Top 10 Dashcam Auto mit Parküberwachung – Automatické záznamové kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WeBeqer

#ad

WDR, 4K + 1080p, G-senzor,, WiFi palubní kamera auto vpředu vzadu, mini 1,47 palce, ultra široký úhel 170°+140°, autokamera s 64G SD kartou, kamera do auta, noční vidění, ovládání přes aplikaci

#ad
WeBeqer #ad - Záznam ve smyčcekdyž je místo na paměťové kartě vyčerpáno, nejstarší videa se automaticky přepíše a tak dále v jednom cyklu. Wifi připojení a ovládání pomocí aplikacerychlé wi-fi připojení. Aplikace podporuje zobrazení živých záznamů, stahování/úpravy souborů a změnu nastavení palubní kamery.

Tip: výrobky bez baterií. Nastavte citlivost při jízdě na nízkou úroveň. 24hodinové monitorování parkovánípokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení používat hardwire sadu Dash-Cam není součástí dodávky. Rozšiřuje vaše zorné pole a snižuje mrtvý úhel, což vám při jízdě dodává pocit bezpečí. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Do přístroje byla vložena SD karta s kapacitou 64 GB. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Normálně se automaticky zapne, když je připojen k elektrické síti a automaticky se vypne, když je odpojen od sítě.

Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Zámek g-senzorupokud je aktivována funkce g-senzoru a palubní kamera rozpozná autonehodu, aktuální video se automaticky zablokuje a uloží jako důkaz. Noční vidění wdrfunkce nočního vidění a wdr této palubní kamery se automaticky přizpůsobí světelným podmínkám, aby bylo zajištěno vyvážené barvy videa a pořizování jasných snímků i v noci a při špatných světelných podmínkách, což zvyšuje bezpečnost při nočních jízdách.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška1.97
Délka3.54
Hmotnost0.18
Šířka1.97
Číslo díluWeBeqer-Q20
ModelkaQ20
Záruka2 roky

2. WeBeqer

#ad

S 64G SD kartou, autokamera, detekce pohybu,, 3" IPS obrazovka, IR noční vidění, 176° širokoúhlý palubní kamera, WDR, nahrávání ve smyčce, kamera do auta, G-senzor, Auto kamera vpředu 1080p FHD

#ad
WeBeqer #ad - Zámek nahrávání ve smyčcezáznam ve smyčce je výhodný pro optimalizaci místa na sd kartě. 3, 64g sd karta pro větší kapacitu paměti. Neváhejte s námi komunikovat, pokud máte nějaké problémy s výrobkem. Aktuální video můžete jedním kliknutím zablokovat ve stavu záznamu, ať už se jedná o nehodu nebo cestovní prostředí, můžete jej rychle zablokovat a uložit.

Pokud aktivujete parkovací režim a kamera rozpozná silné otřesy/kolize, automaticky zaznamená nouzové video a automaticky se zablokuje. 176° širokoúhlý objektiv vám nabízí širší zorné pole a snižuje mrtvý úhel. Usb kabel pro přímé připojení k přístrojové desce a notebooku pro snadnou kontrolu souborů.

2. Rozšířené příslušenství1. Nabízíme vám 24hodinový zákaznický servis. Parkovací režim g-senzoruzvýšená bezpečnost při parkování. Nabíjecí kabel do zapalovače do auta s usb přípojkou, umožňuje současné použití více zařízení. Upřímný zákaznický servisnabízíme vám 24měsíční záruku. Tip: pokud potřebujete monitorování parkování 24/7, musíte pro zajištění nepřetržitého napájení použít sadu hardwire Dash-Cam není součástí dodávky.
ZnačkaWeBeqer #ad
VýrobceWeBeqer #ad
Výška4.53
Délka5.71
Hmotnost0.1
Šířka3.62
Číslo díluWeBeqer Q21
ModelkaQ21
Záruka2 roky

3. Avylet

#ad

Ultra noční vidění, 170° širokoúhlý, Autokamera Auto WiFi 2K, 24 hodin parkovací režim a detekce pohybu, IPS obrazovku, mini přední autokamera podporuje externí GPS modul, aplikace, G-senzor, WDR

#ad
Avylet #ad - 1/2/5/10 snímků za sekundu. Důležité upozornění: pro aktivaci parkovacího režimu potřebujete sadu pevných kabelů. Skrytý instalační design nenarušuje váš výhled a minimalizuje objev potenciálních zlodějů. Super noční vidění 2k přední kamera nabízí 2k super night vision díky výkonné sadě čipů a senzoru sony.

Videa a fotografie můžete také sdílet prostřednictvím platforem sociálních médií nebo aplikací pro zasílání zpráv, abyste uložili nastavení a zabránili problémům při hledání na vašem telefonu. Tímto způsobem neztratíte žádné rozhodující okamžiky, že budete mít vždy nejnovější snímky, nezávisle na okolnostech. Díky 6vrstvé skleněné čočce vysoká odolnost proti poškrábání a žáruvzdornosti a technologií WDR pro vyrovnání expozice, snížení oslnění a optimalizaci kontrastu získáte při špatných světelných podmínkách jasná a detailní videa. Vestavěné ovládání wi-fi a aplikace autokamera s aplikací avylet umožňuje měnit nastavení, aniž byste museli stahovat data.

Chcete-li získat naši podporu, odpovíme na vaše dotazy do 12 hodin. Kontaktujte nás, abyste obdrželi vhodnou sadu pevných kabelů pro vaše požadavky. Externí gps modul podpora volitelného gps modulu umožňuje palubní kameře zaznamenávat vaši polohu zeměpisnou šířku a délku, pro zobrazení gps dat ve vašich videích, pokud videa přehráváte na počítači a slouží jako důležitý důkaz. Zapněte wifi dashcam a vraťte se do režimu náhledu, sledovat videa v reálném čase a přehrávat zaznamenaný materiál na vašem smartphonu. Má clonu f1.
ZnačkaAvylet #ad
VýrobceAvylet #ad
Výška1.97
Délka1.38
Hmotnost0.09
Šířka1.81
ModelkaA1

4. 70mai

#ad

70mai M300 Dashcam 1296p QHD | palubní kamera do auta 140° | kamera WiFi | vstup do auta – Micro SD karta 16–128 GB | WDR & G-senzor | možné sledování parkování a nahrávání ve smyčce | příslušenství

#ad
70mai #ad - Jasný obraz – kamera 70mai m300 monitoruje a zaznamenává vaši trasu. Obraz je asi 1, 5krát jasnější než standardní 1080P. 28gb, funkce časosběrného časosběru: volitelně s hardwire Kit UP02 adaptérem. Kromě toho je možné použít parkovací režim 24/7 a časosběr.

S m300 si můžete být jisti, co jste zmeškali, že vše, bylo zaregistrováno na přístroji. Kromě toho má kamera led, díky němuž se zlepšuje kvalita snímků za nepříznivých podmínek. TechnickÉ Údaje auto kamera 70mai m300 - Široký úhel: 140°, ovládání aplikací, rozlišení: 2304x1296p 30 fps, obrazový senzor: sc3335, kodek: h.2264/h. 265, akakku: 240 mah, clona objektivu: 2g2p/f2. 1, parkovací režim: volitelně s hardwire kit up02 adaptér, požadované paměťové karty: Třída 10 kapacita od 16 do 16 až 1.

Vysoké rozlišení 2304x1296 qhd umožňuje lepší kvalitu záznamu. K dispozici je také možnost zobrazení záznamů v aplikaci a možnost jejich stahování. Irší úhel pohledu – zorné pole 140° pokrývá nejméně tři pruhy a zaznamenává více událostí na každém obrázku. Kromě toho kamera snižuje mrtvé úhly a poskytuje detailní obraz okolí nezávisle na převládajícím počasí. Vyspělá technologie – autokamera má systém 3d dnr a wdr, nerovnosti silnice.
Značka70mai #ad
Výrobce70mai #ad
Výška11.02
Délka19.69
Hmotnost0.6
Šířka19.69
Číslo dílu6971669780869
Modelka6971669780869
ZárukaAno

5. VANTRUE

#ad

Poloha, trasa, platná pro Windows a Mac, VANTRUE Aktualizováno N4/X4S/N1P/T3 Auto palubní kamera, přísavka s USB portem typu C a GPS detektorem rychlost

#ad
VANTRUE #ad - Vantrue player: video lze nahrávat přes Vantrue Dash Cam Player. Platí pro Windows a Mac. Upozornění: otevřete funkci gps v nastavení gps, poté klikněte na razítko rychlost a poloha atd. V nastavení záznamu. Poté můžete vidět všechna razítka na obrazovce. Gps signál: s gps polohou můžete přes Vantrue Dash Cam Player zkontrolovat svou polohu, rychlost a linii auta. Usb c přípojka: vantrue n4/x4s/n1p/n2s/ t3 auto dashcam kamera přísavka Postoj vybavuje mini USB port a GPS detektor rychlost, poloha.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška0
Délka0
Hmotnost0.15
Šířka0
Číslo díluN4 GPS
ModelkaLMK1

6. NextBase

#ad

Nextbase 222 – Autokamera palubní kamera do auta – Full 1080p/30fps HD záznam – 140° širokoúhlý GSensor parkovací monitorovací systém Click & GO Mini Discreet Mount – černá

#ad
NextBase #ad - Parkovací režim – jakmile zaparkujete a vypnete zapalování, aby bylo možné rozpoznat každý úder nebo náraz na vašem vozidle. Rozlišení a nahrávání loop – kamera 222 dash cam zaznamenává s rozlišením 1080p a plnými 30 obrázky za sekundu. G-senzor – g-senzor je akcelerometr, který zaznamenává hodnoty založené na síle nárazu.

Citlivost g-senzoru síly se pak drasticky zvýší, kamera automaticky přepne do "parkovacího režimu" tím, která umožňuje pohotovostní režim v režimu parkování až 7 dní. Se záznamem aktualizované funkce google Maps, naměřených hodnot rychlosti a G-senzoru se zobrazí všechny důležité informace. DrŽba click & go – patentovaný držák click&go pro byl vyvinut speciálně pro rychlou instalaci vaší palubní kamery a zároveň co nejdiskrétnější. Tak se vytvoří krátké video sekvence v délce 1–3 minuty.

Napájecí kabel se spojí přímo s držákem, takže palubní kamera je zcela bezdrátová. Visací zámek se objeví uprostřed obrazovky, je zachycený materiál chráněn a přesunut do složky, jakmile se aktivuje G-senzor a zobrazí řidiči, že je soubor uzamčen. Zatímco maximální režim přepíše starší soubory, jakmile SD karta dosáhne své kapacity, v minimálním režimu se do mezipaměti ukládají pouze čtyři video sekvence. Nasaďte a odstraňte kameru pouze jednou rukou. S vysoce pevnými neodymovými magnety na držáku je upevnění snadné.
ZnačkaNextBase #ad
VýrobceNextBase #ad
Výška1.81
Délka3.22
Hmotnost0.75
Šířka1.81
Číslo díluNBDVR222
Modelka222

7. GKU

#ad

D200 2.5K Dash Cam 1600P

#ad
GKU #ad - Výkonná kamera do auta nebo nákladního vozidla může v případě tamponády nebo kolize poskytnout dostatek důkazů. Když kolize dosáhne nastavené úrovně g-senzoru, tato inteligentní kamera ji zablokuje a uloží ji do složky nouzového zámku. Zasuňte micro sd kartu 32–128 gb do určeného slotu a připojte kameru do auta s nabíjecím kabelem do auta.

Hlasová výzva tato palubní kamera nabízí celou řadu hlasových zpráv, abyste se mohli seznámit s aktuálním stavem rekordéru. Rozlišení 2, vybavená objektivem 1600p ultra hd, 5 k fhd auto-palubní kamera 2, 5 k, vysoce výkonným senzorem, širokým pozorováním f2.0 se 6 čipy, 170 širokoúhlým, dokáže zřetelně zachytit dopravní značky kolem auta během dne a noci nebo poznávací značky. Upozornění: micro sd karta není součástí dodávky. Nouzové video v případě kolize detekuje g-senzor 2, 5k wifi palubní kamery automaticky náhlou kolizi a video samostatně zablokuje ve složce událostí.

Při nastartování motoru se palubní kamera automaticky zapne a zaznamená. Snadná instalace: jednoduše nainstalujte wi-fi palubní kameru na čelní sklo vašeho auta pomocí přiložené lepicí pásky 3m a elektrostatické fólie, nepoškodí vaše auto. Nahraná videa v kvalitě 1600p si můžete stáhnout přímo do svého smartphonu a jednoduše je sdílet s přáteli a rodinou na sociálních médiích. Funkce wifi a ovládání pomocí aplikace použijte vyhrazenou aplikaci jarviscam na app store nebo google play pro zobrazení 2, 5k autokamery a spravování jejích nastavení na zařízeních Android/iOS s funkcí WiFi.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška2.83
Délka9.88
Hmotnost0.01
Šířka0.71
Číslo dílud200
ModelkaBF-M10PRO
Záruka1 rok

8. GKU

#ad

3" Full HD 1080p, noční vidění, sledování parkování a detekce pohybu, Auto přední zadní kamera GKU s 32GB Micro SD kartou, nahrávání ve smyčce, G-senzor, 170° širokoúhlý, HDR

#ad
GKU #ad - Detekce pohybu a sledování parkování: palubní kamera reaguje na pohyby a automaticky spustí nahrávání. Spravujte své snímky přímo z palubní kamery a upravte nastavení podle svých potřeb. Dvojité snímky, dvojitá bezpečnost: s dodávanou 32gb sd kartou zaznamenává palubní kamera současně přední a zadní pohledy.

Pořiďte si svou palubní kameru ještě dnes a jeďte s dodatečnou mírou bezpečnosti! G-senzor zajišťuje, že důležité momenty jsou zajištěny při neočekávaných událostech. Tato ultramoderní kamera do auta full hd rozlišení 1920PX1080P, s působivými 170° širokoúhlými snímky. Jednoduché ovládání a ovládání: 3palcový displej umožňuje jednoduché ovládání. Ohromující vylepšený detail: zachyťte každý detail na silnici pomocí palubní kamery gkU pro vaše auto. Noční vidění a hdr: nezáleží na tom, zda ve dne nebo v noci, funkce nočního vidění a hdr High Dynamic Range zajišťují, že obdržíte jasné snímky i při obtížných světelných podmínkách.

Funkce monitorování parkování zajišťuje bezpečnost, i když je vaše vozidlo odstavené. Záznam ve smyčce: funkce nahrávání ve smyčce automaticky přepíše starší nahrávky, abyste si nemuseli dělat starosti s úložným prostorem. Jezděte s důvěrou: přední zadní kamera gku nabízí komplexní funkce, aby byla vaše jízda bezpečnější. Vše se zaznamenává nepřetržitě a bez problémů.
ZnačkaGKU #ad
VýrobceGKU #ad
Výška3.54
Délka1.57
Hmotnost0.01
Šířka1.97
ModelkaD100

9. VANTRUE

#ad

VANTRUE E2 2,7K+2,7K palubní kamera, dálkové ovládání hlasové příkazy palubní kamera Dual 1944P/1440P WDR noční vidění, vyrovnávací paměť parkovací režim Auto, přední zadní 5 GHz WiFi 9MB/S GPS

#ad
VANTRUE #ad - Doporučujeme napájení ze sady vantrue hardwire. 5 ghz wifi / online aktualizace + 12 hlasových příkazů uzamkněte video, wifi kamera do auta okamžitě zablokuje video. Parkovací monitorování nočního vidění zvyšuje jas o 30 % než ostatní, parkovací monitorovací kamera Speciální palubní kamery pro komplikované situace při parkování: plynulé spuštění s 15 vteřinami před pohybem při detekci pohybu Parkmouds.

Pokud je karta plná, podporuje sd kartu 512 gb, doporučujeme paměťovou kartu VANTRUE k dostání samostatně ASIN: B09SP5YYZF. Bezdrátové dálkové ovládání/ gps/ extra cpl díky tomu si pořiďte vždy ručně užitečné záznamy a audio. Duální vyrovnávací paměť, noční vidění, nízké rozlišení nebo snímková frekvence mouds- zájmy majitelů automobilů jsou lépe chráněny.

Při spuštění nastavitelného g senzoru zablokováno. Standardní doba trvání je 3 minuty při trvalém záznamu. Vantrue dasch-cam app poskytuje skvělou prvotřídní online aktualizaci, nejprve ručně nainstalujte nejnovější firmware E2_VT-ECH211. Díky gps držáku je kamera důležitá pro shromažďování důležitých informací o rychlosti, datu a trase proti dopravním sporům. Stejně jako detekce kolizí, platné pro detekci pohybu. Díky inovativnímu magnetickému držáku je spojení stabilnější.
ZnačkaVANTRUE #ad
VýrobceVANTRUE #ad
Výška4.25
Délka5.28
Hmotnost1.98
Šířka5.63
Číslo díluE2
ModelkaVantrue E2
Záruka1 rok

10. WOLFBOX

#ad

Parkmonitor mit Mehreren Anschlüssen in verschiedenen Größen, WOLFBOX Typ-C Hardwire Kit für G840S/G930/G840H/G850/G900 Spiegel-Armaturenbrettkamera

#ad
WOLFBOX #ad - Wenn sie nicht sicher sind, um Ihr Dashboard passen, welche Hardwiring Kit zu kaufen, kontaktieren Sie uns bitte. Kompatible 12-24v fahrzeuge- dieses hardwire-kit verbindet die kamera direkt mit dem Auto, SUV oder Big Rig für kontinuierliche Stromversorgung, Bus, LKW, akzeptiert Spannung von jeder Art von Fahrzeugen läuft auf 12-24V.

Hinweis: dieser festverdrahtungssatz ist für typ-c armaturenbretter i07/G840S/G840H/G850/G900 geeignet. Niederspannungsschutz - es verfügt über ein intelligentes niederspannungsschutzsystem, das die Stromversorgung Ihrer Dashcam automatisch abschaltet, 8 V sinkt und so verhindert, wenn die Batteriespannung auf 11, 6 V oder 22, dass die Batterie entleert wird.

Kompatibel mit fast allen Dashcam-Marken auf dem Markt. 24/7 parküberwachung: direkt an die batterie für konstante 24 Stunden / 7 Tage Leistung, um vor Diebstahl zu schützen, wenn Ihr Auto auf dem Parkplatz ist. Große kapazität: 3, stromversorgung über mini-usb-anschluss, stabiler Ausgang, 5 v/2 a, 5 m langes hardwire-kit für dashcam oder andere geräte, Spannungseingang unterstützt von 12 V-24 V.
ZnačkaWOLFBOX #ad
VýrobceWOLFBOX #ad
Hmotnost0.42
ModelkaDouble-4 fuses