Top 10 Feste Farbe Weiß Tropffrei – Malířské válečky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bindulin

#ad

1 x krycí fólie pevná barva 2,5 litru bílá, Wilckens pevná barva barva na vnitřní stěnu vč. 1 válečku na barvy

#ad
Bindulin #ad - Vydatnost: cca 10 m 2/l, u nátěru, v závislosti na savosti podkladu. Dné stříkání, žádné odkapávání. Je schopen difúze vodní páry, je připraven ke konzumaci bez míchání nebo tónování.

Snadné a čisté zpracování. Odolná proti odkapávání, bílá barva na vnitřní stěnu s dobrou krycí schopností. Dodávka: 2, 1x malířský váleček, transparentní, 5 litru pevná barva na vnitřní stěnu cca 20 až 25 m² modrý anděl, 0, 007 mn, 1x krycí fólie, 4 x 5 mtr. Plastová disperzní barva pro vnitřní použití. Nízké emise a bez zápachu. Disperzní barva na vnitřní stěnu třída oděru za mokra 3 EN 13300 krycí schopnost třída 3 EN 13300 .
ZnačkaBindulin #ad
VýrobceBindulin #ad
Číslo dílu595

2. SEBO

#ad

2,5 l pevná barva bílá matná barva na stěnu pevná barva na stěnu barva na strop malování bez stříkání

#ad
SEBO #ad - Velmi dobrá odolnost proti světlu. Lehké, čisté zpracování. Připravená k natírání. Nízké emise. Nestříká. Prodyšné. Propustnost vodních par. Bez zápachu. Nekape.
ZnačkaSEBO #ad
Číslo dílu5907

3. Molto

#ad

Bílá, Molto S. O.S easy nástěnná barva 30 ml

#ad
Molto #ad - Jednoduché použití díky integrovanému kolečku. Barva na opravu - známá z Instagramu a TikToku. Pro jednoduché opravné nátěry. Skvrny & co jednoduše přetřete. Bílá, matná disperzní barva s vysokou krycí silou.
ZnačkaMolto #ad
VýrobceAkzo Nobel DE #ad
Číslo dílu5579200
Modelka5579200

4. Wilckens

#ad

Wilckens 16100100080 Compact – Malba k přemístění s válečkem 2,5 l, bílá

#ad
Wilckens #ad - Vydatnost 2, 5 l: cca 20 m² při jednom nátěru, v závislosti na vlastnostech/savosti podkladu. Bílá barva na stěnu a strop pro vnitřní použití s malým sklonem k stříkání. Bez rozpouštědel, odolné proti praní. Vhodné pro omítky, lepící vláknité desky, beton, tapety, pohledový beton a zdivo. Din en 13300: třída oděru za mokra 3, krycí schopnost 2.
ZnačkaWilckens #ad
Číslo dílu16100100080
Modelka16100100080

5. BAU DISCOUNT

#ad

BAU DISCOUNT Colourfairy pevná barva bílá hedvábně matná 2,5 l barva na stěnu barva na strop barva interiéru barva obytného prostoru

#ad
BAU DISCOUNT #ad - Opláchněte rozptyl vodní páry a připraveno ke spotřebě bez míchání nebo tónování. Dné stříkání, žádné kapky. Snadné a čisté zpracování. Naše disperzní barva s pevnou konzistencí. Bez emisí a bez zápachu. Ideální pro stěny a strop v interiéru.
ZnačkaBAU DISCOUNT #ad

6. BAU DISCOUNT

#ad

BAU DISCOUNT Colourfairy pevná barva bílá hedvábně matná v různých velikostech 5 litrů

#ad
BAU DISCOUNT #ad - Dné stříkání, žádné kapky. Snadné a čisté zpracování. Opláchněte rozptyl vodní páry a připraveno ke spotřebě bez míchání nebo tónování. Naše disperzní barva s pevnou konzistencí. Bez emisí a bez zápachu. Ideální pro stěny a strop v interiéru.
ZnačkaBAU DISCOUNT #ad

7. BAU DISCOUNT

#ad

BAU DISCOUNT Colourfairy pevná barva bílá hedvábně matná v různých velikostech 10 litrů

#ad
BAU DISCOUNT #ad - Bez emisí a bez zápachu. Dné stříkání, žádné kapky. Naše disperzní barva s pevnou konzistencí. Opláchněte rozptyl vodní páry a připraveno ke spotřebě bez míchání nebo tónování. Ideální pro stěny a strop v interiéru. Snadné a čisté zpracování.
ZnačkaBAU DISCOUNT #ad

8. plid

#ad

Plid®, Fasádní barva bílá venkovní odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření, bílá 5 l, barva na stěnu, vysoce kvalitní barva na zdivo, stěnu domu, beton & stěnu sklepa, barva soklu, Made in Germany

#ad
plid #ad - Použití: fasádní barva se výborně hodí pro lakování omítek a betonových ploch, garáže, zdiva a vláknitých cementových desek. Rychlé zaslání: objednávky do 13 hodin budou odeslány současně prostřednictvím DHL.

Zcela odstraňte staré nepřenosné nátěry. Vlastnosti: fasádní barva je omyvatelná disperzní barva plastu odolná proti povětrnostním vlivům. Vyrobeno v německu – protože je nám velmi důležitá kvalita, je pro nás obzvláště důležitá výroba v Německu, protože to nám dává možnost provádět pravidelné kontroly a mít přímý vliv na výrobu.

Vhodné pro schodiště, dílny. Zpracování: podklad musí být čistý, suchý, bez mastnoty a nosný. Také fasádní barva je vhodná pro odolné vnitřní nátěry např. Nechte nové omáčky uschnout nejméně 3 týdny. Výrobek je vysoce krycí, dobře udržuje čistotu, rychleschnoucí, je schopen difúze vodní páry, dobře se plní a čistí.
Značkaplid #ad
Výrobceplid #ad
Výška8.66
Délka8.66
Šířka8.66

9. Knauf

#ad

7,5 kg, Knauf EASYFRESH Renovační barva s vysokou krycí schopností – extrémně vysoká krycí barva na stěnu, vnitřní barva v souladu s VOC a nízkými emisemi, sněhově bílá

#ad
Knauf #ad - Omítky, tapety, sádrokartonové desky atd. Erstvá kúra, kterou lze vidět, protože zachovává atraktivní strukturu plochy. Vydatná barva pro plochu cca 32, 5 m2 v závislosti na podkladu: barva prostoru je vysoce krycí a odolná proti oděru, kuchyně, ložnice, ideální pro celý obytný prostor, 6 – 62, jako je obývací pokoj, chodba nebo schodiště.

Barevný odstín sněhově bílé lze snadno barvit pomocí Knauf Compact Colors. Vnitřní barva je prodyšná a propustná pro vodní páru a podporuje tak zdravé klima bydlení. Optimální barevný nátěr pro lidi, kteří kladou důraz na zdravou stavbu: Tato minerální barva neobsahuje rozpouštědla a konzervační látky, navíc s nízkým obsahem emisí a je v souladu s VOC.

Barva prostoru je připravena k použití a lze ji míchat pomocí barevných pigmentů. Struktura zachovaná barva stěn a stropu, natřené plochy a tapety v interiéru. Perfektně se hodí pro různé podklady v interiéru, ideální pro omítnuté, např.
ZnačkaKnauf #ad
VýrobceKnauf #ad
Výška7.87
Délka8.11
Hmotnost16.53
Šířka11.42
Číslo dílu4006379080564
Modelka4006379080564
ZárukaŽádní výrobci.

10. Anton Weiss

#ad

Barva do koupelny a kuchyně Anton | svěží bílá | speciální barva | preventivní proti plísním | kryje při prvním nátěru 1 litr

#ad
Anton Weiss #ad - Prvotřídní krycí schopnost a snadné zpracování. Formule 2v1. Aktivní proti plísním a houbám a zabraňuje jakémukoli napadení plísněmi a houbami i na náchylných plochách. Bez rozpouštědel. Ideální pro vlhké a vlhké vnitřní prostory. Pachově neutrální a tónovatelná. Prodyšná.
ZnačkaAnton Weiss #ad
VýrobceAnton Weiss #ad
Výška4.61
Délka5.12
Hmotnost3.97
Šířka6.69