Top 10 Birthday Gift For 5 Year Old Girl – Magnetická písmena a slova

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Joozmui

#ad

Joozmui Dárek pro dívky 3 4 5 6 7 8 let, dětská hračka od 3-6 let narozeninový dárek, učení písmen hračka od 3-8 let chlapec hry

#ad
Joozmui #ad - Učení čísel a písmen sada 2 v 1 pro výuku čísel a písmen je vybavena vhodným tabletem, bloky s čísly * 20, 1 kartami*32, písmenovými kostkami *10, obsahují mnoho znalostí a pestrých vzorů karet, bloky s matematickými symboly*5. Ideální pro 3 4 5 6 7 8 let pro učení slov a učení se počítání.

Vysoce kvalitní materiálytato dárková sada pro první školu je vyrobena z netoxických, trvanlivých a bezpečných profesionálních ekologických materiálů, snadno se nepoškodí a je 100% bezpečná pro děti. Montessori hračkakaždé slovo a každé číslo v této hračce montessori má vhodný obraz, který dětem umožňuje rozpoznat a učit se, co podporuje koncentraci a paměť dětí a současně pomáhá zvyšovat zájem dětí o učení. Vzdělávací hry pro děti tyto vzdělávací hry pro děti mohou rozvíjet praktické schopnosti, schopnost rozpoznávat slova, je to skvělá společná a obohacující příležitost k učení, pravopis a výpočetní schopnosti dětí.

Tyto vzdělávací hry pro děti se skládají z čísel a písmen, jsou velmi oblíbené u dětí ve věku 3–8 let. Když si děti hrají se svými rodiči, logické schopnosti myšlení, která pomáhá při porozumění slovní zásobě a počítání s čísly. Tato hračka montessori od 3 4 5 6 7 8 let 、 hra na učení písmen, velmi vhodná jako dárek k prvnímu školnímu roku, velikonoční dárek a vánoční dárek. Dětské dárky tato sada na učení čísel a písmen 2 v 1 je velmi vhodná jako dárek k narozeninám dárek pro děti ve věku 3–8.
ZnačkaJoozmui #ad
VýrobceJoozmui #ad
Výška2.28
Délka7.28
Šířka6.22
Číslo dílu0
ModelkaZMPP
ZárukaNení relevantní

2. Coodoo

#ad

Bastelsets, Coodoo Wassermarmorierungsfarbe für Kinder – Kunsthandwerk für Mädchen und Jungen, ideale Geschenke für Kinder im Alter von 6+ bis 8–12 Jahren

#ad
Coodoo #ad - Die wärmsten geschenkideen perfekt für kinder zum basteln in der bibelschule, mint-projekten oder für alltägliche Kinderaktivitäten, Muttertag, zu Kunst- und Handwerksunterrichtsprojekten, einfaches DIY-Spielzeug als Geschenk für Eltern oder Großeltern, um ihre eigenen einzigartigen Muster zu erstellen, Thanksgiving, Vatertag Tag usw.

Sicher und ungiftig das coodoo wassermarmorierungs-farbset enthält pigmente und kunstpulver, bis keine großen Anbackungen entstehen, ungiftig und umweltfreundlich sind. Wasser! mit diesem kunsthandwerk erlernen Sie die traditionelle Technik des Marmorierens von Farbe. Befolgen sie die gebrauchsanweisung, wirbeln Sie sie zu einem beliebigen Muster auf und übertragen Sie sie auf Papier. Die besten kunst- und bastelsets unsere coodoo-bastelsets enthalten alles, was sie brauchen, 20 blatt Papier, um Ihre Marmorierungsreise zu beginnen.

Lassen sie ihrer kreativität noch heute freien Lauf und erstellen Sie wunderschöne Muster, die so einzigartig sind wie Sie. Erfolg erfordert Geduld. Ein lustiges und lehrreiches geschenk für alle altersgruppen das wassermarmorierungs-farbset ist für Kinder jeden Alters und Erwachsene geeignet. Empfohlene bastelaktivitäten für Kinder ab 3 Jahren. Hinweis: bitte rühren sie das kunstversorgungspulver langsam in Wasser ein, die sicher, und verwenden Sie es dann nach 4–5 Stunden Stehenlassen. Kreatives und fantastisches Wasserkunstzubehör.
ZnačkaCoodoo #ad
Výška1.38
Délka10.35
Šířka7.01
Číslo díluNo. 728

3. TEKFUN

#ad

TEKFUN LCD tabule na psaní dětská hračka od 3 4 5 6 7 let chlapec dívka, Vánoce dárek růžová, 8,5 palců kouzelná tabule na malování na narozeniny

#ad
TEKFUN #ad - Jednoduché ovládání obrazovka psacího tabletu je o 60 % jasnější než dříve a nabízí lepší zážitek z malování a psaní. Skvělé dárky pro dívky a chlapce 8, tenká a s dlouhou životností. Přenosná a dlouhá životnost dětská psací tabule má kulatý rohový design s funkcí proti vodě a proti pádu, že ji děti upustí.

Ideální pro děti každého věku. Lcd tabule na hraní pro děti má tlačítko pro vymazání a uzamčení obrazovky, může obrazovku během jedné sekundy skrýt a také uložit obrazovku pomocí blokovacího tlačítka na tabuli. Vzdělávací hračky pro děti kreslicí podnos tekfun pobaví děti svou fantazií a praktickými schopnostmi. Ideální pro dívky a chlapce ve věku 3 4 5 let! ideální pro použití uvnitř, procvičovat písmena, venku i na cestách. Přidali jsme 2 nálepky pro děti, abychom mohli ozdobit své kreslicí tabule a pečlivě nakonfigurovat pásku na tužky, rodiče si již nemusí dělat starosti se ztrátou pásku.

Nyní mohou děti nechat volný průběh své kreativitě! Perfektní hračka pro dívky 3 4 5 6 7 8 let. Váží pouze 108 gramů a dá se snadno sbalit do cestovních tašek a školních tašek, nemusíte si dělat starosti, 18měsíční děti je mohou přenášet. Nekonečná zábavakreslicí tablet tekfun s lcd displejem, žádné záření, žádné oslnění, chrání oči dětí. Můžete si hrát tic tac toe, čmárat, atd.
ZnačkaTEKFUN #ad
VýrobceTEKFUN #ad
Výška6.3
Délka8.78
Hmotnost0.24
Šířka0.24
Číslo díluTKF-LCD002
ModelkaTKF-002

4. ASTGMI

#ad

1080p HD Anti-Drop Fotoaparát pro děti k narozeninám Vánoce hračka, digitální fotoaparát děti, 2,0" displej, dárky pro 3 4 5 6 8 7 9 10 11 12 let chlapce a dívky, Dětský fotoaparát

#ad
ASTGMI #ad - 1080p hd obrazovkadětský digitální fotoaparát je vybaven 20megapixelovým dvojitým objektivem vpředu a vzadu a videozáznamem 1080p hd, který výrazně zlepšuje definici fotografií. Dobíjecí dětská kamera – díky zabudované baterii lze tuto kameru bez problémů nabíjet pro děti přes usb kabel s počítačem nebo jinými zařízeními.

Bezpečný materiál a přenosný design – tato digitální kamera je vyrobena z ekologických netoxických materiálů a měkkého silikonového materiálu. Nemusíte si dělat starosti, že tato dětská kamera spadne nebo se ztratí. Multifunkční dětská kamera tato kamera pro děti má mnoho funkcí, 24 roztomilých veselých rámečků s kreslenými obrázky a různé efekty filtru, jako je fotografování, nahrávání videa, automatické vypnutí, záznam časosběru, vaše děti si mohou pořizovat své vlastní fotografie; 5 logických her, které dětem přinášejí více zábavy, rozvíjejí jejich představivost a zlepšují svou inteligenci!.

Chlapci a dívky ho mohou snadno připevnit na krk a vzít je všude s sebou. Doba nabíjení činí cca 2 hodiny a fotografie lze pořídit na 3–4 hodiny, takže si vaše dítě nemusí dělat starosti, že se baterie vybije. Je malý a lehký a má velmi odolnou smyčku. 2, 0" hd ips obrazovka může chránit vidění vašich dětí, s dětskou kamerou mohou děti prozkoumávat svět očima. Nejlepší dárky pro děti tato dětská kamera je perfektním dárkem pro děti k narozeninám, k dožínkám a jiným zvláštním příležitostem.
ZnačkaASTGMI #ad
VýrobceASTGMI #ad
Hmotnost0.37
Číslo díluC3
ModelkaC3_B
Záruka2

5. HOOMOON

#ad

Chlapce ve věku 3-12, 1080p HD selfie digitální kamera, roztomilá hračka pro 3 4 5 6 7 8 let, vánoční dárky k narozeninám pro dívky, Dětský fotoaparát s jednorožcem 2023

#ad
HOOMOON #ad - Podporuje selfie, mohou rozvíjet fantazii a kreativitu dětí a zvyšují zábavu při interakci rodičů a dětí. Roztomilý jednorožec cartoon měkký silikonový kryt nabízí dětskou kameru s designem nti-drop, umožňuje dětem užívat si šťastné a svobodné fotografování bez obav z rozbití. Děti si mohou lépe zachytit své šťastné dětství, časosběr, videozáznam, video, bude to nádherná a cenná vzpomínka, jako jsou hry, hudební přehrávač, až vyrostou.

Dětská mini kamera s velkým zábavným faktorem dětská selfie kamera je vybavena multifunkcemi, selfie fotografování, nastavení data. Můžete ho vidět na straně, 1 x usb nabíjecí kabel, 1 x závěsná páska, že dítě bude mít výbuch. Pokud máte jakékoliv dotazy s našimi produkty nebo službami, 1 x 32 GB paměťová karta SD karta byla vložena do kamery. Jednoduše otevřete tlačítko spínače, abyste si mohli užívat zábavu při fotografování. Stáhněte si fotografie a videa přes USB kabel do počítače a sdílejte je s rodinou a přáteli.

Vylepšený design speciálně pro dětiupgraded to dual camera configuration, easy to take selfies. Vestavěná výkonná usb baterie a 32g sd karta s vestavěnou lithiovou baterií s velkou kapacitou můžete po nabití pořizovat 2–3 hodiny fotografování! dětský digitální fotoaparát s velkou 32GB SD kartou, umožňuje dětem střílet kdekoli a kdykoli, která dokáže uložit 5 000 obrázků, co v případě nedostatku paměti vymažou. Můžete také ozdobit svůj vlastní rám nebo svou oblíbenou scénu, aniž by si dělaly starosti s tím, zatímco pořizujete fotografie.
ZnačkaHOOMOON #ad
VýrobceHOOMOON #ad
Hmotnost0.07

6. EUCOCO

#ad

Rádiová vysílačka Děti, Dárek Dívka 3-10 let Nápady na dárek Walkie Talkie Vánoční dárky Děti Walky Talky Narozeninový dárek pro dívky, EUCOCO Hračka od 3 4 5 6 7 8 let Dívka

#ad
EUCOCO #ad - Naše vysílačky mají pouze jeden spínač ON/OFF a tlačítko talk. Ergonomický designvylepšená vysílačka eucoco byla vyvinuta a navržena naším profesionálním týmem s ohledem na ergonomii. Sdílejte zábavu s přáteli naše vysílačky pro děti se perfektně hodí do interiéru i exteriéru.

Istý a nehlučný zvuk když vaše děti vyrazí na výlet za objevem, je nezbytná jasná komunikace s vaší skupinou. Jednoduše zapněte spínač a stiskněte tlačítko talk pro komunikaci, aniž byste si museli dělat starosti s rušení křížové frekvence. Tyto walky talky mají dosah cca 1000 stop a nabízí jasný zvuk pro zajištění bezproblémového spojení. Perfektní dárek pro dětinaše stylová a krásně zabalená dárková krabička dělá z našich vysílaček perfektní Vánoce, Halloween, Velikonoce nebo narozeninový dárek pro chlapce a dívky ve věku 3-10 Má lehčí mini velikost, váží pouhých 81 gramů a byl vyvinut speciálně pro dlaň dětí ve věku 3–10 let, což je pro děti pohodlnější používání a nošení.

Snižte své starosti. Ať už doma, na zahradě nebo při pěší turistice nabízejí naše vysílačky perfektní možnost, aby děti zůstaly ve spojení s rodinou a přáteli. Ovládání vhodné pro dětinení třeba se naučit nastavovat kanály.
ZnačkaEUCOCO #ad
VýrobceEUCOCO #ad
Výška4.8
Délka4.13
Šířka1.42
Číslo dílu/
Modelka/
Záruka/

7. SES

#ad

SES Třpytiví motýli odlévání sádra & malířská sada, modrorůžovo-červenáfialováBíláŽlutá

#ad
SES #ad - 0 x 40 Země původu:- Německo. Vnější materiál: sádra. Rozměry balení d x Š x v: 250 Barva: modrá/růžová/červená/fialová/bílá/žlutá.
ZnačkaSES #ad
VýrobceSES Nederland b.v. #ad
Výška1.18
Délka9.84
Hmotnost0.01
Šířka7.87
Číslo dílu01131
Modelka01131
Záruka2 roky

8. INOMO

#ad

INOMO Dárky s jednorožcem pro dívky, kreativní sada pro děti od 6 let, velikonoční dárky pro děti, dívky, kutilství, hračka od 5 do 12 let, náramky udělej si sám, šperky

#ad
INOMO #ad - Nastavitelné náramky a náhrdelníky tato dětská sada dětských náramků obsahuje 3 postříbřené náramky z kvalitního kovu a 3 robustní nylonové náhrdelníky. Tipy: existuje mnoho příslušenství a dbejte na to, aby děti nepolykaly. Ada příslušenství. Malovaná kartonová krabička.

Pokud byste obdrželi chybějící nebo poškozené zboží, kontaktujte nás prosím včas; tým značky INOMO vyřeší všechny vaše problémy. Krásné blahopřání. Romantický šperk s jednorožcem Šperk šperkových náramků obsahuje 15 přívěsků, velryby, 18 křišťálových perel v mnoha barvách a stylech. Děti budou překvapeny, že přívěsek obsahuje jednorožce, víly, delfíny, andělská křídla, 12 kovových perel, motýly, lízátka a další. Hodně zábavy při kutilství sada pro kutily nabízí dětem zábavný čas pro vlastní výrobu.

Tato veselá dětská hračka se hodí jako dárek pro dívky. Vhodné jako dárek ke dni svatého valentýna pro děti, dárky k narozeninám pro dívky, velikonoční dárky pro děti, vánoční dárky pro děti, adventní kalendář náplň pro děti. Rozsah nastavení délky náramku: 18-24 cm, rozsah nastavení délky náhrdelníku: 45-50 cm. Dárek pro dívky náramky a jemné doplňky jsou uloženy v krásné barevné krabičce, boxy lze použít k uložení příslušenství k náramkům a zabránění jeho ztrátě. Perfektní jako velikonoční dárky pro děti.
ZnačkaINOMO #ad
Číslo dílu/

9. Appoft

#ad

Dárek pro dívky 4-9 let děti Montessori hračka od 3 4 5 6 7 let dívky chlapci Fidget Toy narozeninový dárek pro 4 5 6leté dívky antistresová hračka od 4-8 let dětská hračka

#ad
Appoft #ad - Příjemný a měkký na dotek, vhodná pro děti s adhd nebo autismem, zářivé barvy a příjemný zvuk vám umožní vychutnat si požitek z lisování a efektivně odbourávat stres. Je lehký a snadno se zasune do tašky a drží v ruce, takže se ukáže všude. Použijte svou mysl, že jste něco dosáhli, kritické myšlení a fantazii k hraní puzzle a budete mít pocit, až budete hotovi.

Klasické hry pro děti, puzzle. Perfektní dárky pro dívky ve věku 4 – 8 letých dívek– hledáte veselou hračku + dárky s dlouhou životností pro vaše děti? fidget toys & deskové puzzle hry jsou perfektní dárky pro dívky a chlapce ve věku 3-4-5-6-7-8 let. Stavebnice antistresová hračka je nepostradatelná hra rodičů a dětí pro rodiny, starší osoby a dospělé. Fidget toys je intelektuální hra, která je vhodná pro trénink logického myšlení a jemné motoriky dětí. Můžete si vybrat z celé řady herních možností; hrát sami nebo s rodinnými přáteli. 3+ interaktivní hračka pro rodiče a děti– senzorická hračka pro dívky ve věku 4–5–6–7 let může rodičům i dětem poskytnout příjemný čas rodičů a dětí.

Senzorická hračka pro autisty ve věku 4–5–6–7 let je také nepostradatelnou hračkou pro dospělé a děti se zvláštními potřebami nebo stresem. Připravte si klasickou hračku jako dárek pro vaše děti, chlapce ve věku 5–6–7 let, den dětí a výročí rodiny, na Štědrý den, dívky, abyste mohli strávit uvolněný a užitečný čas v mozku. Hry s hlavolami pro děti od 3 – 4–5 – toto je zábavná výuková hračka s 26 barevnými, se kterými se děti ve věku 3–6 let mohou naučit barvy, měkkými silikonovými bloky a podnosem – celkem 8 barev a tvarů, čísla a další tvary.
ZnačkaAppoft #ad
VýrobceAppoft #ad
Výška2.7
Délka9.72
Šířka6.5
Číslo dílu1
ModelkaRX-001

10. HOOMOON

#ad

Roztomilá holčička chlapci dárky hračka pro 3 4 5 6 7 8 9 let, Vánoce, narozeniny pro věk 3-12, 1080p HD selfie digitální videokamera, HOOMOON Dětská kamera s jednorožcem

#ad
HOOMOON #ad - Kamera pro děti je také speciálně vyvinuta s dlouhou životností pro přenosnost, abyste si mohli užívat zábavu při fotografování. Vylepšený design speciálně pro dětiupgraded to dual camera configuration, easy to take selfies. Vestavěná výkonná usb baterie a 32g sd karta s vestavěnou lithiovou baterií s velkou kapacitou můžete po nabití pořizovat 2–3 hodiny fotografování! dětský digitální fotoaparát s velkou 32gb sd kartou, která dokáže uložit 5 000 obrázků, aniž by si dělaly starosti s tím, umožňuje dětem střílet kdekoli a kdykoli, co v případě nedostatku paměti vymažou.

Roztomilý jednorožec cartoon měkký silikonový kryt nabízí dětskou kameru s designem nti-drop, děti mohou kameru zavěsit na krk a tuto hračku jednoduše používat venku pro chlapce ve věku 3 – 12 let. Děti si mohou lépe zachytit své šťastné dětství, hudební přehrávač, až vyrostou. Jednoduše otevřete tlačítko spínače, umožňuje dětem užívat si šťastné a svobodné fotografování bez obav z rozbití. Dětská mini kamera s velkým zábavným faktoremdětská selfie kamera je vybavena multifunkcemi, video, selfie fotografování, videosběr, bude to nádherná a cenná vzpomínka, jako jsou hry, nahrávání videa v reálném časosběru, nastavení data.

Podporuje selfie, video režim a 3 puzzle, k novému roku nebo jako dárek na dovolenou pro vaše děti, k vánocům, chlapce a dívky Tato roztomilá karikatura s jednorožcem je skvělou volbou jako vynikající dárek k narozeninám, mohou rozvíjet fantazii a kreativitu dětí a zvyšují zábavu při interakci rodičů a dětí. Můžete si také ozdobit svůj vlastní rám nebo svou oblíbenou scénu, zatímco pořizujete fotografie 28 veselých rámečků a 6 filtrů. Pokud máte jakékoliv dotazy s našimi produkty nebo službami, 1 x exkluzivní balení, 1x 32 GB paměťová karta SD karta byla vložena do kamery.
ZnačkaHOOMOON #ad
VýrobceHOOMOON #ad
Hmotnost0.07
Číslo díluH16-Pink-New
ModelkaH16-Pink-New