Top 10 Fahrrad 24 Zoll Jungen – Horská kola

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bergsteiger

#ad

Chlapecké jízdní kolo, 8, horské kolo s bílými stěnami, 11 let, dívčí jízdní kolo, 10, 24 palců, vhodné pro 6, 6 rychlostí, 7, Bergsteiger Dětské kolo Kansas 20, přehazovačka Shimano, 9

#ad
Bergsteiger #ad - Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 130 – 150 cm, jak pro chlapce, tak i pro dívky. Hardtail mountainbike – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy.

Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Vynikající vybavení – 6stupňová přehazovačka Shimano Tourney, V-brzdy vpředu a vzadu, stojan, zvonek a odrazky.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost33.07

2. Talson

#ad

Talson 20" jízdní kolo Shimano 18 rychlostí horské kolo – s odpružením vidlice a osvětlením

#ad
Talson #ad - Nástroje nejsou součástí dodávky. 20palcové horské kolo s 18stupňovým řazením Shimano a odpružením vidlice. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Pedály, zvonek, osvětlení, řídítka, sedlo, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat.

Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit. Hmotnost: 13 kg – doporučená tělesná výška: 117 – 135 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Sedlo, sada blatníků, zadní světlo, přední světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.

Osvětlení na baterie podle stvo a hliníkových ráfků – žádná výroba levného na dálkovém východě. Nejnižší výška sedla bez osvětlení a blatníku na trubce sedla 64 cm – s osvětlením a blatníkem na trubce sedla 69 cm. Přehazovačka: shimano - přehazovačka: Shimano - Gripshift: Shimano. Azení je namontované a přednastavené.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost28.66

3. Bergsteiger

#ad

Dívčí jízdní kolo, 10, 13 let, 12, 24 palců, Bergsteiger Dětské kolo Montreal, 9, 11, 18 rychlostí, vhodné pro 6,7, 20, chlapecké jízdní kolo, horské kolo s plným odpružením, 8, přehazovačka Shimano

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Rychlá montáž – 20palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití.

ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností. Vynikající vybavení – 6stupňová přehazovačka Shimano Tourney, plné odpružení, V-brzdy vpředu a vzadu, stojan, zvonek a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování. Doporučujeme použití pro výšku 115 – 140 cm, jak pro chlapce, tak i pro dívky. Cool horské kolo – 20palcové horské kolo je ideální pro každodenní dojíždění do školy.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost33.07

4. Bergsteiger

#ad

Pro chlapce a dívky, 24 palců, 12, Bergsteiger Horské kolo Kodiak, 13 let, přehazovačka Shimano 21 rychlostí, 10, vhodné pro 8, 11, 9, kotoučová brzda

#ad
Bergsteiger #ad - Pokud vám na rozdíl od očekávání Fully MTB nevyhovuje, je zaslání zpět zdarma. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechá trvalý dojem i díky kvalitnímu laku.

Od cca 135 cm tělesná výška je vhodná pro chlapce a dívky. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a je hotovo několika málo pohyby. Vynikající vybavení – chlapecké jízdní kolo / dívčí kolo s 21 rychlostmi řazení Shimano Tourney, kotoučová brzda vpředu, plné odpružení, V-brzda vzadu, stojan a odrazky. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, komfort, design a komponenty s dlouhou životností. Plné horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální pro každodenní cesty do školy nebo ve volném čase. Pokud by přesto došlo k problému, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad
Hmotnost37.48

5. Talson

#ad

Talson 24 palců horské kolo kolo kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FSTR zelené

#ad
Talson #ad - Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm.

Přepínání je namontováno a přednastaveno. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Barva: zelená doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Sedlo, přední světlo, sada blatníků, zadní světlo, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku. Nástroje nejsou součástí dodávky. Pedály, osvětlení, zvonek, řídítka, sedlo, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

6. Talson

#ad

24 palcové horské kolo jízdní kolo s plnou ochranou a osvětlením 21 rychlostí Shimano OXT Black

#ad
Talson #ad - 24" horské kolo s 21 rychlostmi a plným odpružením. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Přepínání je namontováno a přednastaveno.

Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 85 cm - bez osvětlení na sedlovce 80 cm. Pedály, osvětlení, zvonek, sedlo, řídítka, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami. Nástroje nejsou součástí dodávky. Plné odpružení – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Barva: černo-modrá doporučená tělesná výška 140–165 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

7. Bergsteiger

#ad

11 let, 10, 18 rychlostí, dívčí jízdní kolo, 9, horské kolo s odpružením vidlice, přehazovačka Shimano, Bergsteiger Dětské kolo Verona 24 palců, vhodné pro 8

#ad
Bergsteiger #ad - Vynikající vybavení – 18stupňová přehazovačka shimano Tourney, stojan, barové konce na řídítkách, V-brzdy vpředu a vzadu, zvonek a odrazky. Moderní design – model je absolutním poutačem pozornosti, který zanechává trvalý dojem zejména díky kvalitnímu lakování.

Cool horské kolo – 24palcové horské kolo je ideální jak pro každodenní školní cesty, tak i pro jízdy v terénu. Pokud by přesto došlo k problému, komfort, je zde náš zákaznický servis vždy pro vás. Rychlá montáž – 24palcové kolo je již z 90 % předmontované a v několika málo krocích připraveno k použití. Doporučujeme použití pro tělesnou výšku 130 – 150 cm. ZÁkaznickÝ service – bergsteiger jízdní kola spojují bezpečnost, design a komponenty s dlouhou životností. Pokud by vám to naproti očekávání neslíbilo, je vám vrácení zdarma.
ZnačkaBergsteiger #ad
VýrobceBergsteiger #ad

8. BIKESTAR

#ad

Fully horské kolo, BIKESTAR Dětské jízdní kolo, Shimano, 7 převodů, kotoučová brzda od 6 let | 20 palcové dětské kolo Fully MTB | tyrkysové, hliník

#ad
BIKESTAR #ad - Dali jsme na něj ještě jednu a necháme dítěti celých 60 dní čas na důkladné testování. Shimano komponenty: 7rychlostní přehazovačka shimano s téměř bezproblémovým převodem jste připraveni na každou situaci. Plně odpružené: plně odpružené horské kolo má kromě odpružení vidlice vpředu také rámové odpružení, takže jízdy v terénu jsou lépe odpruženy.

Snadná montáž: řídítka, sedlo, pedály, přední a zadní kolo je ještě třeba namontovat. Nebylo by o moc lepší, kdyby s ním dítě mohlo jeden den jezdit venku? u nás žádný problém. Kromě vyššího komfortu jízdy platí plné odpružení také do bezpečnosti a potěšení z jízdy: díky odpružení rámu se zvyšuje kontakt se zemí, čímž má MTB větší trakci. Pokud by to nebylo správné, můžete jej bez ohledu na zákonnou lhůtu pro odvolání bez diskuse zaslat zpět náklady na vrácení zboží po zákonné lhůtě pro odvolání nese kupující.

Kvalitní práce: velmi stabilní hliníkový rám pro každodenní použití na horách, ve městě nebo do školy. Testování bez rizika: perfektní kolo nenajdete během 10 minut. S velikostí pneumatiky 20 palců a rámem 12 palců je vhodné pro chlapce nebo dívky, od cca 125 cm. Srozumitelné video sestavy naleznete u obrázků produktů a v případě potřeby je vám samozřejmě k dispozici náš zákaznický servis. Obzvlášť drsná kotoučová brzda vzadu a vpředu zajišťuje potřebnou kontrolu.
ZnačkaBIKESTAR #ad
VýrobceStar-Trademarks #ad
Hmotnost24.25
Číslo díluBI-20-MF-CC-MTPK

9. Talson

#ad

Talson 24" horské kolo kolo s vidlicovým odpružením a osvětlením 21 rychlostí Shimano Faster BBO

#ad
Talson #ad - Pedály, sedlo, blatníky a přední kolo si musí zákazník sám namontovat. Azení je namontované a přednastavené. Nástroje nejsou součástí dodávky. Sedlo, sada blatníků, přední světlo, zadní světlo, ráfky a reflektory na paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.

Barva: černo-modrá, řídítka, zvonek, osvětlení, doporučená tělesná výška 130 – 155 cm – kolo je ze 75 % předmontováno. Konečnou montáž kola provádí sám zákazník. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na trubce sedla 65 cm. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. 24palcové horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Přehazovačka shimano - přehazovačka shimanO Gripshift - přehazovačka SHIMANO. Brzdy jsou namontované a musí se pouze nastavit.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07

10. Talson

#ad

Talson 24palcové horské kolo jízdní kolo s odpružením vidlice a osvětlením 21 rychlostí Shimano FST žluté

#ad
Talson #ad - 24" horské kolo s 21 rychlostmi a odpružením vidlice. Nástroje nejsou součástí dodávky. Brzdy jsou namontovány a musí se pouze nastavit. Pedály, sedlo, osvětlení, zvonek, řídítka, ochranné plechy a přední kolo musí zákazník namontovat sami.

Barva: žlutá doporučená tělesná výška 130–155 cm – kolo je ze 75 % předmontované. Odpružení vidlice – hliníkové duté komorové ráfky – sportovní sedlo. Přehazovačka shimano – přehazovačka shimano Gripshift – přesmykač SHIMANO. Nejnižší výška sedla s osvětlením na trubce sedla 71 cm – bez osvětlení na sedlovce 65 cm. Konečná montáž kola provádí samotný zákazník. Přepínání je namontováno a přednastaveno. Sedlo, zadní světlo, přední světlo, sada blatníků, ráfky a paprsky se mohou lišit barvou a designem od obrázku výrobku.
ZnačkaTalson #ad
VýrobceTalson #ad
Hmotnost33.07