Top 10 Arbeitsplattenbeleuchtung Küche – Interiérové LED pásky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. SIBI LIGHTING

#ad

Pracovní stůl, světelná lišta s bezkontaktním senzorem, osvětlení pod kuchyňskou linku, kuchyňské světlo, neutrální bílá, Stmívatelné LED svítidlo SIBI, LED lišta pro skříně, regály, 41 cm, 473 lm,

#ad
SIBI LIGHTING #ad - Toto osvětlení skříně si pamatuje vaše předchozí nastavení jasu a zajišťuje, že se světla při každé aktivaci vrátí na požadovanou úroveň. Ať už potřebujete měkké okolní světlo nebo jasné osvětlení, naše svítidlo nabízí požadovanou flexibilitu. Umístěte ruku pod senzor a jas světla upravte podle svých potřeb.

Díky speciální technologii je světlo rovnoměrně rozloženo, aniž by docházelo k rušivým oslňujícím efektům. Vychutnejte si pohodlí intuitivního ovládání světla. Vychutnejte si konzistentní osvětlení, které odpovídá vašim preferencím, aniž byste museli provádět manuální úpravy. Aktivace gesta rukou už žádné hledání spínačů. Iroké použitísibi led podhledové svítidlo se zásuvkou vyzařuje 473 lumenů, prádelny, včetně kuchyně, které lze použít v mnoha prostředích, spíže, kanceláře, pracovního stolu, garáže, psacího stolu, neutrální bílé světlo s 4000 K, skříně a dalších.

Vychutnejte si efektivní osvětlení, které chrání vaše oči a zlepšuje váš výhled. Neoslňující osvětlení naše led kuchyňské podhledové svítidlo zajišťuje příjemné osvětlení šetrné pro oči. Funkce paměti Žádné opětovné nastavení. Naše lampa pod skříňku má integrovaný ruční senzor gest, pomocí kterého můžete světla snadno zapínat a vypínat jednoduchým máváním rukou. Přizpůsobení jasujednoduše si přizpůsobte svůj zážitek z osvětlení.
ZnačkaSIBI LIGHTING #ad
VýrobceSIBI LIGHTING #ad
Výška1.57
Délka16.54
Hmotnost0.33
Šířka1.77
Číslo díluGG111-01
ModelkaGG111
ZárukaZáruka výrobce 24 měsíců od data nákupu.

2. ledscom.de

#ad

Ledscom.de LED svítidlo RIGEL, nastavitelná teplota barvy, teplá bílá/bílá, 10,1 W, zástrčka, 1122 lm, 89 cm

#ad
ledscom.de #ad - Rozměry: 890 mm x 30 mm x 28 mm Š x V x H. Extra plochý kryt se ideálně hodí jako svítidlo pod desku nebo nábytkové svítidlo. Možná změna barvy: jednoduše přepínejte mezi teplým bílým a bílým světlem přes kolébkový spínač. 1122 lumenů při příkonu pouze 10, 1 W. Sada připravená k připojení se síťovou zástrčkou další materiál příslušenství je k dostání v naší nabídce.
Značkaledscom.de #ad
VýrobceLEDs Com GmbH #ad
Výška1.18
Délka1.1
Hmotnost0.47
Šířka34.37
Číslo díluLC-L-221-CC
ModelkaLC-L-221-CC

3. OUILA

#ad

OUILA 41 cm podhledové svítidlo, 2500 mAh, osvětlení skříně, stmívatelné, osvětlení skříně, USB nabíjení, LED senzor světlo, plynulé noční světlo do kuchyně, koupelny,, kuchyň s detektorem pohybu

#ad
OUILA #ad - V automatickém režimu, pokud není pohyb prezentován za 20 s po zapnutí, když je člověk rozpoznán v tmavém prostředí. Nabijte jednoduše 3 ~ 4 hodiny. Světlo skříně senzoru pohybu splňuje všechny vaše různé potřeby. Díky tomu lze bezpečně upevnit přímo na jakýkoli magnetický kovový povrch.

Dobíjecí baterie – vestavěná dobíjecí polymerová lithiová baterie 2500 mah, kompatibilní se všemi nabíjecími výstupními adaptéry DC 5 V-1A přes nabíjecí kabel typu C. Lze jej používat nepřetržitě po dobu 5 ~ 80 hodin v režimu vždy zapnuto, což závisí na jasu světla. Režim vždy zapnuto ③ režim vždy a vypnuto; pohybový senzor automaticky zapne světlo, světlo se vypne, aby se šetřila energie. Vylepšený design – naše 41 cm extra dlouhé led podhledové svítidlo s jedinečnou metodou osvětlení a 73 ks vysoce kvalitních led poskytuje stabilnější světelný zdroj Beque Mere, půdy, dílny, chodby, zásuvky, sklep, šatníku, spíž, čela, spodní skříňky, schodiště, chrání oči a snižuje únavu.

Jas lze plynule vybírat od příjemného prostředí až po skutečně jasné. 6000 k led světla jsou vhodná do skříně, knihovny, ložnici atd. Led světelná lišta kuchyně disponuje paměťovou funkcí, díky které lze zachovat naposledy vypnutý stav. Nebo ji připevněte na jiné místo pomocí přiložené dvojité lepicí pásky.
ZnačkaOUILA #ad
VýrobceOUILA #ad
Výška1.57
Délka16.14
Šířka0.35
Číslo díluGLS-C018
ModelkaGLS-C018

4. Realky

#ad

Kuchyně, skříně a stěny, bezdrátové, LED světelná lišta s dobíjením, stmívatelné osvětlení skříně, kuchyňské světlo na zrcadlo, Realky Kuchyňské LED svítidlo, USB bateriovým napájením, psací stoly

#ad
Realky #ad - Současně má led světelná lišta také paměťovou funkci, se kterou můžete uložit poslední nastavení pro další použití. Pracovní doba při maximálním výkonu činí 6–8 hodin a pracovní doba při nejnižším výkonu činí asi 40 hodin, plastové rukavice nemusíte sundávat, což může splnit požadavky ve většině případů každodenní používání! Podhledové svítidlo zároveň podporuje nabíjení přes USB, díky čemuž je nabíjení mimořádně pohodlné a plné nabití trvá jen asi 3 hodiny! Super citlivý na dotyk led kuchyňské podhledové svítidlo má super citlivá dotyková tlačítka, abyste dosáhli citlivého dotyku v kuchyni.

Kromě toho podporuje světelná lišta také přepínání tří teplot barev 3000 k/4500 k/6000 K, skříně, malířské lampy, zrcadla, vhodná do kuchyně, stolu, komody, obrazovky, koupelny, stěny. Není nutné děrování, takže jej můžete pohodlně přizpůsobit tak, abyste dosáhli požadovaného světelného efektu. Snadná instalace ️ odtrhněte tenkou plastovou fólii lepidla 3m od magnetické základny led podhledového svítidla a nalepte ji na místo, super praktické.

Dlouhým stisknutím upravíte jas, jedním kliknutím upravte teplotu barvy. Led lišty podporují přizpůsobení jasu mezi 10 % a 100 %. Ochrana očí & záruka podhledové svítidlo používá kvalitní led lampové perly, 1× lepidlo 3m extra, světelný zdroj chránící oči, 1× kabel usb-c, magnetická základna × 1 s lepidlem 3M, velmi vhodné pro čtení. Nastavitelný jas a teplota barvy led světelná lišta s jasem až 200 lm je velmi jasná v každém prostředí.
ZnačkaRealky #ad
VýrobceRealky #ad
Výška1.54
Délka12.6
Hmotnost0.44
Šířka1.42
Číslo díluVN004
ModelkaVN004

5. WOBANE

#ad

3 × 30 cm, skříň, 2700 K,, stmívatelné LED osvětlení skříně, ultra jasné, šatní skříň, vitríny, kuchyňské svítidlo pod kuchyň, regály, WOBANE LED osvětlení pod kuchyňskou linku s bezdotykovým senzorem

#ad
WOBANE #ad - Pak zasuňte a použijte. Pevně zašroubujte nebo nalepte. Nemusíte se dotýkat světelného spínače nebo dálkového ovládání, pokud jsou vaše ruce mokré nebo špinavé, čistější a bezpečnější. Spolehlivá sada: každá led lišta má pouze 5 w, hliníkové pouzdro a kvalitní adaptér zajišťují úsporu energie, dobrý odvod tepla a dlouhou životnost.

Stmívatelné a paměť: držte ruku pod senzorem, abyste ztlumili jas rozsah 8 % až 100 % a paměťovou funkci, aby bylo zachováno poslední nastavení jasu. Super jasná: každá led světelná lišta má 280 lumenů, 2700 k teplá bílá led světla pod skříňku je perfektní pro skříně, psací stůl, CRI > 83, pracovní stůl, celkem 840 lumenů, knihovny, čelní desky, vitríny, regály, šatník.

Světelná lišta se senzorem musí být připojena k adaptéru, jinak nemůže senzor ovládat každou světelnou lištu. Snadná instalace: osvětlení skříně obsahuje šrouby a lepicí pásky. Světelná lišta se senzorem musí být připojena k adaptéru. Aktivace pohybu ruky: toto bezkontaktní led svítidlo pod kuchyňskou linku je řízeno infračerveným senzorem, jednou rukou se rozsvítí a vypíná světlo.
ZnačkaWOBANE #ad
Výrobce‎‎‎ShenZhen Wobane Trading Co.Ltd #ad
Výška0.39
Délka11.81
Hmotnost0.99
Šířka1.18
Číslo díluCL15
ModelkaCL-CGK-8W-B-500

6. WOBANE

#ad

Regály, 2700 K, vitríny, 1200 lumenů, 12 V světelná lišta pro TV, skříně, WOBANE Podhledové LED svítidlo s vypínačem, osvětlení kuchyňské skříňky, jasnější teplá bílá, psací stůl, 4 × 50 cm

#ad
WOBANE #ad - Ultra tenké kuchyňské LED světlo nemá vliv na vzhled nábytku. Dostatečná svítivost a úspora energie: superjasné světlo pod skříňku 2700 K nabízí celkem 1200 lumenů při nižší spotřebě energie 12 W.

Vyznačují se nízkým tepelným vývinem, dotykem a dlouhou životností. Snadná instalace: led světelná lišta se samolepicí lepicí páskou, stačí vyčistit – nalepení–spojení – upevnění, pro dokončení celého procesu instalace, snadná obsluha. Bezpečné: led kuchyňské podhledové svítidlo s ce adaptérem pracuje s nízkým napětím 12 V. Diy design: použijte u spojku a rovné spojky, při montáži budete flexibilní, pro různé scény. Iroké použití: tato led kuchyňská lampa o rozměrech 4 × 50 cm d × Š se výborně hodí k použití nad pracovní deskou nebo pod skříněmi ve vaší kuchyni nebo dílně, nebo na polici.
ZnačkaWOBANE #ad
Výrobce‎Shenzhen Wobane Trading Co. Ltd #ad
Hmotnost0.37
Číslo díluZH102
ModelkaZH102

7. Oktaplex lighting

#ad

Kuchyňské podhledové svítidlo s vypínačem rozšiřitelné | délka: 114 cm, Oktaplex lighting LED podhledové svítidlo do kuchyně 18 W 1620 lm teplá bílá 3000 K

#ad
Oktaplex lighting #ad - Snadná montáž. Led svítidlo připravené k zapojení se montuje pomocí svorek v úhlu 90° I Pro jednu světelnou hlasitost můžete zapnout až 12 LED žárovek za sebou – jednoduše a jednoduše. Rozsah dodávky: podhledové svítidlo 114 x 2, 8 m napájecí kabel s euro zástrčkou a konektorem c7, 1, spojovací kus, montážní svorky, 10 cm propojovací kabel C7 na C8, 4 x 3, 6 cm dxŠxh bílé, spodní skříňka a montáž na stěnu.

Barevně stálý a s dlouhou životností index reprodukce barev ra > 80 – barvy vypadají téměř stejně realisticky jako při denním světle – vysoce kvalitní LED kuchyňská lampa s životností více než 25 000 hodin.

Perfektní osvětlení, moderní led pracovní osvětlení s vysokou svítivostí pro dobré světlo – 1620 lumenů I kuchyňské LED svítidlo teplá bílá, 3000 kelvinů v nejlepší kvalitě. Led světelná lišta s vypínačem pro nepřímé a přímé osvětlení k doplnění nástěnných svítidel a stropních svítidel I komfortní LED světlo pod skříňku šetří energii a neoslňuje s opalizovaným difuzérem.
ZnačkaOktaplex lighting #ad
VýrobceETAPLEX #ad
Výška1.42
Délka44.8
Hmotnost0.76
Šířka1.18
Číslo dílu17015.3K
Modelka17015.3K

8. SOAIY

#ad

2700 K-6500 K, magnetická světelná lišta pro kuchyňskou, 60 cm, SOAIY LED stmívatelné podhledové svítidlo, kuchyňská lampa, 3 světelné teplo, dobíjecí osvětlení skříně s detektorem pohybu, 4500 mAh

#ad
SOAIY #ad - Velmi snadná montáž bez šroubů a vrtání pomocí integrovaného magnetu: rychle všude připevnitelné na kovové plochy nebo na nekovové povrchy pomocí samolepicích kovových destiček. Ideální pro použití v kuchyňských skříních, pracovním stolku, zrcadlové skříni, pod regálovou deskou. Pomocí paměťové funkce si světlo skříně při příštím zapnutí zapamatuje poslední nastavenou intenzitu světla a barvu světla.

Dobíjecí kuchyňská lampa s velkou kapacitou baterie 4500 mah zajišťuje optimální dlouhou dobu: není nutná výměna baterie. Nabíjení probíhá jednoduše přes originální 1m USB kabel na powerbance/PC/laptopu/zásuvce s 5V USB výstupem. Po cca po dobu 15 sekund se lampa automaticky vypne, pokud již není zaregistrován žádný pohyb. Mnohostranně použitelné podhledové osvětlení: ať už v kuchyni, na pracovišti, závěsných skříních, ve skříni, dílně, v obývacím pokoji nebo v koupelně, toto podhledové svítidlo do skříně se hodí jednoduše všude.

Jas a světelné teplo lze skvěle nastavit: 3 teploty barev studená bílá/teplá bílá/neutrální bílá lze měnit dvojitým kliknutím na kulaté tlačítko; pokud chcete světlo ztlumit/zesvětlit, jednoduše podržte toto tlačítko stisknuté. Toto magnetické světlo do skříně lze po montáži kdykoliv vyjmout pro nabíjení a opět jednoduše připevnit magnetem. Režim automatického detektoru pohybu: při detekci pohybu funguje – pouze ve tmě režim AUTO1 nebo také za denního světla automatický režim 2 – světlo se automaticky zapne a zajišťuje příjemné a rovnoměrné osvětlení.
ZnačkaSOAIY #ad
VýrobceSOAIY #ad
Výška0.35
Délka23.62
Hmotnost0.86
Šířka1.57
Číslo díluTDL-6110B
ModelkaTDL-6110B

9. wobsion

#ad

Ultra tenká LED světelná lišta pro šatní skříň, wobsion Kuchyňské svítidlo stmívatelné s bezkontaktním senzorem, kuchyňské světlo pod kuchyňskou linku 30 cm × 3 ks v teplé bílé barvě 3000 K, osvětlení

#ad
wobsion #ad - Napájení žádné usb, žádná baterie, nabízíme elektrickou hlavu, nemusíte kupovat baterii a světelný proužek nemusíte nabíjet, velmi pohodlná obsluha. Pokud máte stále pocit, můžete si koupit rozšiřující díly samostatně v obchodě, že není dostatečně dlouhý, který obsahuje 1, 5 m spojovací drát, 30cm spojovací drát a čtyři drátěné svorky.

Při práci v kuchyni si nemusíte dělat starosti, že se světelná lišta znečišťuje. Ultratenký design velikost našeho jednotlivého světelného pásku činí 300 mm × 35 mm × 6, po instalaci bude vaše kuchyně krásnější, 2 mm, teplá a světlejší. Kálovatelná délkasada může dosáhnout maximální délky 130 cm. Pohodlně se obsluhuje a světlo stačí k osvětlení vaší kuchyně. Libovolný senzor polohy máme 3 světelné proužky po 30 cm, celkem 90 cm, jeden se senzorem + dva pravidelné a světelný pásek se senzorem lze umístit do jakékoli polohy, uprostřed nebo na obou koncích.

Snadná instalace můžete si vybrat ze dvou způsobů instalace: k přímému nalepení světelného proužku můžete použít 3M lepidlo; nebo můžete vyvrtat otvory na rovné ploše a světelnou lištu upevnit šrouby. Bezkontaktní senzor naše světelné pásky používají bezkontaktní senzorový spínač.
Značkawobsion #ad
VýrobceShenzhen Wobsion Technology Co.,Ltd #ad
Výška0.24
Délka11.81
Hmotnost0.99
Šířka1.38

10. SEBSON

#ad

SEBSON Podhledové LED svítidlo teplá bílá 120 cm, 1300 lm, LED lišta 20 W, LED světelná lišta

#ad
SEBSON #ad - Jas této světelné lišty činí 1300 lm a to při výkonu pouhých 20 W, tím je tato lišta srovnatelná s 85W žárovkou. Tato led světelná lišta má s výkonem 3000 K příjemné teplé bílé světlo. Rozsah dodávky: 1x sebson LED světelná lišta. Sebson led světelná lišta s integrovaným led modulem není nutné žádné další osvětlovací prostředky. S vyzařovacím úhlem 120° je tato led světelná lišta velmi vhodná jako svítidlo pod kuchyňskou linku, nábytek nebo pracoviště.
ZnačkaSEBSON #ad
VýrobceSEBSON #ad
Výška1.97
Délka47.24
Hmotnost1.07
Šířka0.51
Číslo díluUNDER_LED_120F
ModelkaUNDER_LED_120F