Top 10 Ausgießer 3cm Durchmesser – Zátky na víno a vinné nálevky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gvolatee

#ad

Kónická nálevka lihovin, výlevka oleje na lihoviny, likér, sirup, Gvolatee 6 kusů nálevka na láhve z ušlechtilé oceli, víno, pálenku, dávkovače na lahve s klapkou a slámovými kartáčky, kávu, ocet

#ad
Gvolatee #ad - Vysoká kvalitavýlevka na víno je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli a materiálu TPE, který je netoxický, bez zápachu a nerezavějící a zaručuje bezpečné používání a dlouhou životnost.

Design zabezpečený proti protékáníkuželovitý výlev na láhev je vybaven vícekanálovými měkkými gumovými těsněními pro řízení průtoku kapaliny a zamezení nadměrnému vylévání během používání. Prachotěsný design Ústí hubičky na láhve má prachotěsný kovový kryt, který se snadno otevírá nebo zavírá a chrání kapalinu v láhvi před znečištěním prachu a zajišťuje, že kapalina je bezpečná a čistá.

Iroké použití nálevka na láhve je kompatibilní s většinou lahví, lihoviny, do klubu, restaurace, sirupy, ideální pro domácnost, ocet, šťávu, vhodná na víno, baru. Vylévání v podobě větraného otvoru hubičky na lahve vyrovnává tlak uvnitř i vně láhve, tekutina teče plynulejší a průtok kapaliny lze přesněji ovládat.
ZnačkaGvolatee #ad
VýrobceGvolatee #ad
Číslo díluXCM091
ModelkaXCM091

2. ariel-gxr

#ad

Kovová koňka na víno, olivový olej, káva sirup octové lahve, vylévání oleje, ARIEL-GXR 4 × výlevka na lahve s klapkou, lihovinkou na vylévání vína, kořalky, plastové korky

#ad
ariel-gxr #ad - Dné okraje na stolní desce. Výlevka lahve: ideální pro dávkování kyselých lihovin, žádné olejové lahve, octa a oleje, resp. Design zabezpečený proti protékání: má speciálně vyvinutou 5 závitových gumových zátek, která pomáhá hubici bez netěsnosti v láhvi.

Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku. Design integrovaného víka: uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování. Iroké použití: nálevka se hodí do všech možných běžných lahví, lahví whisky, například lahví na pálenku, lahví ginu, lahví na vodku a rumových lahví atd. Spodní výtok se výborně hodí do uzávěru a zůstává na místě.
Značkaariel-gxr #ad
VýrobceARIEL-GXR #ad
Číslo díluBOOM-A-1001

3. LIVAIA

#ad

Uzávěr na láhve univerzální: 4 x silikonový uzávěr na láhve – silikonové víčko na víno a uzávěr piva – uzávěr láhve na víno – silikonové uzávěry – uzávěr láhve LIVAIA

#ad
LIVAIA #ad - Lze prát a perfektně se hodí pro mnoho druhů lahví, ať už vína, oleje nebo šťávy. Snadné čištění: naše sada silikonových víček na láhve s trvale udržitelnou sadou lze mýt v myčce a lze ji prát v pračce vzhůru nohama.

Sada se 4 lahvemi korků: stylová sada se 4 uzávěry na láhve z potravinářského silikonu bez obsahu BPA. Milujeme udržitelné produkty a nabízíme také: skleněná brčka, štětec, uzávěr na pivní láhve, sklenice, silikonový uzávěr, silikonové škrabky, silikonové zátky atd. Nebo jednoduše očistěte mycím prostředkem a horkou vodou. Nejlepší kvalita: náš uzávěr na láhve neobsahuje bpa, je bez zápachu a chuťově neutrální.

Rozmanité: víčka na láhve s dlouhou životností jsou flexibilní a hodí se proto na celou řadu skleněných lahví: Ať už jako víčko na láhve vína, uzávěr piva, uzavírací zátka na sekt atd. Používáme nejlepší, lze prát a znovu používat, potravinářský silikon ve 4 decentních barvách. 3 cm.
ZnačkaLIVAIA #ad
VýrobceLIVAIA #ad
Číslo dílu123

4. SuproBarware

#ad

Edelstahl Ausgießer Set,24 Stück Flaschenausgießer aus Edelstahl Ausgießer Spirituosen mit Klappe für Wein,Öl,Likör,Sirup

#ad
SuproBarware #ad - Design mit belüfteten löchern: Verhindert Verschütten, ermöglicht Luftzirkulation und erleichtert die Bedienung. Gebogenes design: der weinmund ist gebogen und gebogen, hält den Flottenfluss unter Kontrolle und reduziert Verschüttungen und übermäßiges Gießen, Sie können das Öl geschmeidiger gießen.

Beinhaltet schnapsflaschen, Bier, Salat, Ginflaschen, Whiskyflaschen, Saft usw. Umweltfreundlich und ungiftig. Normale Weinflaschen sind geeignet. Breite anwendung: geeignet bar, restaurants, küche, gehen gut mit infundiert olivenöl pressies. Hohe qualität: liquor speed pourer ist aus 100% 18/8 hochwertigem Edelstahl gefertigt, langlebig und leicht zu reinigen. Passend für die meisten flaschengrößen: 750 ml - 1000 ml.
ZnačkaSuproBarware #ad
VýrobceSuproBarware #ad
Číslo díluBlack-233
ModelkaBlack-233

5. Vicloon

#ad

6 kusů, šampaňské, pivo, víčko na láhev vína/pivo Sealer kryt znovu použitelný, Vicloon Silikonové uzávěry, na víno, černá, sycené nápoje

#ad
Vicloon #ad - Iroké použití – hodí se ke standardním lahvím na víno, šampaňské a sodu, včetně některých větších modelů. Dlouhá životnost, lze mýt v myčce. Můžete si vytvořit svůj vlastní oblíbený DIY design nebo označit uzávěr láhve. Diy design – wine silicone caps stopper je jednobarevná a s těmito značkovači můžete kreativně označit svou láhev vína.

Zbývající víno jednoduše skladujte v láhvi. Nejlepší dárky k vínu – sada na uzávěr vína je rozhodně dárek, používejte je doma, standardní velikost konzervovaných zátek na víno pro univerzální láhve vína, který můžete darovat milovníkům vína nebo vinných sklepů. S tímto nástrojem na víno lze lahve bez problémů skladovat na straně, pivo, aniž byste se museli obávat úniku. Udržuje vakuum na víno, na cestách nebo venku.

Zpomalte proces oxidace, prodlužte a uchovávejte čerstvé aroma vína a uchovávejte víno s přirozeným, čerstvým zápachem. Nemusíte se tedy obávat nalezení špatné láhve. Díky drážkovému designu ve vnitřní stěně zůstává vaše víno husté a těsné. Snadno se čistí, nepropůjčuje vašemu vínu žádný zápach. Materiál food grade – vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu, nerozbitná, latexu a bez bpa, opakovaně použitelná a nikdy nerezaví. Konzervované víno – vnitřní průměr činí 3 cm standardní velikost.
ZnačkaVicloon #ad
VýrobceVicloon #ad
Číslo díluV5-6BKJPS-FBA
ModelkaV5-6BKJPS-FBA

6. Heatigo

#ad

Heatigo 8 kusů výlevka na láhve z ušlechtilé oceli – kónická výlevka a odměrka s gumovým těsněním na lahve – ideální do baru, pubu, na doma vylévač oleje, bistra

#ad
Heatigo #ad - Integrovaný design víka: uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování. Láhve na pálenku, lahve s vodkou, jalovcové láhve, whisky, rumové láhve atd.

Zarážka na láhev na víno se snadno nasazuje a odstraňuje z láhve, jednoduše zatlačte zarážku do největšího problému a nabízí vzduchotěsné utěsnění pro prodloužení a uchování otevřených lahví vína udrží vaše otevřené víno čerstvé po několik dní. Vhodné pro téměř všechny lahve malého kalibru, např. Spodní výtok se skvěle hodí do uzávěru a zůstává na svém místě. Nálevky jsou z ušlechtilé oceli s kónickou hubicí, prvotřídní kvalita a zdravější pro vás. Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku.
ZnačkaHeatigo #ad

7. Lynlon

#ad

Pálenku, Lynlon Nálevka na láhev s klopou | nálevka 4 balení ušlechtilá ocel 304 pro víno, olivový olej, ocet, sirup, plastové korky, výlevka na olej, kávu

#ad
Lynlon #ad - Hodí se perfektně na normální lahve a díky víku je lze nechat i na láhvi a nemusíte je vždy sundat. Materiál: výlevka z ušlechtilé oceli 304, zátky z plastu; kovové kuličky pro odlévání bez kapek. Snadná obsluha: jednoduše odstraňte korek nebo víčko z láhve a zasuňte do zobáku. 5 závitových pryžových zátek, které pomáhají vylévačce sedět bez netěsnosti v láhvi. Spodní výtok se skvěle hodí do uzávěru a zůstává na svém místě. 4 balení výlevka uzavírací klapka pro hygienické uložení lihoviny bez odpařování.
ZnačkaLynlon #ad
VýrobceLynlon #ad

8. Incutex

#ad

Incutex 10 x výlevka na láhve ušlechtilá ocel s klopou výlevka láhev zátka výlevka na olej lihovina nálevka

#ad
Incutex #ad - Materiál: výlevka z ušlechtilé oceli, zátky z plastu; kovové lopatky pro nalévání bez kapání; doporučujeme ruční čištění; hmotnost: 15 g. Nálevka na lihoviny se hodí na běžné lahve s vnitřním průměrem 15, vodku, 5 až 21 mm, např. Použití v domácnosti nebo v gastronomii hospody, bary, restaurace, kavárny. Rozsah dodávky: 10 x výlevka na láhve a 1 x čisticí kartáč k dispozici i jiné sady. Láhví na pálenku, rumové láhve. Nálevka na lahve lze ideálně použít k dávkování kyselých lihovin, octa a oleje.
ZnačkaIncutex #ad
VýrobceIncutex #ad

9. OS Oak & Steel ENGLAND

#ad

Olej, Oak & Steel – 12 prémiových hubiček na lahve z ušlechtilé oceli na lihoviny, víno a další – vhodné pro téměř všechny lahve – robustní a praktické

#ad
OS Oak & Steel ENGLAND #ad - Záruka vrácení peněz – nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud nejste s naší sadou zcela spokojeni. Profesionální sada – náš dlouhý otvor je přizpůsoben běžnému průmyslovému standardu a je tak dimenzován pro kontrolované střední nebo rychlé vylévání.

Ideální pro koktejly – klasické dlouhé hrnky umožňují profesionálně jednoduše a nekomplikovaně připravit vrstvy u výhonků a koktejlů, díky variabilní rychlosti vylévání. Univerzální oblast použití – náš praktický design dělá z našich zátek perfektní hubici na sirupy, oleje, dresinky, ocet, lihoviny a koktejly.

Kvalitní příslušenství – naše kuželovitě zúžené vyzouvací prkénko na lahve z ušlechtilé oceli obsahuje spolehlivé gumové těsnění, které se hodí do každé láhve. Ideální pro koktejlové bary, hospody, bary, hospody a restaurace s alkoholem.
ZnačkaOS Oak & Steel ENGLAND #ad
VýrobceOS Oak & Steel ENGLAND #ad
Číslo díluS0331

10. TAMLED

#ad

TAMLED Nálevka neonová vhodná pro potraviny, 12 kusů v balení

#ad
TAMLED #ad - 1935/2004. Velké množství pod asin: B0BKT863V1. 5 lamelových plastových korků: Ø 19 – 25 mm tím výrazně lépe sedí v hrdle láhve. 12 kusů hubiček made in germany, vhodné pro potraviny ve fluorescenčních neonových barvách, které svítí při černém světle. Výrobek je testován a odpovídá lfgb a nařízení ES č. Funkce stop a go = optimální dávkování,. Gastro zboží v gastronomické kvalitě od německého specializovaného prodejce.
ZnačkaTAMLED #ad
VýrobceFULED #ad