zelenou vrstvu a řasy samočinně s dlouhodobou ochranou – pro kámen, Odstraňovač zeleného povlaku od Nell Ultra a koncentrát, fasády, terasu, střechu – ABACUS Nell Ultra 10 litrů

#ad
ABACUS #ad - Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas od nell ultra odstraňuje zelený povlak sám a je přitom mimořádně efektivní – můžete se při práci zcela uvolněně opřít. Díky tomu je náš odstraňovač zeleného povlaku nejen extrémně efektivní, ale také velmi vydatný – s litrem našeho odstraňovače řas lze až 100 m² zbavit plochy řas a zeleného povlaku.

Oficiálně registrovaný: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Protože nám záleží na životním prostředí, který neobsahuje chlór, vyvinuli jsme odstraňovač zeleného povlaku, kyselinu a neobsahuje žádné živočišné látky. Velmi vysoká vydatnost: odstraňovač zeleného povlaku nell ultra má se 40% účinnou látkou jeden z nejvyšších podílů účinných látek na trhu. Tato mimořádně vysoká účinnost šetří životní prostředí a vaši peněženku, aniž byste přitom museli dělat žádné rozdíly v kvalitě. Je perfektním pomocníkem pro venkovní použití a výborně se hodí pro odstraňování zeleného povlaku na terasách, fasádách, markýzách, chodnících, omítkách, střechách, plotech, kamenech, stěnáhrobních kamenech, WPC a mnoha dalších.

Vybrané složky lze navíc zcela biologicky odbourávat a jsou bezpečné pro člověka a zvířata. Kombinace pečlivě vybraných složek a mimořádně vysoký obsah účinné látky zajišťují efektivní a automatické odstranění řas, lišejníků a hub, zeleného povlaku, pro které je Nell Ultra známý. Tak zůstanou plochy ošetřené nell ultra chráněny před novým napadením až 12 měsíců – to nejen vypadá krásně, ale také šetří čas a peníze.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Číslo dílu7552
Modelka7552

4. ABACUS

#ad

Algicid Elgenex, péče o náhrobky, lišejníků, odstraňovač řas – od firmy ABACUS, plísní, odstraňovač mechu, NELL ULTRA 4 × 1 000 ml Koncentrát --- Odstraňovač řas, algicid, likvidátor řas, zelených povlaků

#ad
ABACUS #ad - Biologicky odbouratelný. Ekonomicky velmi výhodný, neboť produkt je koncentrát. 4 נ1 000 ml nell ultra – odstraňovač řas, plísní, lišejníků. Funguje samostatně a působí dlouhodobě. Vhodný rovněž jako předběžná úprava pro prostředky na ochranu dřeva.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška10.16
Délka8.54
Šířka6.22
Číslo dílu7057
Modelka7057
Zárukabez záruky

5. Terra Domi

#ad

Biologicky odbouratelný, TerraDomi Rusche sprcha na kameny, 10 litrů, čisticí prostředek pro čisté cesty a místa, planžet, čistič kamene až na 4000 m²

#ad
Terra Domi #ad - Silný účinek pro krásný domov: Čistič kamenů udrží vaše dlažební kameny, chodníky a místa trvale bez rušivého zeleného povlaku a zajišťuje účinné čištění, přitom neobsahuje glyfosát a odbourává se.

Upozornění: Čistič slouží k údržbě cest a míst a neměl by se používat jako prostředek na hubení plevele, plevel, protože rostliny, trávník a pastviny zemřou a vadnou během 2 - 3 dnů. Použití: ošetřující prostředek je tekutý, bez barvy a zápachu a čistí povrchy z kamene jednoduše a bez velké námahy hluboce účinný, k tomu jednoduše zřeďte vodou v poměru 1:5 až 1:8 a pomocí tlakového rozprašovače, stříkačky nebo konev naneste na plochu.

Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Biocidní přípravky používejte opatrně. Biocid registrační číslo: N-93337. Originál od terradomi: rusche steinsprch je univerzální čisticí prostředek pro perfektní domov se zahradou – vaše cesty, oblázky, dlaždice a kamenné desky ještě nikdy nezářily tak čistě.
ZnačkaTerra Domi #ad
Hmotnost10
Číslo dílu4260400870678

6. ABACUS

#ad

Odstraňovač zeleného povlaku od Nell Ultra a koncentrát, střechu – ABACUS Nell Ultra 6 x 1000 ml, extrémně silný! Odstraňuje zelenou vrstvu a řasy samočinně s dlouhodobou ochranou – pro kámen, fasády, terasu

#ad
ABACUS #ad - Osvědčená prémiová kvalita: náš odstraňovač zeleného povlaku odstraňuje řasy a zelený povlak již více než 30 let v celém německu a osvědčila se přitom – více než 2 miliony prodaných lahví mluví samy za sebe. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Tak zůstanou plochy ošetřené nell ultra chráněny před novým napadením až 12 měsíců – to nejen vypadá krásně, ale také šetří čas a peníze.

Všestranně efektivní: náš odstraňovač zelených povlaků a řas je skutečný multitalent a lze jej použít na všechny voděodolné povrchy. Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a odstraňovač řas od nell ultra odstraňuje zelený povlak sám a je přitom mimořádně efektivní – můžete se při práci zcela uvolněně opřít. Samočinný účinek odstraňovače zelených povlaků zbavuje terasy, chodníky a jiné povrchy nevzhledných zelených povrchů, bez namáhavého drhnutí a čištění. Velmi vysoká vydatnost: odstraňovač zeleného povlaku nell ultra má se 40% účinnou látkou jeden z nejvyšších podílů účinných látek na trhu.

Je perfektním pomocníkem pro venkovní použití a výborně se hodí pro odstraňování zeleného povlaku na terasách, chodnících, střechách, stěnáhrobních kamenech, plotech, omítkách, markýzách, kamenech, fasádách, WPC a mnoha dalších. Oficiálně registrovaný: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra je biocid: biocidní přípravky používejte opatrně. Dlouhodobá ochrana s účinkem: náš odstraňovač zeleného povlaku nabízí kromě samočinného účinku také osvědčenou dlouhodobou ochranu. Tato mimořádně vysoká účinnost šetří životní prostředí a vaši peněženku, aniž byste přitom museli dělat žádné rozdíly v kvalitě.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška12.4
Délka8.86
Šířka8.86
Číslo dílu7062
Modelka7062
ZárukaŽádná záruka

7. A.K.B.

#ad

čistič střech, A.K.B. Odstraňovač řas, odstraňovač zeleného povlaku, 20násobný koncentrát až 3000 m², čistič fasád BAuA č. N62256 2 x 5 l 20násobný, péče o náhrobní kámen

#ad
A.K.B. #ad - Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Asy, houby, lišejníky zmizí po týdny/měsíce viz tabulka níže. Ideální pro přírodní kámen, zahradní nábytek, přívěsy s koňmi, zimní zahrady, památky, náhrobky, mramor, čluny a mnoho dalšího.

Proto je materiál a šetrný k životnímu prostředí a použitelný na téměř všechny plochy. Výrobek vyrobený a registrovaný v německu pod číslem baua n-62256, biocidní přípravky používejte opatrně. Rychlý samočinný čisticí efekt při zeleném povlaku. Nejlépe se hodí také pro manuální použití a pro prevenci a ochranu až 1 rok na jedno použití. Bez chlóru a bez kyselin.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B.Groß-und Einzelhandel #ad
Výška11.81
Délka11.81
Hmotnost22.05
Šířka11.81
Číslo dílu1910
Modelka1910

8. ABACUS

#ad

Extrémně 2 l | odstraňuje zelený povlak a řasy s dlouhodobou ochranou během několika minut. | odstraňovač řas, Odstraňovač zeleného povlaku Nell Ultra®, 4 l + čistič kamenů, plísní, odstraňovač

#ad
ABACUS #ad - Samočinný účinek odstraňovače zeleného povlaku zbavuje terasy, bez namáhavého drhnutí a čištění. Všestranně efektivní: náš odstraňovač zeleného povlaku a řas je skutečně multitalent a použitelný na všechny voděodolné povrchy. Velmi vysoká výtěžnost: odstraňovač zeleného povlaku nell ultra má se 40% účinnou látkou jeden z nejvyšších podílů účinných látek na trhu.

Tak zůstanou plochy ošetřené nell ultra chráněny před novým napadením po dobu až 12 měsíců – to nejen hezky vypadá, ale také šetří čas a peníze. N-104852. Automatické čištění: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra odstraňuje samotný zelený povlak a je přitom mimořádně účinný – můžete se zcela uvolněně opřít, chodníky a jiné povrchy od nevzhledných zelených povlaků, zatímco on pracuje. Je perfektním pomocníkem pro venkovní použití a výborně se hodí pro odstraňování zeleného povlaku na terasách, střechách, kamenech, markýzách, stěnách, fasádách, omítkách, chodnících, plotech, náhrobních kamenech, WPC a mnoha dalších.

Extrémní výkonnost: jedinečná receptura čističe kamenů extrémní je mimořádně silná a odstraňuje zelený povlak jako řasy v co nejkratším čase z kamenů, aniž byste potřebovali vysokotlaký čistič. Speciální receptura proniká až do kapilár a odstraňuje i ty nejmenší zbytky řas, lišejníků a hub. Oficiálně registrováno: odstraňovač zeleného povlaku a řas nell ultra a čistič řas a čistič kamenů extrémní jsou biocidní přípravky: biocidní přípravky používejte opatrně. Nell ultra reg-nr: n-96059 / čistič kamene extrémní referenční č.
ZnačkaABACUS #ad
VýrobceABACUS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.2
Šířka0.39
Číslo dílu7328.42
Modelka7328.42
Zárukabez záruky

9. A.K.B.

#ad

, ,, Odstraňovač zelených povlaků, 20násobný koncentrát skupina

#ad
A.K.B. #ad - Vhodný pro téměř všechny podklady jako např. Přírodní kámen, terasové dřevo bangkirai, kompozit dřevo-polymer, Megawood WPC, minerální omítka a klinker fasády a mnoho dalšího.

Zmizí cca po 6 měsících předpoklad: správné dávkování a aplikace!1 litr neředěného koncentrátu vystačí až na 15 m² a ředění 1: 20 až na 300 m² aplikace zahradním postřikovačem. Může se v závislosti na podkladu lišit. Bez chlóru, neobsahuje organické kyseliny a sloučeniny železa. Biologicky odbouratelný. Vhodné pro automatické čištění, i pro ruční čištění pomocí kartáče nebo vysokotlakého čističe. Automatické čištění:běžný zelený povlak zmizí zpravidla po několika dnech. Odolné znečištění jako začernání / černé řasy, lišejníky, houby ad.
ZnačkaA.K.B. #ad
VýrobceA.K.B.Groß-und Einzelhandel #ad
Výška11.81
Délka11.42
Hmotnost22.05
Šířka12.2
Číslo dílu0111
Modelka0111

10. Terra Domi

#ad

Rusche sprcha na kameny 5 l čistič cest/kamene – koncentrát na až 2000 m2, čisté cesty a plochy

#ad
Terra Domi #ad - Univerzální prostředek na cesty, dlažbu, oblázky, kamenné desky. Nepoužívejte na hubení plevele. Originál od terradomi". --. Až na 2000 m2 perfektní cesty a ploch. Nestříkejte proto na rostliny, protože ty pak po 2 – 3 dnech odumřou. Biologicky odbouratelná bez glyfosátů -- dlouhodobý účinek - bez rušivých pachů. 5 litrů koncentrátu rusche – sprcha na kameny. Nastříkejte a hotovo.  –.
ZnačkaTerra Domi #ad
VýrobceTerraDomi #ad
Hmotnost5
Číslo dílu4260400871082