Top 10 Fasching Farbe Gesicht – Barvy na obličej

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Snazaroo

#ad

10 barev, 10 houbiček a make-up s návodem krok za krokem český jazyk nelze zaručit, 3 třpytivé gely, Snazaroo 1194020 Make-up – kufr, 3 štětce

#ad
Snazaroo #ad - Silná krycí schopnost – barvy na líčení jsou vysoce pigmentované a barevně intenzivní. Bezpečnost a kvalita – barvy na líčení jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku, barvy neobsahují žádné parfémy.

Aqua make-up – barva na líčení šetrná k pokožce je na vodní bázi, prodyšná, příjemně schne na kůži a nelepí se – aby pokožka mohla volně dýchat. Sada kufrů na líčení: 10 barev, 3 štětce, 3 třpytivé gely, 10 houbiček a make-up s návodem krok za krokem český jazyk nelze zaručit. Vyrobeno v evropě – snazaroo je dimenzován pro potřeby dětí a vyrábí líčidla podle vysokých kvalitativních standardů ve svých vlastních evropských výrobních závodech.

Lze je zcela jednoduše nanést štětcem nebo vlhkou houbičkou, po zaschnutí jsou odolné proti rozmazání a lze je také snadno odstranit z obličeje. Všechny přísady odpovídají kosmetickému schválení a nařízením EU pro hračky a kosmetiku.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška7.87
Délka7.87
Hmotnost0.16
Šířka4
Číslo dílu1194020
Modelka1194020
ZárukaSpotřební výrobek

2. Eulenspiegel

#ad

3 třpytky a 3 štětce, 21 barev, Eulenspiegel paleta na líčení

#ad
Eulenspiegel #ad - 3 profesionální štětce. 21 ve vodě rozpustných barev na líčení 21 x 5 g. Velmi výnosné. Neobsahují žádné parfémové látky. 3 třpytky 3 x 2 g.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška1.02
Délka8.9
Hmotnost0.99
Šířka3.54
Číslo dílu8215375
Modelka8215375

3. Jsvacva

#ad

štětci a houbami pro děti, základní barvy, třpytkami, větší kapacita, Sada dětských líčidel, barvy na obličej, profesionální barvy na líčení, Split Cake se šablonami, 17 barev

#ad
Jsvacva #ad - Bezpečná a profesionální kvalita – vhodné pro citlivou pokožku. Perfektní pro zábavu a barvu na každou party nebo školní akci. Posuňte svůj halloweenský kostým na další úroveň s halloweenskou sadou líčidel. Vaše spokojenost je zaručena – jsme přesvědčeni o kvalitě našich barev na obličej.

Je snadné vytvořit dokonce velmi děsivý make-up. Připojte se k nám a získejte plnou záruku na tuto profesionální sadu líčidel pro děti. Naše kosmetická barva na obličej je 100% netoxická, hypoalergenní a neobsahuje parabeny, což je bezpečné pro každé dítě a dospělé osoby s citlivou pokožkou. Vysoce rozšířená – naši prémiovou barvu na obličej lze nanášet rovnoměrně s vynikající krycí schopností.

Když zábava skončí, lze omyvatelnou barvu na obličej snadno odstranit jemným mýdlem a vodou nebo vlhčenými ubrousky. Perfektní sada líčidel pro dětské párty! Vše, co potřebujete a všestranné – obsahuje: 17 barev, 2 třpytky, 3 štětce, 1 arch nálepek s drahokamy, 32 šablon, 4 houby, uživatelskou příručku a 3barevný rozdělovací koláč. Snadné použití a omytí – vysoce kvalitní receptura zajišťuje, že se živé barvy snadno nanášejí a nevyblednou ani se nemažou.
ZnačkaJsvacva #ad
VýrobceJsvacva #ad

4. Snazaroo

#ad

3 štětce, Snazaroo Kufřík na líčení pro začátečníky, 6 barev a třpytivých gelů, 2 houbičky a sešit na líčení v angličtině tříděné

#ad
Snazaroo #ad - Lze jednoduše odstranit vodou a mýdlem. Divadelní líčidla – dětské líčidla pro animaci, karneval, Halloween, školy a školky. Snazaroo dětské líčidlo odpovídá nařízení eu o hračkách a kosmetice a obsahuje pouze přísady s kosmetickým schválením. Etrné k pokožce, hypoalergenní barvy na vodní bázi, bez parfémů. Sada kufrů na líčení: 6 barev po 18 ml bílá, černá, zářivě červená, zářivě žlutá, nebeská modrá a trávově zelená.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška5.75
Délka11.5
Hmotnost0.16
Šířka7.75
Číslo díluSZ1194010
ModelkaSZ1194010

5. Eulenspiegel

#ad

2 štětce, Kovová paleta s líčidly, 10barev, 2 druhy třpytek

#ad
Eulenspiegel #ad - Neobsahuje žádné parfémy. Vodou smývatelná líčidla 10x 5 g. Divadelní šminky. Velmi vydatné. Dva profesionální štětce.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEULENSPIEGEL #ad
Výška0.79
Délka9.06
Hmotnost0.51
Šířka3.94
Číslo dílu212202
Modelka212202
Záruka---

6. Eleanore's Diary

#ad

Sada 14 barev kosmetických tužek pro děti, karnevalová barva na líčení pro, Eleanore's Diary karneval líčidla barvy těla, bezpečné a netoxické, omyvatelné dětské líčidla, masopustní barvy obličeje

#ad
Eleanore's Diary #ad - Včetně: černá, nebeská modrá, světle fialová, oranžová, světle zelená, červená, hnědá, bílá, béžová, růžová, růžově červená. Ideální dárek pro děti: pro děti je tato sada na malování na obličej a tělo dobrou volbou pro kreativitu. Upozornění: jako u všech kosmetických přípravků doporučujeme před nanášením provést malý kožní test, hypoalergenních látek šetrných k pokožce.

Sada dětských líčidel je perfektní jako dárek ke dni dětí, vánoční dárek pro děti. Bezpečné a zdravé: sada dětských líčidel se skládá z bezpečných, vhodný také pro citlivou pokožku, ale také jemný a nedráždivý pro pokožku, děti a těhotné ženy.114 svítících a zasněných barev: naše dětská sada líčidel obsahuje 14 živých a různých barev. Je nejen netoxický a bezpečný, protože každý člověk má jinou pokožku. Iroké spektrum použití: sada kosmetických tužek se velmi dobře hodí pro cosplay, halloween, divadelní představení atd. Jednoduše zapnuto, těla, je velmi hladká a zůstává dobře a dá se také snadno odstranit.

Pro odstranění make-upu jednoduše otřete vlhkými ubrousky a omyjte mýdlem a teplou vodou z obličeje, oblečení. Make-up hra umožňuje dětem hrát si s přáteli a komunikovat, posílit sociální povědomí a povědomí o kráse a hrát si s rodiči, narozeninový dárek, dárek na Halloween, aby podpořily vztah rodičů a dětí. Malování na tělo je vhodné pro děti, narozeninové oslavy, kostýmové party, masopust, karneval, umělecká představení, party, školní akce, hraní rolí, prenatální malby na břicho, dospělé a těhotné ženy.
ZnačkaEleanore's Diary #ad
VýrobceEleanore's Diary #ad
Výška1.38
Délka6.18
Šířka5.87
Číslo díluE-008
ModelkaE-008

7. Eulenspiegel

#ad

3 Pinsel, 24 Profi-Aqua Farben, Eulenspiegel 299548, Schmink-Koffer Einsteiger, 6 x Glitzer, 1 Bart-Stoppel-Schwamm, 10 Schwämme

#ad
Eulenspiegel #ad - 10 jemně porézních houbiček a 1 hrubá houba. 24 barev, kovová paleta se 3 profesionálními štětci. Třpytky v barvách: perleťová, stříbrná, nebeská modř, zlatá, smaragdově zelená a královsky červená. Dětské šminky. Kufr s líčením pro začátečníky s vkládací přihrádkou.
ZnačkaEulenspiegel #ad
VýrobceEulenspiegel #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost3.19
Šířka0
Číslo dílu8240085
Modelka8240085
Záruka0

8. ZOPALY

#ad

šablony, omyvatelná, hřebenová křída, dárek na Halloween a masopust, ZOPALY Sada dětských líčidel, větší kapacita černo-bílá, třpytky, 19 profesionálních barev na obličej

#ad
ZOPALY #ad - Lze jej snadno čistit vodou, mýdlem a dětskými ubrousky. Paleta barev je pěkná, krycí a výrazná, 2 houby, barvy vydrží dlouho, 4 duhové barvy, 2 hřebeny na vlasy, 2 třpytky, 3 štětce, dobrá konzistence pro malování. Vhodné pro všechny druhy aktivit naše sada dětských líčidel na obličej pro děti na obličej je velmi praktická a hodí se na Halloween, masakce, sportovní hry, Velikonoce, dětské narozeniny, malování na svátky, školní akce, Vánoce, cosplay a další.

Jsou testovány v laboratoři, netoxické a hypoalergenní. Pak je namalujte štětcem nebo houbičkou. Pro aktivaci a přizpůsobení požadované konzistence jednoduše přidejte vodu. Kniha líčidel nabízí 5 různých stylů líčení, snadno se aplikuje a sundává, barvy, které byste měli používat, a 3 kroky. Pokud máte dotazy k našim produktům, make-up party, kontaktujte nás prosím.

Pečlivé čištění nezanechává žádné zbytky make-upu. Skvělá krycí schopnost a bez rozmazání vydrží několik hodin. Protože je stav pokožky každé osoby jiný, 100% v souladu s fda, bezpečné a šetrné, doporučuje se před použitím provést test na alergii na malém místě. Dlouhotrvající a snadné čištění naše dětská sada líčidel je na vodní bázi. Profesionální sada pro dětské líčidlozopaly sada barev na obličej obsahuje 19 barev větší kapacita pro černou a bílou, 1 knížky o líčení a 30 šablon.
ZnačkaZOPALY #ad
VýrobceZOPALY #ad
Výška1.18
Délka8.86
Šířka5.91
Číslo díluZO-FP-01
ModelkaZO-FP-01

9. Snazaroo

#ad

Parabenfrei, Snazaroo 1118481 Kinderschminke, 18ml Topf, Türkis schillernd, hautfreundliche hypoallergene Gesichtschminke auf Wasserbasis, wasservermalbar

#ad
Snazaroo #ad - Snazaroo černá barva na obličej – prodej jednotlivě. Upozornění: barvy se mohou u jiných vhodných výrobků stejné barvy lišit. Množství: 18 ml/plechovka. Fantastická pro všechny večírky s převleky. Překvapte své hosty novým vzhledem.
ZnačkaSnazaroo #ad
VýrobceSnazaroo #ad
Výška0.59
Délka2.95
Hmotnost0.04
Šířka2.95
Číslo dílu1118481
Modelka1118481

10. Jofrika

#ad

Jofrika Aqua Schminke Easy Creative Set 16 barev

#ad
Jofrika #ad - 15 barev + třpytky + štětec. Odolná proti setření. Vodní líčidlo pro karneval, narozeniny, party. Na bázi vody. Příjemný pocit pokožky.
ZnačkaJofrika #ad
VýrobceJofrika #ad
Číslo dílu708795